Socialiniai tinklai

Kriminalai

Linkaičiuose moteris pjaustymo lenta trenkė girtam sugyventiniui per galvą

Paskelbta

data

Liepos 3 d. 20.30 val. Radviliškio rajone, Linkaičių kaime, Arsenalo gatvėje, namuose 52 metų blaivi moteris konflikto metu, sudavė du kartus medine pjaustymo lenta 48 metų neblaiviam (2,31 prom.) sugyventiniui per galvą. Nukentėjusysis dėl praskelto dešinės pusės antakio ir patirto fizinio skausmo buvo apžiūrėtas GMP darbuotojų, į gydymo įstaigą nevežtas. Apie įvykį pranešta specializuotos pagalbos centrui ir VTAS. Įtariamoji nesulaikyta, iškviesta apklausai į policijos įstaigą.

Asociatyvi nuotr.

REKLAMA
Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kriminalai

Kutiškių kaime iš moters sukčiai išviliojo beveik 500 eurų

Paskelbta

data

Gruodžio 5 d. 22.49 val. Radviliškio rajone, Kutiškių kaime, gyvenanti 58 metų moteris mobiliuoju telefonu iš banko gavo SMS, kad jos banko sąskaitos ir jose esantys pinigai yra užšaldyti, nes yra padarytas įtartinas pavedimas. Norint, kad sąskaitos nebūtų uždarytos, buvo nurodyta prisijungti prie SMS žinutėje nurodytos nuorodos. Tai padariusi, moteris iš dviejų banko sąskaitų neteko 491 euro.

Asociatyvi nuotr.

Skaityti daugiau

Kriminalai

Palonuose du nepažįstamieji įsibrovė į namus ir sumušė vyrą

Paskelbta

data

Spalio 17 d. 2.38 val. Radviliškio rajone, Palonų miestelyje, du nenustatyti
asmenys, įsibrovę į neblaivaus 44 metų (paimtas kraujo mėginys) vyro gyvenamą namą, jį sumušė ir pasišalino. Radviliškio ligoninės priėmimo skyriuje nukentėjusiajam diagnozuoti dviejų
šonkaulių lūžiai, galvos žaizdos, galvos ir krūtinės sumušimai.

Asociatyvi nuotr.

Skaityti daugiau
REKLAMA

Skaitomiausi