Ligoninių komunistinei šaikai nereikia

Gailėkite manęs ir padėkite surasti internetinius niekšelius menkinančius geriausią planetoje ministruką Arūną  Dulkį.

Ir nesvarbu, kad sveikatos sistema yra, kaip sakytų Rūta  Janutienė, grynas seksas telefonu, net neketinama buldozerį užgesinti.

Raskite Europoje valstybę, kurios valdžia prašytų perversmo, sukilimo. Tai yra  Lietuvos chebrutė, kuri turi ryšių, anot konservatorių, ne kokio kvapo uostytojo Žygučio  Povilionio su pačios Kolumbijos mafijos šulais. Normalioje šalyje tokie veikėjai kartu su  Šimašiumi būtų už grotučių.

Bet komunistinėje diktatūroje galima viskas. VSD mes neturime – politinių intrigų įrankis.

Ir kasininkas plonu falcetu dar turi gėdos atvykti pasišaipyti į Radviliškį ir paskanauti kavos, kai gydymo paslaugų neliks.

Štai konkreti refleksija. Kosėja senas žmogus, persirgo corona, rodė greitas testas.

Ką darytų švedai?

Atvyksta pacientas ir gydo tai, kuo skundžiasi: širdis, kepenys, ausys, akys.

Civilwaltungo ūkazas yra susisiekti iš 210 karto su šeimos gydytoju, jis išrašys el. leidimą ir atvykus į polikliniką nebandyk persti, čiaudėti, kosėti, nes būsi įskųstas NVSC,  kad nešioji komercinį Shwabo užkratuką.

Mano giminaitis ėjo pas odontologę, tikrino pulsą, gal kažkiek turėjo temperatūros, tai vos vos praleido, nes sveikam būti šitoje pinigėlio ligelėje negalima, žmogus neturi teisės laukiamajame sukosėti, nes bus valstybės priešu, nors kosima nuo alergenų, dozatorių. Koridoriai iščiustinami chlorkalke, kuri užsienyje net nenaudojama.

Čia yra normali sveikatos sistema? Kur rasi planetoje valstybę, kad po 10 kartų per dieną keitinėjami sprendimai, potvarkiai? Du skiepai ir laisvė elgtis bare kaip nori, pasirodo reiks trečio, ketvirto, septyniasdešimt ketvirto skiepo.

Aš negaliu agituoti žmones protestui galingam, nes priklausau svarbiai institucijai. Bet mieli RK    skaitytojai, nebestumdykite Jūs tų mašinikių su muzika vakarais ir neperjunginėkite tv pultelio.  Burkitės į pilietinio nepaklusnumo draugijas, tarybas, kaip yra  Prancūzijoje. Ispanai konstituciniame teisme laimėjo karantino neteisėtų apribojimų skundus.

Patikėkite, net išėjus laukan pliurptelksite dūliuką kelnėse –  bus bauda, jau dabar policija zuja, kaip pamišusi, nes nesant lokdaunui, už ką prisipils į bakus dyko kuro?

Ruslanas  Baranauskas – apžvalgininkas

Total
2
Dalinasi
Related Posts