Socialiniai tinklai

Aktualijos

Ligoninės direktorius atsisakė priimti savaitraščio redakcijos dovaną darbuotojams

Avatar

Paskelbta

data

Karantino metu didžiausias darbo krūvis teko medikams. Nepartiniai Tarybos nariai Vilma Aleknienė ir Gediminas Lipnevičius, norėdami juos palaikyti, išplatino  kreipimąsi į visus savivaldybės Tarybos narius, merą, vicemerą, administracijos direktorę, siūlydami atsisakyti atlyginimo ir lėšas skirti medikams, socialiniams darbuotojams bei socialiai remtiniems žmonėms. Prie medikams skirtos gražios akcijos nei konservatoriai su savo lyderiu A. Čepononiu, nei „valstiečiai“ su M. Pauliuku, nei K. Račkauskio vedini socialdemokratai bei Darbo partijos atstovai nusprendė  neprisidėti ir neskirti net kelių eurų nuo savo atlyginimo.

Ketvirčio atlyginimas – prenumeratos dovanai

Nepartiniai Tarybos nariai nusprendė skirti visą Tarybos nario atlygį už sausį, vasarį ir kovą VšĮ „Radviliškio rajono paramos centras“, leidžiančiam savaitraštį „Radviliškio kraštas“. Redakcijos kolektyvas vienbalsiai nusprendė gautas lėšas panaudoti dovanojant savaitraščio prenumeratas Radviliškio miesto ir rajono medikams bei socialiniams darbuotojams.

Radviliškio poliklinikos direktorė I. Janušonienė mielai sutiko priimti redakcijos dovaną – savaitraštis mėnesį buvo dovanojamas poliklinikos darbuotojams. „MediCa“  klinika kolektyvas taip pat su džiaugsmu sutiko šį pasiūlymą ir dovaną priėmė, kuri visą mėnesį džiugino šios įstaigos medikus

Ligoninės direktorius dovanos atsisakė…

Savaitraščio „Radviliškio kraštas“ redakcija, norėdama atsidėkoti už pasiaukojamą darbą karantino metu, VšĮ „Radviliškio ligoninė“ medikams taip pat pasiūlė padovanoti savaitraščio  mėnesio prenumeratą.

Šis pasiūlymas raštu buvo nusiųstas VšĮ „Radviliškio ligoninė“ direktoriui V. Smalinskui. Kaip bebūtų gaila, Radviliškio ligoninės direktorius atsisakė redakcijos dovanos, taip nesuteikdamas galimybės nei medikams, nei ligoninės klientams skaityti populiariausią bei didžiausią  rajone savaitraštį.

„Kadangi siūlymas iš esmės orientuotas į įstaigos darbuotojus ir jos lankytojus, pažymime, kad VšĮ Radviliškio ligoninė platintojo ar tarpininko vaidmens neatlieka ir tokia funkcija jai nėra deleguota, todėl ir negalėtų ir šiuo aspektu dalyvauti Jūsų siūlomoje akcijoje. Jeigu kaip geros valios išraišką norite nemokamą prenumeratą siūlyti įstaigos darbuotojams ar jos klientams, galite pateikti nustatyta tvarka raštu suformuotą ir suderintą išsamų skelbimą/siūlymą, kuris numatytas periodui, galėtų būti patalpintas įstaigos skelbimų lentoje, sudarant sąlygas patiems suinteresuotiems asmenims  kreiptis į Jus ir pasinaudoti Jūsų pasiūlymu“,- savaitraščio redakcijai atsakė Radviliškio ligoninės direktorius V. Smalinskas.

Kadangi ligoninės direktoriui priimti dovaną – gan sudėtingas veiksmas, siūlome ligoninės darbuotojams kooperuotis, išsirinkti atsakingą asmenį, kreiptis į redakciją telefonu 8 657 96060 ir mes jums dovaną – laikraščio „Radviliškio kraštas“ prenumeratą pristatysime visą mėnesį.

„Radviliškio krašto“ informacija

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Vitas Tomkus: rinkimus laimėjo vagys, o pralaimėjo Lietuva! Su autoriaus trigrašiu

Avatar

Paskelbta

data

Šių rinkimų rezultatas yra pats blogiausias politinių jėgų pasjansas, kokį tik beįmanoma įsivaizduoti.

Ne dėl to, kad nepralaimėjo konservatoriai su liberalais. Ir ne dėl to, kad nelaimėjo „valstiečiai“ su Guoga. Dėl to, kad Seime bus balsų pusiausvyra ir nebus tvirtos daugumos.

Mano prognozės artimiausiems ketveriems metams būtų tokios: rimto darbo Seime nebus, užtat bus daug parsidavėlių ir „perbėgėlių“ iš vienos frakcijos į kitą; labai daug kompromisų su sąžine ir principais, (pavyzdžiui, dėl vienalyčių santykių su marihuana); dar daugiau užkulisinių susitarimų dėl „otkatų”, skirstant ES du milijardus Lietuvai; o blogiausia, kad pasibaigus kadencijai, kai Lietuva bus galutinai prasiskolinusi, vėl nebus nė vieno konkretaus kaltininko, nes opozicija badys pirštais į valdančiuosius, o konservatoriai į „valstiečius“.

Ką daryti?

Tarkim, „valstiečiams” atsisakyti mandatų. Kartu susimažintų Seimo tranų skaičius. Lai konservatoriai lieka absoliučia dauguma ir akistatoje su savo aferomis ir visa Lietuva. Lai toliau dirba su „ofšorais“, masonų bankais, amerikiečiais, baltarusiais, rusais, Sorošu ir Putinu, ir… kas kartą, po eilinės aferos, lai baikščiai dairosi per Seimo langus, ar dar ramiai ganosi veršių banda? Ar jau, neduok Dieve, renkasi valstiečiai su šakėmis, nes pagaliau suveikė Tautos savisaugos instinktai…

Jei kas mane dabar apkaltins utopija, priminsiu, kad beveik prieš trisdešimt metų buvau tarp tų, kurie nė kiek nedvejodami atsisakė TSRS deputatų mandatų, nes, būdami mažuma aukščiausioje Tarybų Sąjungos valdžioje, mes nieko nebegalėjome supuvusiai sistemai padaryti.

P.S. Tiesa, anuomet mes visi dar buvome jauni, naivūs utopistai, šventai tikėjome, kad Lietuva per amžius bus Laisva ir Nepriklausoma, o visi Lietuvos gyventojai gyvens santarvėje ir petys petin darbuosis vardan Tos… (O ne visai kitos, mums labai labai svetimos!)

Autoriaus trigrašis:

Eureka! Tik dabar prisiminiau, kad turime prisivežę pilną nieko neveikiančių baltarusių, gal derėtų paprašyti Svetkos, kad mums paskolintų jų truputį demonstracijoms. Juk Lietuvoje rinkimai vyko tip top kaip Baltarusijoje!

Skaityti daugiau

Aktualijos

Radviliškio–Tytuvėnų apygardai LR Seime 2020–2024 kadencijoje atstovaus konservatorius

Avatar

Paskelbta

data

2020 m. spalio 25 d. Lietuvos Respublikos Seimo rinkimų (II ture) Radviliškio-Tytuvėnų apygardoje dėl mandato į LR Seimą kovojo Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų iškeltas kandidatas Antanas Čepononis ir jau vieną kadenciją LR Seime  išbuvęs „valstiečių“ kandidatas Aurimas Gaidžiūnas.

Įtemptoje bei permainingoje kovoje trapią pergalę laimėjo A. Čepononis. Rezultatas 6445 prieš 5952.

Kadangi  Radviliškio rajono meras A. Čepononis net neištesėjęs savo pažadų  bei palikęs daug neužbaigtų darbų, pasipustė padus į Seimą, rajono gyventojų laukia  nauji  mero rinkimai.

Vyriausioji rinkimų komisija artimiausiu metu spręs, kada jie įvyks, bet labiausiai tikėtina, kad jie vyks 2021 m. kovo pabaigoje – balandžio pradžioje. Rinkimai turi įvykti ne vėliau kaip per 6 mėnesius nuo mero pasitraukimo iš savo posto.

Šis A. Čepononio mero pareigų atsisakymas ir nauji rinkimai mokesčių mokėtojams kainuos apie 400 tūkst. eurų.

Į  mero rinkimus  jau prognozuojami ir nauji kandidatai – savivaldybės užkulisiuose kalbama, jog šias pareigybes galimai bandys užimti: konservatorė J. Margaitienė, nepartinis G. Lipnevičius, socialdemokratas K. Račkauskis ir rinkimus į Seimą  A. Čepononiui „prapylęs“  „valstietis“ A. Gaidžiūnas.

Tikėtina, kad bus ir daugiau kandidatų, o kas jie – parodys laikas.


„Radviliškio krašto“ informacija

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019