Socialiniai tinklai

Renginiai

Kviečia „Pavasarinis knygų kermošius“

Avatar

Paskelbta

data

Birželio 3 d. 10–14 val.  Radviliškio rajono savivaldybės viešoji biblioteka, įgyvendindama savo projektą, antrus metus organizuoja rajoninę šventę-mugę „Pavasarinis knygų kermošius“.

Tai – Radviliškio miesto 450 metų ir Viešosios bibliotekos 80 metų jubiliejinių renginių dalis. Šia švente pasitiksime vasarą ir švęsime Tėvo dieną išvakarėse. Renginio pagrindinis akcentas – knyga. Šventės metu rajono kultūros, švietimo įstaigos organizuos įvairias veiklas, žaismingas edukacines programas, prekiausime senomis ir naujomis knygomis, Viešosios bibliotekos leidiniais. Lietuvos leidyklos pristatys savo naujausias knygas, kurių bus galima įsigyti su didelėmis nuolaidomis. Renginį iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Radviliškio rajono savivaldybė.

„Pavasariniame knygų kermošiuje“ nuotaikingą koncertą dovanos Radviliškio muzikos mokyklos akordeonistai, Radviliškio miesto kultūros centro vaikų dainavimo studija „Džiada“ bei aktorių trupė „Teatriukas“, kuri pristatys muzikinę programą visai šeimai.

Šventė vyks prie Radviliškio miesto kultūros centro.

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Renginiai

ŽEMĖS AR MOTERS?

Avatar

Paskelbta

data

Balandžio 26 d. 18 val. Radviliškio miesto kultūros centre geras emocijas dovanos Nacionalinio Kauno dramos teatro komedija „Žemės ar moters“ pagal Juozą Tumą-Vaižgantą.

Lietuviškos piršlybos – vienas populiariausių ir komiškiausių papročių, vaizduojamų XX a. pradžios lietuvių literatūroje. „Žemės ar moters“ – J.T. Vaižganto papasakotas anekdotas apie tai, kaip užkietėjęs senbernis žmonos ieškojo. Praktiškam ir neryžtingam jaunikiui iškyla nelengvas galvosūkis, ką pasirinkti – žemę ar moterį? Kaimo žmonių kasdienybė, spalvingi charakteriai, tradicinis liaudiškas humoras, primenantis legendinę Keturakio komediją „Amerika pirtyje“ – tiems, kas pavargo nuo postmodernaus kosmopolitizmo ir pasiilgo tautinės dvasios.

Režisierius – Tomas Erbrėderis, dailininkė – Audronė Paškonytė, koncertmeisterė – Jolanta Balnytė.

Vaidina:

Gaidys – Gintautas Bejeris

Petrutė – Aušra Keliuotytė/Martyna Gedvilaitė

Gražys – Tomas Erbrėderis

Gražienė – Daiva Rudokaitė

Karusė – Asta Mačiulytė

Rudys – Saulius Čiučelis

 

Trukmė – 1 val.

Bilietų kaina – 6, 8 Eur

Bilietus platina Radviliškio miesto kultūros centras (Maironio g. 10) ir Tiketa.

Skaityti daugiau

Renginiai

Grupės “Balius” jubiliejinis koncertas

Avatar

Paskelbta

data

Skaityti daugiau

Skaitomiausi