Kriminalinė suvestinė

Smurtas

Radviliškio r., Vėriškių k., namuose, neblaivus (1,41 prom.) 58 metų vyras mesdamas arbatos puodelį į neblaivią (1,83 prom.) 49 metų žmoną praskėlė jai galvą. Nukentėjusioji po medikų apžiūros į gydymo įstaigą vykti atsisakė. Įtariamasis uždarytas į areštinę.

Radviliškio r., Minaičių k., namuose, išgertuvių metu, neblaivi (2,51 prom.) 52 metų moteris, suduodama metaliniu puodeliu į galvą sumušė neblaivų (2,58 prom.) 46 metų sugyventinį. Nukentėjusysis po medikų apžiūros vykti į gydymo įstaigą atsisakė. Įtariamoji uždaryta į areštinę.

Radviliškio r., Skėmių k., namuose, neblaivus (2,76 prom.) 32 metų vyras sumušė neblaivų (1,87 prom.) 63 metų patėvį. Nukentėjusysis į medikus nesikreipė. Įtariamasis uždarytas į areštinę.

Radviliškio r., Pakiršinio k., namuose neblaivus 37 metų vyras sugyventinės šešerių metų sūnui surišo kojas virve. Dėl sukelto fizinio skausmo į medikus nesikreipta. Įvykio metu namuose buvę keturi mažamečiai vaikai perduoti motinai.

Radviliškio r., Sirutiškių k., namuose, po išgertuvių, neblaivus (2,40 prom.) 61 metų vyras sumušė neblaivią (2,58 prom.) 57 metų žmoną. Nukentėjusioji į medikus nesikreipė. Įtariamasis uždarytas į areštinę.

Plėšimas

Radviliškio r., Voskonių k., išdaužęs sodybos lango stiklą ir patekęs į vidų nepažįstamas asmuo sumušė 84 metų namo savininką ir pagrobė 5000 eurų, mobiliojo ryšio telefoną. Nukentėjusysis dėl žastikaulio išnirimo ir šonkaulių lūžimo paguldytas į ligoninę.

Pasinaudota dokumentais

Radviliškyje, „Regitroje“, pasinaudojus 62 metų vyro asmens duomenimis, buvo priregistruotas automobilis „Ford Galaxy“, už kurio parkavimą neleistinoje vietoje Danijoje skirta 243 eurų bauda.

Mirtis

Radviliškio r., Karčemų k., namuose, rastas 45 metų vyro lavonas be išorinių sužalojimų.

Total
0
Dalinasi
Related Posts