Socialiniai tinklai

Kriminalai

Kriminalinė suvestinė

Avatar

Paskelbta

data

Smurtas

Radviliškio r., Vėriškių k., namuose, neblaivus (1,41 prom.) 58 metų vyras mesdamas arbatos puodelį į neblaivią (1,83 prom.) 49 metų žmoną praskėlė jai galvą. Nukentėjusioji po medikų apžiūros į gydymo įstaigą vykti atsisakė. Įtariamasis uždarytas į areštinę.

Radviliškio r., Minaičių k., namuose, išgertuvių metu, neblaivi (2,51 prom.) 52 metų moteris, suduodama metaliniu puodeliu į galvą sumušė neblaivų (2,58 prom.) 46 metų sugyventinį. Nukentėjusysis po medikų apžiūros vykti į gydymo įstaigą atsisakė. Įtariamoji uždaryta į areštinę.

Radviliškio r., Skėmių k., namuose, neblaivus (2,76 prom.) 32 metų vyras sumušė neblaivų (1,87 prom.) 63 metų patėvį. Nukentėjusysis į medikus nesikreipė. Įtariamasis uždarytas į areštinę.

Radviliškio r., Pakiršinio k., namuose neblaivus 37 metų vyras sugyventinės šešerių metų sūnui surišo kojas virve. Dėl sukelto fizinio skausmo į medikus nesikreipta. Įvykio metu namuose buvę keturi mažamečiai vaikai perduoti motinai.

Radviliškio r., Sirutiškių k., namuose, po išgertuvių, neblaivus (2,40 prom.) 61 metų vyras sumušė neblaivią (2,58 prom.) 57 metų žmoną. Nukentėjusioji į medikus nesikreipė. Įtariamasis uždarytas į areštinę.

Plėšimas

Radviliškio r., Voskonių k., išdaužęs sodybos lango stiklą ir patekęs į vidų nepažįstamas asmuo sumušė 84 metų namo savininką ir pagrobė 5000 eurų, mobiliojo ryšio telefoną. Nukentėjusysis dėl žastikaulio išnirimo ir šonkaulių lūžimo paguldytas į ligoninę.

Pasinaudota dokumentais

Radviliškyje, „Regitroje“, pasinaudojus 62 metų vyro asmens duomenimis, buvo priregistruotas automobilis „Ford Galaxy“, už kurio parkavimą neleistinoje vietoje Danijoje skirta 243 eurų bauda.

Mirtis

Radviliškio r., Karčemų k., namuose, rastas 45 metų vyro lavonas be išorinių sužalojimų.

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kriminalai

Radviliškyje bute rastas lavonas

Avatar

Paskelbta

data

Sausio 22 d. 12.47 val. Radviliškyje, Radvilų g., bute, rastas vyro, gimusio 1958 m., lavonas be išorinių sužalojimų.

Skaityti daugiau

Kriminalai

Šiaulėnuose susimušė neblaivūs vyrai

Avatar

Paskelbta

data

Sausio 2 d. 22.10 val. Radviliškio r., Šiaulėnų mstl., Sodų g., neblaivus (1,61 prom.) vyras, gimęs 1973 m., ir neblaivus (1,70 prom.) jo sūnus, gimęs 2001 m., bei sūnus, gimęs 2005 m., dėl sumušė neblaivius (1,94 prom.) vyrą, gimusį 1985 m., ir neblaivų (3,09 prom.) vyrą, gimusį 1983 m. Nukentėjusiuosius medikai apžiūrėjo įvykio vietoje, į gydymo įstaigą nevežė. Tėvas ir 2001 m. gimęs sūnus uždaryti į areštinę, kitas sūnus perduotas Radviliškio pagalbos šeimai centro socialinei darbuotojai.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi