Kriminalinė suvestinė

Smurtas

Radviliškio r., Alksniupių k., konflikto namuose metu neblaivus 50 metų vyras kėlė virš galvos koją neblaiviai (2,32 prom.) 47 metų žmonai, taip sukeldamas jai fizinį skausmą. Nukentėjusioji į gydymo įstaigas nesikreipė. Vyras, iki atvykstant policijos pareigūnams, pasišalino ir yra ieškomas.

Radviliškio r., Vadaktų mstl., Liepų g., namuose, neblaivus 46 metų sugyventinis konflikto metu šepečio kotu sumušė neblaivią (3,10) prom.) 43 metų sugyventinę. Nukentėjusioji į medikus nesikreipė. Vyras sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Radviliškio r., Naujasodžio k., namuose, konflikto metu 42 metų moteris rankos delnu sudavė per galvą 14 metų dukrai. Nukentėjusioji į gydymo įstaigą nesikreipė. Moteris sulaikyta ir uždaryta į areštinę.

Šeduvoje, Sodų g., namuose, neblaivus (2,86 prom.) 24 metų vyras sumušė savo neblaivią (2,57 prom.) 33 metų sugyventinę. Nukentėjusiąją apžiūrėję medikai sužalojimų nenustatė. Vyras sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Šeduvoje, Laisvės a., į namus atėję du iš matymo pažįstami asmenys sumušė neblaivų (2,01 prom.) 48 metų vyrą ir pagrobė rudos spalvos odinę piniginę, kurioje buvo asmens tapatybės kortelė, 25 eurai ir mobilaus ryšio telefoną NOKIA 3110. Nukentėjusysis dėl viršutinės lūpos muštos žaizdos kreipėsi į Radviliškio m. ligoninę ir po medikų apžiūros gydosi ambulatoriškai. Turtinė žala – 90 eurų.

Radviliškyje, J. Jaramino g., 47 metų vyrui priklausančio namo pirmame aukšte, ant medinių grindų, buvo išlietas ir padegtas neaiškios kilmės skystis. Gaisrą pamatė ir užgesino 39 metų namo gyventojas

Total
0
Dalinasi
Related Posts