Socialiniai tinklai

Kriminalai

Kriminalinė suvestinė

Avatar

Paskelbta

data

Smurtas

Radviliškio r., Alksniupių k., konflikto namuose metu neblaivus 50 metų vyras kėlė virš galvos koją neblaiviai (2,32 prom.) 47 metų žmonai, taip sukeldamas jai fizinį skausmą. Nukentėjusioji į gydymo įstaigas nesikreipė. Vyras, iki atvykstant policijos pareigūnams, pasišalino ir yra ieškomas.

Radviliškio r., Vadaktų mstl., Liepų g., namuose, neblaivus 46 metų sugyventinis konflikto metu šepečio kotu sumušė neblaivią (3,10) prom.) 43 metų sugyventinę. Nukentėjusioji į medikus nesikreipė. Vyras sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Radviliškio r., Naujasodžio k., namuose, konflikto metu 42 metų moteris rankos delnu sudavė per galvą 14 metų dukrai. Nukentėjusioji į gydymo įstaigą nesikreipė. Moteris sulaikyta ir uždaryta į areštinę.

Šeduvoje, Sodų g., namuose, neblaivus (2,86 prom.) 24 metų vyras sumušė savo neblaivią (2,57 prom.) 33 metų sugyventinę. Nukentėjusiąją apžiūrėję medikai sužalojimų nenustatė. Vyras sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Šeduvoje, Laisvės a., į namus atėję du iš matymo pažįstami asmenys sumušė neblaivų (2,01 prom.) 48 metų vyrą ir pagrobė rudos spalvos odinę piniginę, kurioje buvo asmens tapatybės kortelė, 25 eurai ir mobilaus ryšio telefoną NOKIA 3110. Nukentėjusysis dėl viršutinės lūpos muštos žaizdos kreipėsi į Radviliškio m. ligoninę ir po medikų apžiūros gydosi ambulatoriškai. Turtinė žala – 90 eurų.

Radviliškyje, J. Jaramino g., 47 metų vyrui priklausančio namo pirmame aukšte, ant medinių grindų, buvo išlietas ir padegtas neaiškios kilmės skystis. Gaisrą pamatė ir užgesino 39 metų namo gyventojas

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kriminalai

Radviliškio centre užpultas ir sumuštas vyras

Avatar

Paskelbta

data

Radviliškio mieste vis labiau daugėja smurto artimoje aplinkoje atvejų, muštynių viešoje vietoje ir gatvėse užpultų žmonių. Šį kart- nepažįstami asmenys užpuolė neblaivų (2,39 prom.) vyrą, gimusį 1983 m.

Veiksmas vyko lapkričio 30 d. 3.25 val., Gedimino g. esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje. Nukentėjusiajam skubiai prireikė medikų pagalbos. Medikų apžiūros metu, vyrui buvo nustatyti daugybiniai kūno sužalojimai, nuo smūgių į galvą vyrui buvo nustatytas smegenų sukrėtimas, sužalota galva. Taip pat nukentėjusiajam nustatyti šonkaulių lūžiai.

Už viešosios tvarkos pažeidimą ir sveikatos sutrikdymą yra numatyta baudžiamoji atsakomybė. Asmenys, kurie prisipažįsta padarę baudžiamą nusikaltimą, gali būti nubausti viešaisiais darbais arba bauda, areštu ar laisvės atėmimu iki dvejų metų.

Skaityti daugiau

Kriminalai

Radviliškio rajone du broliai sumušė vyrą

Avatar

Paskelbta

data

Gruodžio 2 d. 13.00 val. gautas pranešimas, jog Radviliškio r., Acokavų k., namo kieme, broliai, gimę 2002 m. ir 2000 m., sumušė neblaivų (1,66 prom.) vyrą, gimusį 1969 m. Nukentėjusiajam dėl patirto išpuolio prireikė skubios medikų pagalbos. Nukentėjusysis dėl šonkaulio lūžimo, pilvo bei veido sumušimų išvežtas į Respublikinę Šiaulių ligoninę. Įtariamieji sulaikyti ir uždaryti į areštinę.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019