Socialiniai tinklai

Kriminalai

Kriminalinė suvestinė

Avatar

Paskelbta

data

Smurtas

Radviliškio r., Alksniupių k., konflikto namuose metu neblaivus 50 metų vyras kėlė virš galvos koją neblaiviai (2,32 prom.) 47 metų žmonai, taip sukeldamas jai fizinį skausmą. Nukentėjusioji į gydymo įstaigas nesikreipė. Vyras, iki atvykstant policijos pareigūnams, pasišalino ir yra ieškomas.

Radviliškio r., Vadaktų mstl., Liepų g., namuose, neblaivus 46 metų sugyventinis konflikto metu šepečio kotu sumušė neblaivią (3,10) prom.) 43 metų sugyventinę. Nukentėjusioji į medikus nesikreipė. Vyras sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Radviliškio r., Naujasodžio k., namuose, konflikto metu 42 metų moteris rankos delnu sudavė per galvą 14 metų dukrai. Nukentėjusioji į gydymo įstaigą nesikreipė. Moteris sulaikyta ir uždaryta į areštinę.

Šeduvoje, Sodų g., namuose, neblaivus (2,86 prom.) 24 metų vyras sumušė savo neblaivią (2,57 prom.) 33 metų sugyventinę. Nukentėjusiąją apžiūrėję medikai sužalojimų nenustatė. Vyras sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Šeduvoje, Laisvės a., į namus atėję du iš matymo pažįstami asmenys sumušė neblaivų (2,01 prom.) 48 metų vyrą ir pagrobė rudos spalvos odinę piniginę, kurioje buvo asmens tapatybės kortelė, 25 eurai ir mobilaus ryšio telefoną NOKIA 3110. Nukentėjusysis dėl viršutinės lūpos muštos žaizdos kreipėsi į Radviliškio m. ligoninę ir po medikų apžiūros gydosi ambulatoriškai. Turtinė žala – 90 eurų.

Radviliškyje, J. Jaramino g., 47 metų vyrui priklausančio namo pirmame aukšte, ant medinių grindų, buvo išlietas ir padegtas neaiškios kilmės skystis. Gaisrą pamatė ir užgesino 39 metų namo gyventojas

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kriminalai

Radviliškyje bute rastas lavonas

Avatar

Paskelbta

data

Sausio 22 d. 12.47 val. Radviliškyje, Radvilų g., bute, rastas vyro, gimusio 1958 m., lavonas be išorinių sužalojimų.

Skaityti daugiau

Kriminalai

Šiaulėnuose susimušė neblaivūs vyrai

Avatar

Paskelbta

data

Sausio 2 d. 22.10 val. Radviliškio r., Šiaulėnų mstl., Sodų g., neblaivus (1,61 prom.) vyras, gimęs 1973 m., ir neblaivus (1,70 prom.) jo sūnus, gimęs 2001 m., bei sūnus, gimęs 2005 m., dėl sumušė neblaivius (1,94 prom.) vyrą, gimusį 1985 m., ir neblaivų (3,09 prom.) vyrą, gimusį 1983 m. Nukentėjusiuosius medikai apžiūrėjo įvykio vietoje, į gydymo įstaigą nevežė. Tėvas ir 2001 m. gimęs sūnus uždaryti į areštinę, kitas sūnus perduotas Radviliškio pagalbos šeimai centro socialinei darbuotojai.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi