Socialiniai tinklai

Kriminalai

Kriminalinė suvestinė

Avatar

Paskelbta

data

Smurtas

Radviliškyje, Vaižganto g., namuose neblaivi (2,61 prom.) 28 metų moteris, penkerių metų vaiko akivaizdoje peiliu grasino nužudyti neblaivų (1,9 prom.) 48 metų sugyventinį. Įtariamoji uždaryta į areštinę.

Radviliškyje, M. Mažvydo g., namuose, neblaivus (2,85 prom.) 49 metų vyras sumušė neblaivią (2,67 prom.) 38 metų sugyventinę. Nukentėjusioji vykti į medicinos įstaigą atsisakė. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Radviliškio r., Baisogaloje, autobuse, susimušė 45 ir 42 metų moterys.

Radviliškio r., Niauduvos k., 26 metų vyras su dviem draugais įsibrovė į 66 metų vyrui priklausantį sandėliuką, sumušė čia miegojusį neblaivų (1,97 prom.) 46 metų vyrą ir sandėliuko savininką, kuris akies žaizdą gydosi ambulatoriškai. 46 metų vyras į gydymo įstaigą vykti atsisakė. Įtariamasis ieškomas.

Šeduvoje, Pilies g. gimnazijos specialiojo ugdymo skyriaus vestibiulyje, 16 metų jaunuolis sumušė bendraamžį. Nukentėjusysis į gydymo įstaigas nesikreipė. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Radviliškio r., Pakalniškių k., konflikto metu neblaivus (2,07 prom.) 46 metų vyras, suduodamas į ranką, sumušė 48 metų brolio sugyventinę. Nukentėjusioji į gydymo įstaigas nesikreipė. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Radviliškio r., Paltynų k., išgertuvių namuose metu neblaivus (2,00 prom.) 49 metų vyras, suduodamas ranka į veidą, sumušė neblaivų (2,23 prom.) 45 metų brolį. Nukentėjusysis kairio antakio žaizdą gydosi ambulatoriškai. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Radviliškio r., Aukštelkų k., gatvėje, iš matymo pažįstamas asmuo sumušė 17 metų vaikiną. Nukentėjusysis į medikus nesikreipė. Dėl suplėšytos striukės padaryta 30 eurų turtinė žala.

Radviliškio r., Baisogalos mstl., viešoje vietoje, du asmenys sumušė 17 metų vaikiną. Nukentėjusį apžiūrėjo medikai.

Radviliškio r., Palonų mstl., namuose, 42 metų vyras sumušė 65 metų motiną. Nukentėjusioji į medikus nesikreipė. Įtariamasis ieškomas.

Šeduvoje, Panevėžio g., namuose, neblaivus (2,04 prom.) 46 metų vyras sumušė blaivią 39 metų buvusią žmoną. Konflikto metu kitame kambaryje miegojo mažamečiai vaikai. Nukentėjusioji į medikus nesikreipė. Įtariamasis uždarytas į areštinę.

Radviliškio r., Pociūnėlių mstl., namuose, neblaivus 36 metų vyras sumušė neblaivią (3,19 prom.) 36 metų sugyventinę. Nukentėjusioji į medikus nesikreipė. Įtariamasis ieškomas.

Radviliškio r., Pakiršinėlio k., namuose, neblaivus (1,33 prom.) 18 metų vaikinas sumušė neblaivų (2,94 prom.) 34 metų vyrą. Nukentėjusysis po medikų apžiūros galvos sumušimą ir nosies lūžimą išleistas gydytis ambulatoriškai. Įtariamasis uždarytas į areštinę.

Grasino nužudyti

Radviliškyje, Pašvaistės g., 68 metų vyras grasino nužudyti savo 77 metų žmoną. Vyras ją nuolat baugina, naudodamas psichinę prievartą. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Vagystės

Radviliškio r., Liaudiškių k., po trijų romų tautybės moterų apsilankymo 83 metų moteris po pagalve buvusioje piniginėje pasigedo 1500 eurų.

Radviliškio r., Pašušvio k., nulaužus 57 metų moters garažo durų kabamosios spynos metalinę ąsą, iš garažo pagrobtas motorinis pjūklas „Husgvarna 55“. Turtinė žala – 300 eurų.

Radviliškio r., Šiaulėnų mstl., Draugystės g., iš 32 metų vyrui priklausančio buto, išspyrus buto durų varčią, pavogtas mobilusis telefonas „Motorola“, du buteliukai kvepalų, medžio kaltas, du grąžtų rinkiniai. Turtinė žala – 177 eurai.

Radviliškio r., Vaitiekūnų k., iš kiemo pavogtas 39 metų vyro purkštuvas su plastmasine 400 l talpa. Turtinė žala – 300 eurų.

Vairavo paieškomą automobilį

Radviliškyje, prie Mažvydo ir V. Landsbergio – Žemkalnio g. gatvių sankryžos, policijos pareigūnai sustabdė automobilį AUDI 4L, kuris yra ieškomas Švedijos teisėsaugos institucijų. Automobilį vairavo 21 metų vaikinas, kuris automobilio registracijos dokumentų neturėjo. Vairuotojas sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Pasikėsino padegti namą

Radviliškio r., Liutkiškių k., 53 metų vyras pasikėsino padegti savo motinos gyvenamąjį namą.

Įtariamas dokumentų klastojimas

Nuo 2014 m. sausio 1 d. iki 2017 m. gegužės 8 d. Radviliškio r., Alksniupių k., ambulatorijoje, asmenų ambulatorinėse kortelėse buvo klastojami įrašai apie jų apsilankymus. Ikiteisminis tyrimas pradėtas gavus raštą iš Šiaulių apygardos prokuratūros ir patikslinus įvykio aplinkybes.

Grasino teismo pirmininkui

Radviliškio rajono apylinkės teismo pirmininkas gavo grasinančio pobūdžio laišką, kuriame Pravieniškių pataisos namuose bausmę atliekantis 32 metų vyras grasina fiziniu susidorojimu.

Priešinosi pareigūnams

Radviliškio r., Baisogaloje, už viešosios tvarkos pažeidimą sulaikomas neblaivus (1,66 prom.) 22 metų vyriškis pasipriešino pareigūnams. Įtariamasis uždarytas į areštinę.

Vairavo neblaivi ir neturėdama teisės

Šeduvoje, Panevėžio g., neblaivi (2,90 prom.) ir neturėdama tam teisės 31 metų moteris vairavo automobilį „VW Golf“. Transporto priemonė nugabenta į saugojimo aikštelę. Vairuotoja uždaryta į areštinę.

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kriminalai

Radviliškyje bute rastas lavonas

Avatar

Paskelbta

data

Sausio 22 d. 12.47 val. Radviliškyje, Radvilų g., bute, rastas vyro, gimusio 1958 m., lavonas be išorinių sužalojimų.

Skaityti daugiau

Kriminalai

Šiaulėnuose susimušė neblaivūs vyrai

Avatar

Paskelbta

data

Sausio 2 d. 22.10 val. Radviliškio r., Šiaulėnų mstl., Sodų g., neblaivus (1,61 prom.) vyras, gimęs 1973 m., ir neblaivus (1,70 prom.) jo sūnus, gimęs 2001 m., bei sūnus, gimęs 2005 m., dėl sumušė neblaivius (1,94 prom.) vyrą, gimusį 1985 m., ir neblaivų (3,09 prom.) vyrą, gimusį 1983 m. Nukentėjusiuosius medikai apžiūrėjo įvykio vietoje, į gydymo įstaigą nevežė. Tėvas ir 2001 m. gimęs sūnus uždaryti į areštinę, kitas sūnus perduotas Radviliškio pagalbos šeimai centro socialinei darbuotojai.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi