Socialiniai tinklai

Kriminalai

Kriminalinė suvestinė

Paskelbta

data

Smurtas

Radviliškyje, Radvilų g., miesto parke, 21 metų vaikinas sumušė savo bendraamžį. Nukentėjusysis gydosi ambulatoriškai, jam Respublikinėje Šiaulių ligoninėje diagnozuotas nosies lūžimas. Įtariamasis ieškomas.

Radviliškio r., Miežaičių k., namuose, neblaivus 41 metų vyras delnu sudavė 14 metų sūnui į veidą. Nukentėjusysis į gydymo įstaigas nesikreipė. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Vagystės

Šaukoto mstl., Naujosios g., namo kieme, nuo 53 metų vyrui priklausančio traktoriaus MTZ 82, pagrobti du priekiniai ratai su padangomis.

Radviliškyje, Dariaus ir Girėno g., parduotuvėje, iš 68 metų moters rankinės pagrobta piniginė su 360 eurų bei įvairiomis parduotuvių nuolaidų kortelėmis. Turtinė žala – 400 eurų.

Grinkiškio mstl., Šušvės g., išlaužus 49 metų vyro negyvenamos sodybos duris, pagrobtas elektrinis šlifuoklis „Makita“ ir medžio apdirbimo staklės, iš kieme esančio ūkinio pastato, išėmus lango rėmą – apie keturis kubinius metrus skaldytų malkų. Turtinė žala – 220 eurų.

Pareigūnams davė kyšį

Radviliškyje, Purienų g., buvo sustabdytas 47 metų Baltarusijos piliečio vairuojamas vilkikas „Volvo FH“ su puspriekabe, nes nedegė puspriekabės galinis žibintas. Vilkiko vairuotojas, siekdamas išvengti atsakomybės  už padarytą administracinį nusižengimą Radviliškio r. PK pareigūnams tarnybiniame automobilyje „VW Passat“ davė 10 eurų kyšį. Vairuotojas sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Vairavo neblaivūs

Radviliškio r., Vaidulių k., 31 metų vyras vairavo automobilį „VW Golf“ neblaivus (1.93 prom.). Vairuotojas sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Radviliškio r., Sidarių k., 25 metų vyras vairavo automobilį VW-GOLF neblaivus (2,51 prom.). Vairuotojas sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Melagingas pranešimas

Atliekant ikiteisminį tyrimą dėl fizinio skausmo sukėlimo mažamečiui, nustatyta, kad Radviliškio r., Rudelių k., gyvenanti 24 metų moteris melagingai pranešė apie žinomai nebūtą nusikaltimą, dėl to buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas ir ikiteisminio tyrimo metu ji, apklausiama kaip liudytoja, davė melagingus parodymus.

Mirtys

Radviliškio r., Kalnelio Gražionių k., namuose, vonios kambaryje, virvės kilpoje rastas 48 metų vyro lavonas be išorinių sužalojimų.

Radviliškio r., Kalnelio Gražionių k., namuose, vonios kambaryje rastas 73 metų moters lavonas be išorinių sužalojimų.

Baisogalos mstl., Beržų g., namuose, staiga mirė 59 metų vyras, kuris sirgo cukriniu diabetu. Radviliškio r., Pakiršinio k., namuose, mirė 49 metų vyras.

REKLAMA
Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kriminalai

Kutiškių kaime iš moters sukčiai išviliojo beveik 500 eurų

Paskelbta

data

Gruodžio 5 d. 22.49 val. Radviliškio rajone, Kutiškių kaime, gyvenanti 58 metų moteris mobiliuoju telefonu iš banko gavo SMS, kad jos banko sąskaitos ir jose esantys pinigai yra užšaldyti, nes yra padarytas įtartinas pavedimas. Norint, kad sąskaitos nebūtų uždarytos, buvo nurodyta prisijungti prie SMS žinutėje nurodytos nuorodos. Tai padariusi, moteris iš dviejų banko sąskaitų neteko 491 euro.

Asociatyvi nuotr.

Skaityti daugiau

Kriminalai

Palonuose du nepažįstamieji įsibrovė į namus ir sumušė vyrą

Paskelbta

data

Spalio 17 d. 2.38 val. Radviliškio rajone, Palonų miestelyje, du nenustatyti
asmenys, įsibrovę į neblaivaus 44 metų (paimtas kraujo mėginys) vyro gyvenamą namą, jį sumušė ir pasišalino. Radviliškio ligoninės priėmimo skyriuje nukentėjusiajam diagnozuoti dviejų
šonkaulių lūžiai, galvos žaizdos, galvos ir krūtinės sumušimai.

Asociatyvi nuotr.

Skaityti daugiau
REKLAMA

Skaitomiausi