Socialiniai tinklai

Kriminalai

Kriminalinė suvestinė

Avatar

Paskelbta

data

Smurtas

Radviliškyje, Radvilų g., miesto parke, 21 metų vaikinas sumušė savo bendraamžį. Nukentėjusysis gydosi ambulatoriškai, jam Respublikinėje Šiaulių ligoninėje diagnozuotas nosies lūžimas. Įtariamasis ieškomas.

Radviliškio r., Miežaičių k., namuose, neblaivus 41 metų vyras delnu sudavė 14 metų sūnui į veidą. Nukentėjusysis į gydymo įstaigas nesikreipė. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Vagystės

Šaukoto mstl., Naujosios g., namo kieme, nuo 53 metų vyrui priklausančio traktoriaus MTZ 82, pagrobti du priekiniai ratai su padangomis.

Radviliškyje, Dariaus ir Girėno g., parduotuvėje, iš 68 metų moters rankinės pagrobta piniginė su 360 eurų bei įvairiomis parduotuvių nuolaidų kortelėmis. Turtinė žala – 400 eurų.

Grinkiškio mstl., Šušvės g., išlaužus 49 metų vyro negyvenamos sodybos duris, pagrobtas elektrinis šlifuoklis „Makita“ ir medžio apdirbimo staklės, iš kieme esančio ūkinio pastato, išėmus lango rėmą – apie keturis kubinius metrus skaldytų malkų. Turtinė žala – 220 eurų.

Pareigūnams davė kyšį

Radviliškyje, Purienų g., buvo sustabdytas 47 metų Baltarusijos piliečio vairuojamas vilkikas „Volvo FH“ su puspriekabe, nes nedegė puspriekabės galinis žibintas. Vilkiko vairuotojas, siekdamas išvengti atsakomybės  už padarytą administracinį nusižengimą Radviliškio r. PK pareigūnams tarnybiniame automobilyje „VW Passat“ davė 10 eurų kyšį. Vairuotojas sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Vairavo neblaivūs

Radviliškio r., Vaidulių k., 31 metų vyras vairavo automobilį „VW Golf“ neblaivus (1.93 prom.). Vairuotojas sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Radviliškio r., Sidarių k., 25 metų vyras vairavo automobilį VW-GOLF neblaivus (2,51 prom.). Vairuotojas sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Melagingas pranešimas

Atliekant ikiteisminį tyrimą dėl fizinio skausmo sukėlimo mažamečiui, nustatyta, kad Radviliškio r., Rudelių k., gyvenanti 24 metų moteris melagingai pranešė apie žinomai nebūtą nusikaltimą, dėl to buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas ir ikiteisminio tyrimo metu ji, apklausiama kaip liudytoja, davė melagingus parodymus.

Mirtys

Radviliškio r., Kalnelio Gražionių k., namuose, vonios kambaryje, virvės kilpoje rastas 48 metų vyro lavonas be išorinių sužalojimų.

Radviliškio r., Kalnelio Gražionių k., namuose, vonios kambaryje rastas 73 metų moters lavonas be išorinių sužalojimų.

Baisogalos mstl., Beržų g., namuose, staiga mirė 59 metų vyras, kuris sirgo cukriniu diabetu. Radviliškio r., Pakiršinio k., namuose, mirė 49 metų vyras.

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kriminalai

Radviliškyje bute rastas lavonas

Avatar

Paskelbta

data

Sausio 22 d. 12.47 val. Radviliškyje, Radvilų g., bute, rastas vyro, gimusio 1958 m., lavonas be išorinių sužalojimų.

Skaityti daugiau

Kriminalai

Šiaulėnuose susimušė neblaivūs vyrai

Avatar

Paskelbta

data

Sausio 2 d. 22.10 val. Radviliškio r., Šiaulėnų mstl., Sodų g., neblaivus (1,61 prom.) vyras, gimęs 1973 m., ir neblaivus (1,70 prom.) jo sūnus, gimęs 2001 m., bei sūnus, gimęs 2005 m., dėl sumušė neblaivius (1,94 prom.) vyrą, gimusį 1985 m., ir neblaivų (3,09 prom.) vyrą, gimusį 1983 m. Nukentėjusiuosius medikai apžiūrėjo įvykio vietoje, į gydymo įstaigą nevežė. Tėvas ir 2001 m. gimęs sūnus uždaryti į areštinę, kitas sūnus perduotas Radviliškio pagalbos šeimai centro socialinei darbuotojai.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi