Kitokius atvirukus gaminanti Dainora Kibartaitė: visas įdomias, galbūt net pačias kvailiausias, idėjas galima realizuoti, svarbu turėti noro bei ryžto

Radviliškietė D. Kibartaitė, gaminanti medinius atvirukus, sako, kad ši idėja gimė visai netikėtai: „Tiesiog norėjome pagaminti kažką išskirtinio ir įdomesnio“. Jaunoji verslininkė D.Kibartaitė – „Radviliškio verslininkų aosciacijos“ narė.

Kaip  kilo ši idėja?
„Ji kilo visiškai spontaniškai. Tiesiog vienu metu ilgai galvojau ką būtų galima pagaminti tokio išskirtinio, įdomaus, ko tikrai dar nėra rinkoje, visas kilusias mintis rašiausi ant tuščio popieriaus lapo ir tada tiesiog spontaniškai kilo mintis, kad reiktų gaminti kitokius atvirukus. Iš pradžių ši mintis pasirodė gan kvaila, nes nors ir atrodo tie popieriniai atvirukai gan atsibodę ir blankūs, tačiau vis galvojau, kaip žmonės reaguos į tokią idėja, ar jiems patiks, galų gale kur bus galima jais prekiauti – juk nepardavinėsiu po vieną internetu,  bet, nepaisant to, nusprendžiau pabandyti sukurti bent kelis pavyzdžius“,- sakė Dainora.
Kaip sekasi vystyti šį projektą?

Pasak versdlininkės, pirmieji pavyzdžiai buvo skirti Kalėdų progai. „Labai jų neviešinau, tiesiog siūliau draugėms, artimiesiems. Vėliau supratau, kad jiems ši idėja tikrai patinka, todėl tai mane padrąsino eiti tolyn ir pirmiausia, ką padariau, tai „išgryninau“ visą idėją,  sugalvojau įdomų pavadinimą „Kuskusas“, kuris ir reiškia, kad atvirukai yra išskirtiniai, maži, dovanojantys džiaugsmą. Vėliau susikūriau verslo planą ir pradėjau gaminti dar daugiau pavyzdžių. Šiuo metu pavyzdžių nėra labai daug, bet jie yra nuolat atnaujinami ir tiekiami partneriams Kaune bei Radviliškyje. Kaune susilaukėme didelio gėlių pardavėjų dėmesio“,- sakė kūrėja.
Pasak Dainoros, tai yra maži atvirukai, gaminami iš medžio, vėliau nudažomi bei spausdinami specialia įranga. Pats gaminimo procesas užtrunka apie 30 minučių. Jie yra pritaikyti prie puokščių, dovanų, todėl juos galima rasti gėlių parduotovėse.
Jauna verslininkė, dar ieškantiems savo kelio versle, linki nebijoti svajoti, o tas svajones paversti planais.  „Kartais, kaip ir man, idėja gali kilti visiškai netikėtai, todėl jos nereiktų iškart „nurašyti“, reiktų labiau pasidomėti situacija rinkoje, pagalvoti, kaip ji bus įgyvendinama, kokią naudą galės duoti žmonėms ir visų svarbiausia daug dirbti ją igyvendinant“,- sakė „Radviliškio verslininkų asociacijos“ narė D.Kibartaitė.

„Radviliškio verslininkų asociacijos“ informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts