Kauno psichiatrijos ligoninė prijungiama prie LR Seimo?

Po sumodeliuotų rinkimų, kuomet liberalai įsibrovė į valdžią po nustatyto termino pristatę antspaudus, lapus Lietuvoje iki 2024 vešės psichopatų ir neadekvačių asmenų valdymas.

Jokioje užsienio valstybėje išsišaipęs iš prezidento institucijos Užsienio reikalų komiteto pirmininkas Ž. Pavilionis nutaisęs naglą snukį nebelandžiotų po eterį.

Marijos žemėje galima viskas. Bet pagaliau Šeimų maršo organizatoriai pradeda griebti jautį už ragų. Maldeikienė, Stonkus, Ramanauskas traukiami už šmeižtą, cinizmą teisminėn atsakomybėn.

Maldeikienė sublūdo po skyrybų, nes joks vyras nesiteikia anot Kitaip TV pamasažuoti ir kai norisi, o negauni – sukvailsti.

Stonkus yra iš prigimties su adaptaciniais trūkumais, užtenka pažiūrėti videoklipus su juo, filmus – ne veltui žmona skyrėsi. Ramanauskas baustas už „Radioshow“  veiklą, išdarkęs muzikologą Gerulaitį, Žemaitę.

Dabar prie šios šutvės jungiasi Povilionienė, kuri giriasi, kad turi Afrikoje jaunuolį. Tačiau jos  sūnelis  neturi nei kompetencijos, nei sugebėjimų atstovauti diplomatiniam sektoriui.

Lietuva privalo valytis nuo nevispročių ir tinginių. Turime garbius signatarus, profesorius, visuomenininkus. Ar mes verti rėksnių ir prielipų prie ES pinigų manipuliavimo?

Ruslanas Baranauskas, humanitaras

Total
0
Dalinasi
Related Posts