Karantino metu Radviliškio ligoninėje – remontas!

VšĮ „Radviliškio ligoninė“ darbuotojai stebisi direktoriaus V. Smalinsko užmoju karantino metu vykdyti remontus. Pasak medikų, remontas karantino metu – visiškai nesuderintas reiškinys su sterilios įstaigos statusu.

Gegužės 26 d. ligoninės durys buvo  plačiai atvertos, nebuvo ir perspėjimo, kad draudžiama lankyti ligonius ar į pastatą įeiti pašaliniams asmenims, pacientams. Ligoninės pastate, dulkių sūkuryje, darbavosi statybininkai, o pacientai laisvai įeidavo į pastatą, lyg jokio karantino net nebūtų.

Pagal CVP IS duomenis, ligoninėje remonto darbus atliks įmonė „Akira Group” už 9 tūkst. 915,95 eurus. Statybininkai pasamdyti nuo gegužės 22 dienos ir darbai  turėtų būti baigti iki birželio 8 dienos. Tad  kurį laiką medikai bei pacientai pasmerkti kęsti remonto nepatogumus, kvėpuoti dulkėmis.

„Remontas vyko ir Radviliškio psichikos sveikatos centre, tačiau tuo metu gydytojai dirbo kitur, pacientai dėl karantino nebuvo įleidžiami, tad statybos darbai niekam netrukdė“,- sakė šio Centro darbuotojai.

Beje, remontas ligoninėje vyksta netoli  izoliacinių patalpų, kurios naudojamos ligoninės pacientų izoliavimui dėl COVID – 19 ligos.

Ši problema neliko nepastebėta ir Radviliškio rajono savivaldybės Tarybos narių. Šių metų gegužės 27 d. vykusiame Tarybos posėdyje Tarybos narys G. Lipnevičius paklausė ligoninės vadovo, kodėl ligoninėje vyksta remontas, kai turi būti ribojamas pacientų bei lankytojų skaičius ir kiek šis remontas įstaigai kainuos.

Posėdyje nuotoliniu būdu dalyvavęs ligoninės direktorius V. Smalinkas „nėrė į krūmus“ ir nesugebėjo atsakyti į tokį paprastą klausimą. Tik meras, sukdamasis iš nepatogios situacijos, už  savo ilgametį kolegą atsakė, kad atsakymą pateiks raštu. Tad belieka klausimas, kodėl vieniems Lietuvos Respublikos įstatymai galioja, o kitiems – ne.

(Bus daugiau)

„Radviliškio krašto“ informacija

Total
8
Shares
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Related Posts