Kandidatų į LR Seimą sąraše – ne vietiniai ir bedarbiai

Radviliškio – Tytuvėnų rinkimų apygardoje Nr. 44 – 9 kandidatai, iš kurių beveik visi priklauso partijoms.

Partijų iškelti kandidatai

Antanas Čepononis

A. Čepononis LR Seimo rinkimuose atstovauja Tėvynės Sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijai, kuriai vadovauja Gabrielis Landsbergis. A. Čepononis – „ilgų distancijų“ bėgikas: rajono mero kėdėje praleido 20 metų, o teismo slenksčius dėl kaltinimų korupcija mynė beveik 7 metus. Vadovauja TS-LKD Radviliškio rajono skyriui.

Dalia Dilnikienė

D. Dilnikienė rinkimuose į Seimą dalyvauja su Krikščionių sąjunga, kuriai vadovauja Rimantas Dagys. Viešai prieinamos informacijos apie šią kandidatę ir visuomeninę veiklą rasti nepavyko.

Aurimas Gaidžiūnas

A. Gaidžiūnas rinkimuose į Seimą dalyvauja antrą kartą kaip Lietuvos valstiečių ir Žaliųjų sąjungos kandidatas, kuriai vadovauja Ramūnas Karbauskis. Ketverius metus sėdėjęs Seime, A. Gaidžiūnas ne kartą pašieptas LNK KK2 laidoje, o rajone išgarsėjo tuo, kad tuo pačiu automobilių numušė net dvi stirnas.

Alfredas Kiškis

A. Kiškis rinkimuose dalyvauja kaip Kartų solidarumo sąjungos – Santalka  Lietuvai partijos kandidatas, kuriai vadovauja Arvydas Juozaitis. Vilnietis kriminologas, dėstytojas.

Teisutis Majauskas

T. Majauskas rinkimuose dalyvauja kaip Liberalų sąjūdžio kandidatas, kuriam vadovauja Viktorija Čmilytė – Nielsen. Iš Tytuvėnų, turizmo ir rekreacijos specialistas, Seimo rinkimuose dalyvauja jau ne pirmą kartą.

Kazimieras Račkauskis

K. Račkauskis rinkimuose į Seimą dalyvauja kaip Socialdemokratų partijos atstovas, kuriai vadovauja Gintautas Paluckas. Verslininkas, Radviliškio rajono tarybos narys, Kontrolės komiteto pirmininkas, ne kartą kritikuotas dėl neveiklumo.

Zita Žvikienė

Z. Žvikienė rinkimuose į Seimą dalyvauja kaip Darbo partijos narė, kuriai vadovauja Viktoras Uspaskich. Radviliškio rajono tarybos narė, ilgametė Valstybinės mokesčių inspekcijos darbuotoja, šiuo metu išėjusi į užtarnautą poilsį.

Marius Aleksiūnas

Paskutinis kandidatas į rinkimus eina su Centro partija – tautininkais, kuriai vadovauja Naglis Puteikis. Šiuo metu M. Aleksiūnas bedarbis, o 2019  metais buvo tris kartus teistas (prašant patikslinti duomenis apie darbą ir teismus, redakcijai atsakyti nesiteikė). Viešai skelbiama, kad kandidatas vadovauja įmonei, kuri veiklos nevykdo. Nesėkmingai bandė tapti Radviliškio seniūnu, kandidatavo į seniūnaičius, tačiau gyventojų pasitikėjimo nesulaukė.

Radviliškio krašto gyventojų iškeltas kandidatas

Gediminas Lipnevičius Seimo rinkimuose dalyvauja kaip nepriklausantis jokiai partijai kandidatas. Rinkimų komiteto „Už geresnį gyvenimą visiems“ atstovas Radviliškio rajono taryboje, Radviliškio krašto bendruomenės pirmininkas, Radviliškio ir Kelmės rajone dirbantis verslininkas, vadovauja labdaros ir paramos organizacijai. Kaip rajono tarybos opozicijos atstovas inicijavo ne vieną plačiai nuskambėjusį antikorupcinį tyrimą. Būdamas mokyklinio amžiaus su bendramečiais nukirpo elektros kabelį, žalą atlygino, tačiau liko teistumas.

Total
17
Dalinasi
Related Posts