Socialiniai tinklai

Rajono aktualijos

Kaltinamųjų advokatai reikalauja uždaro posėdžio

Avatar

Paskelbta

data

Artėjant baudžiamajam posėdžiui į pabaigą, labai panašu, kad kai kurie kaltinamieji vėl atidaro „ligų“ sezoną. Dar prieš posėdžiui prasidedant, vienas iš kaltinamųjų džiugia gaida telefonu pranešinėjo, kad R. Juzukonis serga, todėl jis neva parvažiuosiąs greičiau.

Reikėjo suprasti, kad posėdis bus trumpas. Atvykęs kaltinamasis A. Čepononis gana įtikinamai teigė, kad apie „bendražygio“ ligą nieko nežino, o jei būtų žinojęs, tai gal net nebūtų važiavęs ir gaišęs laiką. Teismas posėdyje aiškinosi, kas atvyko, o kas – ne. Paaiškėjo, kad ne tik R. Juzukonis paguldytas į Šiaulių respublikinės ligoninės kardiologijos skyrių, bet ir jam atstovaujantį advokatą pakeitė kita advokatė. Ar tai tik atsitiktinumus, ar jau sutapimas, galima tik spėti, tačiau teismui nebuvo pateikti tai patvirtinantys dokumentai, tik atsiųstas pranešimas bylą nagrinėjančiai teisėjai elektroniniu paštu apie kaltinamojo R. Juzukonio paguldymą į stacionarą. Gal R. Juzukonį labai paveikė Baisogalos kultūros namų atidarymo šventė, kurioje jis praėjusį penktadienį dainavo? Gal šiam žinomam dainininkui sustreikavo širdis dėl to, kad  turės nuolatinę darbo vietą, kur jo vadovaujamas kolektyvas privalės susirinkti repetuoti dažniau nei tą darė po Baisogalos seniūno „sparnu“…

Toliau teismo posėdį tęsė kaltinamųjų advokatų „šou“. Kaltinamojo A. Juodžio advokatas S. Karvelis teismui pasiskundė, kad teismo posėdį stebintys pašaliečiai netinkamai naudoja informaciją ir užsiima advokatų skundimu Advokatų tarybai. Jo manymu, advokatai irgi žmonės ir gali susirgti. S. Karvelis teismui pateikė prašymą: „Kadangi procesą stebintys asmenys trukdo teismui ir advokatams, reikia posėdį paskelbti uždarą!!!“ Kad Radviliškio rajono visuomenė net nežinotų, kaip ir kuria linkme vyksta teismo procesas. Šio advokato prašymą itin palaikė ir kaltinamųjų A. Čepononio advokatas A. Liutvinskas bei R. Eigmino advokatė S. Balčiūnienė. Kaltinimą palaikančiam prokurorui A. Mirnyj toks prašymas sukėlė tik šypseną. Jo nuomone, net nėra pagrindo, kad teismo posėdis galėtų būti uždaras. Teismas, išklausęs abi pusės, nusprendė netenkinti kaltinamųjų gynėjų prašymų ir bylą toliau galės stebėti visi suinteresuoti asmenys. Netgi kaltinamojo A. Čepononio kolegos bendrapartiečiai iš TS – LKD. Jei jiems atsirastų noras pamatyti savo „vadą“ kitame amplua.

Nesant vienam iš kaltinamųjų, prokuroras A. Mirnyj negalėjo garsiai perskaityti pakoreguotą kaltinimą. Tačiau teismas nusprendė pridėti naują kaltinimą prie bylos ir išklausė kai kurių kaltinamųjų pozicijos dėl pateikto naujo kaltinimo. Išskyrus K. Čiudarą, kaltinamieji, įskaitant ir A. Čepononį, neprisipažįsta, kad padarė jiems inkriminuojamas baudžiamąsias veikas. Teismas byloje padarė pertrauką iki liepos 13 – os dienos bei papildomai paskyrė papildomą posėdį liepos 17 dieną, kadangi vienas iš kaltinamųjų, R. Eigminas, dar norėtų papildomai pasisakyti dėl naujo kaltinimo.

Marius Aleksiūnas

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Policija ieško liudininkų

Avatar

Paskelbta

data

Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl liepos 4 d. apie 16.00 val. kelyje Gruzdžiai – Šiauliai įvykusio eismo įvykio, kuriame dalyvavo automobiliai „VW Golf“ ir „VW Sharan“. Tyrėja prašo atsiliepti asmenis, galėjusius pastebėti prie įvykio vietos  stabtelėjusį baltos spalvos sunkiasvorį automobilį. Ieškoma žmonių, įsiminusių sunkiasvorio automobilio valstybinį numerį ar pažįstančių vairuotoją.

Turinčius informacijos gyventojus prašytume paskambinti tyrėjai Gintarei Želvienei telefonu  (8 700) 61469 arba parašyti elektroniniu paštu gintare.zelviene@policija.lt,

                                             Atstovė spaudai Gaila Smagriūnienė

Skaityti daugiau

Aktualijos

Gyventojai skundžiasi Miesto gatvėmis vaikščioti nesaugu

Avatar

Paskelbta

data

Pastaruoju metu padaugėjo šaligatviais važinėjančių dviratininkų. Anksčiau buvo reikalaujama dėvėti ryškias liemenes ir net šalmus. Dabar nebereikia nieko. Įdomu, kodėl? Jaunimas šaligatviais važinėja dviračiais rankas susikišęs į kišenes. O kur dar riedutininkai  ir važiuojantys su paspirtukais? Jeigu gatve eina daugiau žmonių, sunku pastebėti važiuojančiuosius ir vos spėji pasitraukti į šaligatvio kraštą.

Branginkime savo ir kitų sveiktą  bei gyvybę, laikykimės nustatytų  eismo taisyklių reikalavimų ir taip bus išvengta skaudžių nelaimių.

Radviliškietė

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019