Kalėdiniai renginiai Kunigiškiuose

 Jau tradiciškai kelinti metai iš eilės, Kunigiškių bendruomenės pirmininkė Dalia Balčiūnienė su darbščiu, energingu ir negailinčiu asmeninio laiko bendruomenės aktyvu t.y. Virginija, Angele, Rolandu, Egidija, Rita, Vaida pasirūpina, kad Kunigiškiuose ir aplink juos gyvenančius vaikučius aplankytų Kalėdos…

        Gruodžio 29 d. į Kalėdinės eglutės šventę rinkosi vaikai, tėveliai, seneliai, kaimo svečiai. Linksmybių, Kalėdų senelio ir jo dovanų labai laukė mažiausieji vaikučiai. Vaikų dienos centro „Giliukai“ dramos būrelio vaikai Kalėdų seneliui parodė pasaką „Kalėdų belaukiant“. Jie puikiai, kaip tikri artistai suvaidino šią pasaką.

        Puikiai suvaidino pasaką „Kur Kalėdos ?“ vaikų tėveliai. Tai buvo staigmena vaikams , Kalėdų seneliui ir visiems susirinkusiems į šventę. Patys mažiausieji šventės dalyviai „Nykštukai“ deklamavo eilėraščius. Visi šventės dalyviai kartu su Kalėdų seneliu žaidė, šoko, dainavo ir sulaukė akimirkos, kai buvo dalinamos dovanėlės.
Kai baigiasi metai, vėjuotų ir žvarbių dienų apsupti, daugelis žmonių ieško šilumos ir jaukumo, ima gyventi ateinančių švenčių nuotaika.

      Gruodžio 29 d., po vaikų Kalėdinės eglutės šventės, vakare, rinkosi suaugusieji. Vyko vakaronė „Pabūkime kartu, palydėkime senuosius“. Šventę pradėjo bendruomenės pirmininkė Dalia Balčiūnienė, pasidžiaugė per metus nuveiktais darbais, visus pasveikino su artėjančiais Naujais metais, palinkėjo sveikatos, supratimo vieni kitais, aktyvaus dalyvavimo bendruomenės veikloje.

     Nuskambėjus sveikinimams ir linkėjimams į šventę atvyko Kalėdų senelis, kuris labai visus nudžiugino. Šventės dalyviai kartu su Kalėdų seneliu mokėsi linksmų ir sudėtingų žaidimų, dalyvavo dainų ir šokių konkurse, minė mįsles. Vakaronėje skambėjo linksma muzika, visus linksmino Šaukoto kultūros namų estradinis ansamblis, kuriam vadovauja Egidijus Lubickas.

     Vakaras baigėsi, bet niekas dar neskubėjo į namus: šnekučiavosi, dalijosi patirtais įspūdžiais, dėkojo vakaro sumanytojoms. Todėl tenka pritarti W.M. Hamiltono žodžiams, kad palaimintas yra tas laikas, kuris mus visus įtraukia į meilės, draugystės sąmokslą.

Total
0
Dalinasi
Related Posts