Socialiniai tinklai

Aktualijos

Kaip pasidaryti kaukę namų sąlygomis

Avatar

Paskelbta

data

Kaukės tapo deficitu, jų neįsigysi, kaip kad anksčiau, vaistinėse. Kol vaistinės laukia atvykstant užsakytų kaukių, Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamentas siūlo išeitį. Kaukių gamybos paslapčių  gyventojus pamokė atsargos majoras Albertas Daugirdas. „Išgyvena tik sumanūs ir išradingi. Gaminkitės kaukes ir laukite tolesnių naujienų!“, – siūlo Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamentas.

Kaukėms tiks ir šalikai, ir vaistinėlėje turima tvarsliava, vata, ir kepurės.
Paprasčiausią kaukę galima pasidaryti iš šaliko, jį kelis kartus sulankstę.
Kita išeitis – į paprastą medvilninę kepurę įdėti sluoksnį tvarsliavos – ir turėsite kelių sluoksnių kaukę, kurią galima skalbti.

Taip pat kaukei galima panaudoti 1 metro ilgio ir  pusės metro pločio merlio audinį. Audinį reikia  sulankstyti kelis kartus ir pritvirtinti laikiklius.

Taip pat  į merlinio audinio vidurį galima įdėti 2 cm storio vatos sluoksnį ir padaryti iškirpimus iki centrinės dalies, taip prisitaikant kaukę prie savo veido.

Kaukės gamybai tiktų ir apsauginės liemenės krepšelis. Į liemenės krepšelį reikia įdėti vatos ir bus daugkartinė kaukė, kurią galima skalbti.

Kritiniu atveju kaukės gamybai galima panaudoti  termo marškinėlius, į juos įdėjus tvarsliavos sluoksnį.

Apsaugines kaukes galima pasigaminti ir iš  kaklajuostės – tik reikia į jas įsidėti sterilios medžiagos, o  kraštus sutvirtinti popieriaus susegėju – taip kaukę pasigaminsite greičiau, nereikės siūti.

„Radviliškio krašto“ informacija

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Radviliškyje Gražinos g. mušėsi neblaivūs sugyventiniai

Avatar

Paskelbta

data

Balandžio 3 d. apie 19:00 val. Radviliškyje, Gražinos g., namuose neblaivus
(1,89 prom.) vyras, gim. 1969 m., sumušė neblaivią (2,04 prom.) sugyventinę, gim. 1977 m. Nukentėjusioji dėl sukelto fizinio skausmo į gydymo įstaigas nesikreipė. Vyras apklaustas, įteiktas šaukimas.

Asociatyvi nuotr.

Skaityti daugiau

Aktualijos

Neblaivus radviliškietis ,,auklėjo” sugyventinę

Avatar

Paskelbta

data

Balandžio 2 d., 08.15 val., Radviliškyje, Širvintų g., namuose, neblaivus (0,47 prom.) vyras, gim. 1980 m., sumušė neblaivią (1,92 prom.) sugyventinę, gim.1990 m. Nukentėjusioji į gydymo įstaigas nesikreipė. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Asociatyvi nuotr.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019