Kaip išsirinkti sieninį šviestuvą?

Apšvietimas namuose ne tik sukuria namų dizainą, bet ir turi savo funkciją. Nenuostabu, kad rinka siūlo šviestuvus, skirtus konkrečioms patalpoms. Sieninis šviestuvas virtuvėje turi būti vidutinio ryškumo, miegamojo sieninis šviestuvas pritemdytas, o studijoje – šviesus skaitymui, darbui kompiuteriu ir regėjimo sutrikimams mažinti.

Sieniniai šviestuvai dažniausiai skirstomi į tris lygius: sėdimo aukščio (matuojamas žmonių), taip pat yra grindų aukštis ir lubų aukštis

Norėdami gauti daugiau informacijos apie sieninius šviestuvus, apsilankykite https://www.visisviestuvai.lt/vidaus-sviestuvai/ileidziami. Norėdami šiek tiek supaprastinti paiešką, pateikiame keletą gairių, kurios padės išsirinkti tinkamiausias lempas. Tačiau net ir tiksliai žinant, ko jums reikia, rekomenduojame renkantis jums tinkamiausią prekę pasitarti su pardavėju, kuris gali suteikti daug naudingos informacijos. Sieniniai šviestuvai sukuria elegancijos bei rafinuotumo įspūdį, jaukumo jausmą. Ilgoje koridoriaus erdvėje šviestuvai turėtų būti montuojami 2,5 metrai atstumu. Aukštis dažniausiai siekia 1,5 metrą. Šie ant sienos kabinami šviestuvai dažniausiai pasirenkami miegamuosiuose arba poilsio kambariuose greta lovos. Taip pat vonios kambaryje, kadangi atsispindintys veidrodžiai sukuria erdvės įspūdį (puikiai tinka nedideliuose kambariuose),  apsilankykite internetu.

Sieninių šviestuvų dydis gali skirtis, priklausomai nuo patalpos, kurioje jie kabo – reikia rasti tinkamą variantą

Natūralu, kad didelės lempos dažniausiai kabinamos didelėse patalpose, nes jų skleidžiama šviesa paskirstoma. Mažoje patalpoje labai didelis liustra atrodo neskoningai ir tuo pačiu iškraipys apšvietimą. Šviestuvai labai prisidėjo prie namų dizaino. Dažniausiai dekoruodami kambarį nuspręskite, ar stengiatės išlaikyti klasikinį stilių, ar modernesnį. Taip pat rasite labai elegantiškų, klasikinio stiliaus šviestuvų, kurie dėl savo dydžio labiausiai tiks dideliems kambariams. Taip pat šiuolaikiniam namų interjerui tinkamos apšvietimo įrangos asortimentas yra labai platus ir labai ryškus. Sieniniai šviestuvai dažniausiai būna pagaminti iš stiklo, kadangi ši medžiaga sukuria elegantiškiausią ir geriausiai šviesą perduodantį gaubtą. Visgi, tai nėra taisyklė, kadangi galima įsigyti popierinius, kartoninius, medžiaginius šviestuvus, kurie taip pat atrodo išskirtinai. Tiesa, galbūt juos kiek sunku „integruoti“ į bendrą namų stilių. Kad ir ką pirktumėte – kaina dažniausiai yra vienas iš pagrindinių veiksnių, kuris apgalvojamas ilgiausiai laiko. Čia yra vienas paprastas patarimas: „Skūpas moka du kartus“. Tai reiškia, kad rekomenduojame kartą skirti kiek didesnę investiciją šviestuvams ir ilgesnį laiką džiaugtis jų naudą nei kas metus keisti, kadangi jų spalva blunka, jie labai greitai dūžta arba paprasčiausiai atrodo neskoningai.

Jei jau turite šviestuvą rankoje, pats laikas pagalvoti apie lemputes – rekomenduojame įsigyti ekologinius produktus, kurie yra ekonomiški

Tai pigesnis būdas mėgautis tinkamu šviesos intensyvumu. Išties jų kainos bus kiek brangesnės, tačiau sąskaita už elektrą tikrai sumažės. Skirtingi sieniniai šviestuvai taip pat gali būti skirstomi pagal pagrindines jų paskirtis. Taip, akivaizdu, kad jų užduotis yra apšviesti vietą, tačiau galima išskirti kai kuriuos detalesnius panaudojimo būdus. Pavyzdžiui, kai kurie šviestuvai geriausiai tinka skaitymui, todėl šviesa nėra labai stipri, jie pakabinami aukštoje vietoje. Tuo pačiu metu kitiems žmonėms reikia, kad visas kambarys būtų šviesus (pavyzdžiui, restorane). Šiuo atveju taip pat reikalingos tinkamos lempos. Galiausiai miegamasis dažniausiai nereikalauja stiprios šviesos, todėl rinkitės tamsesnį atspalvį.

Total
0
Dalinasi
Related Posts