Socialiniai tinklai

Aktualijos

„Ką gali jaunimas padaryti dėl meilės?“ RRVSB organizuotoje konferencijoje diskutavo Jaunimo mokyklos atstovai

Avatar

Paskelbta

data

 Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuras kasmet organizuoja rajonines mokinių konferencijas, kuriose mokiniai pristato įvairius pranešimus atsižvelgdami į jiems aktualias  problemas. Šių metų konferencijos tema buvo „Kaip padėti sau ir artimam?“.

Konferencijoje dalyvavo ir pateikė pranešimus dvylika mokinių komandų iš Gražinos pagrindinės ir Jaunimo mokyklų bei Lizdeikos, Vaižganto, Šeduvos, Grinkiškio J.Poderio, Šiaulėnų M.Šikšnio, Baisogalos, Sidabravo gimnazijų. Konferencijos pradžioje sveikinimo žodį tarė Radviliškio rajono savivaldybės mero pavaduotojas Kazimieras Augulis ir Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuro direktorė Justina Kvietelaitienė. Renginyje dalyvavo mūsų mokyklos mokinės Viktorija Venckutė ir Gabrielė Mickevičiūtė kartu su biologijos mokytoja metodininke Silva Morkūniene (konsultavo rengiant pranešimą konferencijai) bei visuomenės sveikatos priežiūros specialiste Birute Jočiene. Mūsų mokyklos devintokės Viktorijos Venckutės kartu su sese aštuntoke Ieva Venckute parengtas pranešimas „Ką gali jaunimas padaryti dėl meilės?“ klausytojus stebino brandumu, žiniomis, atliktos apklausos originalumu ir sulaukė ovacijų bei aplodismentų. Apibendrindama visus konferencijoje girdėtus pranešimus, Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuro direktorė Justina Kvietelaitienė pasidžiaugė, kad mokiniai geba paruošti pranešimus ir gana jautriomis, tačiau be galo svarbiomis temomis. Jų perduota informacija  klausytojams –  svarbi žinutė mums visiems, kad būtina padėti ne tik sau, bet ir savo artimui. O mes, Jaunimo mokyklos komanda, organizatoriams sakome ačiū už puikią konferenciją, padėkas ir atminimo dovanėlės bei tariame  iki susitikimo kitais mokslo metais!

                    Jaunimo mokyklos mokinės Viktorijos Venckutės pranešimas konferencijoje:

http://radviliskisvsb.lt/visuomenes-sveikata/visuomenes-sveikatos-stiprinimas/mokiniu-konferencija-kaip-padeti-sau-ir-artimui-7215

 

                                                                                                                                 Silva Morkūnienė

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Gimtųjų žodžių apkabintas, aš gyvas kalboje…

Avatar

Paskelbta

data

Kalba, kurią kalbam ir didžiuojamės, yra mūsų kalba!

Joje užtenka žodžių meilei

ir neapykantai, džiaugsmui

ir liūdesiui…

Ji niekuo negrasina, ji nieko neatstumia… Kaip ir visos kitos… Ji nori gyventi!!!

Kas moka žodį, randa kelią

Visur ir visada…

J.Marcinkevičius

Vasario 25-ą Vinco Kudirkos progimnazijos Indigo mieste vyko edukacinės pamokėlės, skirtos Tarptautinei gimtosios kalbos dienai paminėti. Jose dalyvavo priešmokyklinio  ugdymo programos vaikai. Pamokėlės prasidėjo J. Marcinkevičiaus eilėraščiu Gimtųjų žodžių apkabintas, kurį deklamavo Pelėdžiukų grupės mokinė Ema Blinstrubaitė. Lietuvių kalbos mokytoja Jovita Brunienė vaikams papasakojo apie gimtosios kalbos kilmę, jos išskirtinumą iš kitų pasaulio kalbų. Vaikai sužinojo, kad pirmąją lietuvišką abėcėlę sudarė pirmosios lietuviškos knygos Katekizmas autorius Martynas Mažvydas. Su bibliotekininkėmis mokiniai rinko gražiausius žodžius, kuriais tapo Mama, Lietuva. Vėliau vaikai atsakinėjo į viktorinos klausimus apie Lietuvą ir kalbą. Džiugu, kad mokiniai žinojo, kas parašė Lietuvos himną, kas Lietuvos sostinė, iš ko susideda sakiniai, puikiai atsakinėjo į klausimus, iš raidžių dėliojo žodžių dėliones. Pasibaigus pamokėlėms, palinkėjome priešmokyklinės grupės vaikams, kad mūsų gimtoji kalba skambėtų ne tik lūpose, bet ir jų širdelėse.

Vladislava Šiaudvytienė, bibliotekininkė

Skaityti daugiau

Aktualijos

Į Radviliškio ligoninę pateko narkotikų perdozavusi moteris

Avatar

Paskelbta

data

Vasario 25 d. 13.45 val. Radviliškyje, V. Kudirkos g. bute rastas
plastikinis maišelis, kuriame buvo balti milteliai, įtariama,
narkotinė medžiaga. Iš buto į Radviliškio ligoninės priėmimo
skyrių atvežta moteris, gim. 1994 m., įtariama, perdozavusi
narkotinių medžiagų.

Asociatyvi nuotr.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi