Jauna mama rizikavo savo ketverių metų dukros ir kitų artimųjų gyvybėmis

27 metų Raseinių rajono gyventoja, įtariama, neblaivi, po vaišių pas savo seserį Baisogaloje ne tik pasišovė namo parvežti keturis kartu su ja čia viešėjusius artimuosius, bet ir išvydusi ją stabdančius policijos pareigūnus, spruko nuo jų dideliu greičiu, kol nesuvaldžiusi automobilio, užšoko ant akmenų krūvos.

Automobilį AUDI A4 su vokiškais valstybiniais numeriais lapkričio 23-iosios pavakary Radviliškio rajono policijos komisariato pareigūnai pastebėjo Grinkiškio miestelyje, Baisogalos ir Tilto gatvių sankryžoje. Stabdoma transporto priemonė padidino greitį ir nurūko toliau. Pareigūnai tik spėjo pamatyti, kad prie vairo sėdi jauna moteris, šalia – vyras.

Persekiojamas automobilis nuo pareigūnų atitolo kilometro atstumu, galiausiai iš akiračio dingo. Važiuodami Vosiliškio kaimu  link Burūnų,  kelio vingyje į kairę, jie pamatė, kad AUDI A4 pasukti į kairę nepavyko ir  jis yra atsidūręs ant dešinėje kelio  esančios akmenų krūvos.

„Audinėje“ nebuvo nė gyvos dvasios, ji buvo užrakinta, bolavo iššovusios oro pagalvės. Netoliese pareigūnai pastebėjo vaikščiojančius du asmenis. Priėję prie jų, pareigūnai atpažino šalia vairuotojos sėdėjusį vyriškį. Paaiškėjo, kad jis yra  AUDI A4 savininkas, o šalia jo – kartu automobiliu važiavusi 51-nerių metų keleivė – vairuotojos teta. Abu buvo neblaivūs: vyrui nustatytas  2,40 prom. girtumas, moteriai –  1,37 prom. Pastaroji skundėsi krūtinės skausmais, todėl buvo nuvežta į ligoninę. Medikai diagnozavo dviejų šonkaulių lūžius, tačiau nukentėjusioji, nebaigus apžiūros, iš ligoninės pasišalino.

Pasak liudytojų, automobilį vairavo  jo savininko draugė – 27 metų Raseinių rajono gyventoja, o automobilyje kartu važiavo ir vairuotojos 51-nerių metų motina bei  vairuotojos keturmetė dukra. Ši trijulė iš įvykio vietos buvo pasišalinusi.

Po keturių valandų policijos pareigūnai 27 metų moterį surado Raseinių rajone esančiuose jos namuose. Jai alkoholio matuokliu buvo nustatytas 0,45 prom. girtumas. Raseiniškė gynėsi nevairavusi, tačiau, kas tai darė, irgi neįvardijo. Tačiau įvykio vietoje kriminalistinių tyrimų tarnybos pareigūnų surinktų įkalčių, manoma, užteks moters nusikalstamai veikai įrodyti. Už tai, kad vairavo kelių transporto priemonę būdama neblaivi ir pažeidė kelių eismo saugumo taisykles, jeigu dėl to įvyko eismo įvykis, dėl kurio buvo nesunkiai sutrikdyta kito žmogaus sveikata, jai pradėtas ikiteisminis tyrimas.   Už tai įstatymas numato  baudą arba areštą, arba laisvės atėmimą iki trejų metų.

                      Atstovė spaudai Gaila Smagriūnienė

Total
0
Dalinasi
Related Posts