Įsikišus Tarybos nariui – teismo nutartis vykdoma

Savaitraštis „Radviliškio kraštas“ jau rašė, kad Radviliškio rajono savivaldybės administracija ir jai vadovaujanti direktorė konservatorė, mero kolegė J. Margaitienė  pažeidinėja Lietuvos Respublikos įstatymus bei nevykdo teismo nutarties.

Reikėjo tik paklausimo…

Radviliškio rajono savivaldybės tarybos posėdžio metu Tarybos narys G. Lipnevičius administratorės direktorės pasiteiravo, kodėl  jos vadovaujama administracija nevykdo Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo galutinės ir neskundžiamos nutarties, pagal kurią byloje dėl informacijos neteikimo savivaldybės administracija „Radviliškio rajono paramos centrui“ buvo įpareigota sumokėti 1000 eurų sumą? Kodėl administracija šios sumos iki šiol nesumokėjo?

Direktorė apsimetė nesupratusi klausimo, tačiau vėliau jos atmintis kiek „prašviesėjo“  ir Tarybos nariui pažadėjo atsakymą atsiųsti raštu.

Atsakymas iš savivaldybės administracijos pribloškė

Netrukus VšĮ „Radviliškio rajono paramos centras“ gavo tiesiog pribloškiantį atsakymą iš Radviliškio rajono savivaldybės administracijos – neva niekas nežinojo, kur pervesti  priteistą sumą… O ir pasidomėti ar paklausti nebuvo kam.

Džiugu, kad  pagaliau, užtrukus „tik“ 7 mėnesiams, savivaldybės administracija teikėsi įvykdyti teismo nutartį. Tik labai keista, jog sąskaitos aiškinimosi procesas užtruko ilgiau nei pusmetį -net penktokas  šią informaciją surastų tinklapyje „Radviliskiokrastas. lt“, ji taip pat  talpinama savaitraščio „Radviliškio kraštas“ paskutinio puslapio lentelėje.

Ar savivaldybės administracijos darbuotojai tikrai taip ilgai nesugebėjo įvykdyti teismo paskirtos prievolės, besiaiškindami Paramos centro banko sąskaitą, ar jiems atlikti šiuos veiksmus kas nors trukdė, paliekame spręsti patiems skaitytojams.

„Radviliškio krašto“ informacija

Total
12
Shares
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Related Posts