Socialiniai tinklai

Kriminalai

Išgertuvių metu vyras užpuolė sutuoktinę ir dukrą

Avatar

Paskelbta

data

Dėl girto vyro pykčio protrūkio viduryje savaitės buvo priversti įsiterpti ir policijos pareigūnai.

Lapkričio 13 d. 17.59 val. gautas pranešimas, jog Radviliškio r., Linkaičių k.,
išgertuvių metu neblaivus (2,49 prom.) vyras, gimęs 1967 m., policijos duomenimis kumščiu suduodamas į veidą, sumušė neblaivią (2,26 prom.) sutuoktinę, gimusią 1966 m. Taip pat vyrui užkliuvo ir jo dukra, gimusi 1987 m. – jis jai kumščiu sudavė į veidą. Dukrai nustatytas taip pat daugiau nei dviejų promilių girtumo laipsnis (2,54 prom.) Nukentėjusiosios į gydymo įstaigas kreiptis atsisakė. Vyras sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kriminalai

Radviliškio centre užpultas ir sumuštas vyras

Avatar

Paskelbta

data

Radviliškio mieste vis labiau daugėja smurto artimoje aplinkoje atvejų, muštynių viešoje vietoje ir gatvėse užpultų žmonių. Šį kart- nepažįstami asmenys užpuolė neblaivų (2,39 prom.) vyrą, gimusį 1983 m.

Veiksmas vyko lapkričio 30 d. 3.25 val., Gedimino g. esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje. Nukentėjusiajam skubiai prireikė medikų pagalbos. Medikų apžiūros metu, vyrui buvo nustatyti daugybiniai kūno sužalojimai, nuo smūgių į galvą vyrui buvo nustatytas smegenų sukrėtimas, sužalota galva. Taip pat nukentėjusiajam nustatyti šonkaulių lūžiai.

Už viešosios tvarkos pažeidimą ir sveikatos sutrikdymą yra numatyta baudžiamoji atsakomybė. Asmenys, kurie prisipažįsta padarę baudžiamą nusikaltimą, gali būti nubausti viešaisiais darbais arba bauda, areštu ar laisvės atėmimu iki dvejų metų.

Skaityti daugiau

Kriminalai

Radviliškio rajone du broliai sumušė vyrą

Avatar

Paskelbta

data

Gruodžio 2 d. 13.00 val. gautas pranešimas, jog Radviliškio r., Acokavų k., namo kieme, broliai, gimę 2002 m. ir 2000 m., sumušė neblaivų (1,66 prom.) vyrą, gimusį 1969 m. Nukentėjusiajam dėl patirto išpuolio prireikė skubios medikų pagalbos. Nukentėjusysis dėl šonkaulio lūžimo, pilvo bei veido sumušimų išvežtas į Respublikinę Šiaulių ligoninę. Įtariamieji sulaikyti ir uždaryti į areštinę.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019