Socialiniai tinklai

Sportas

Iš rankų lenkimo čempionato – su medaliais

Avatar

Paskelbta

data

Liepos 7 d.  Juodkrantėje jau šeštą kartą vyko tarptautinis rankų lenkimo čempionatas „Neringos miesto mero taurė 2018“. Čempionate dalyvavo sportininkai iš Lietuvos, Latvijos, Rusijos.
Šiame čempionate sėkmė lydėjo radviliškietį Janurijų Musvicą – jis savo amžiaus ir svorio kategorijoje laimėjo dvi  pirmas vietas – kaire ir dešine rankomis. „Šiame čempionate iš Radviliškio rajono dalyvavau vienas, pernai taip pat buvau vienas ir taip pat laimėjau dvi pirmas vietas“,- sakė sportininkas.

„Rankų lenkimu kaip sportu susidomėjau prie septynerius metus, esu triskart Lietuvos čempionas veteranų kategorijoje, absoliutus  rajono čempionas, 2014 m. buvau išrinktas  geriausiu rajono sportininku“,- sakė J.Musvicas.
Radviliškietis rankų lenkikas 2014 m. dalyvavo Pasaulio rankų lenkimo čempionate, kuris vyko Vilniuje, ir užėmė 11 vietą. Geriau sekėsi 2015 m. Danijoje vykusiame čempionate – čia buvo laimėtos dvi antrosios vietos.
„Čempionatų vyksta daug, tačiau visur negali suspėti, stabdo ir įvairios traumos. Prieš rankų lenkimo čempionatą savaitę nepatartina treniruotis, po čempionato taip pat savaitės reikia, kad raumenys pailsėtų, o jeigu tame tarpe nusimato varžybos nesitreniravęs negali dalyvauti“,- sakė sportininkas.
J. Musvicas ne tik dalyvauja rankų lenkimo čempionatuose, bet ir juose teisėjauja.

„Radviliškio krašto“ informacija

 

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Sportas

Iš Pasaulio taurės rankų lenkimo varžybų – su medaliais

Avatar

Paskelbta

dataGruodžio 1 d. Alytuje pirmą kartą vyko Pasaulio taurės rankų lenkimo varžybos. Jose dalyvavo ir Radviliškio r. rankų lenkikai, kurie atstovavo Lietuvos rinktinei. Pirmą kartą mūsų šalyje surengto pasaulio taurės („WAF world cup“) nugalėtojams Alytuje buvo išdalyta daugiau nei 30 taurių bei medalių komplektų.
Tarptautinės „World Armwrestling Federation“ (WAF) pasaulio taurės varžybos Alytaus miesto teatro salėje prasidėjo ryte. Kaip ir buvo tikėtasi, į varžybas užsiregistravo bemaž 80 sportininkų iš 5 šalių. Atidarymo ceremonijoje dalyvavo ir garbės svečias iš Rumunijos – generalinis WAF ir „European Armwrestling Federation“ (EAF) sekretorius Mircea Simionescu.
Varžybose dalyvavo Lietuvos, Latvijos, Ukrainos, Rumunijos ir kitų šalių sportininkai. Savo svorio kategorijose dešine ir kaire ranka pirmi buvo Janurijus Musvicas ir Rita Juškevičienė. Antras vietas pelnė Styvas Musvicas, Deividas Urba, Evelina Jacynaitė, Monika Mandravickytė, Gintarė Urbonavičiūtė. Susumavus rezultatus varžybose pirmi buvo lietuviai, antri – latviai, treti – ukrainiečiai.
Emocijos ir per dieną pavargę rankos ėmė viršų. Neretai į vadinamąjį „kablį” susikibę varžovai net kilnojo sunkų stalą, rankos slydo iš sportininkų gniaužtų, todėl teisėjams vis dažniau teko naudoti riešus bei plaštakas fiksuojančią juostelę. Pabudo ir salė: „tempk jį“, „laikyk“, „neatidaryk rankos”, „nepasiduok” ir kiti raginimo šūksniai aidėjo Alytaus miesto teatre.   

„Radviliškio krašto“ informacija

Skaityti daugiau

Sportas

Iš Tarptautinio turnyro – su medaliais

Avatar

Paskelbta

data

Lapkričio 3-4 dienomis Kėdainiuose vyko Tarptautinis vaikų ir meistrų dziudo turnyras Pasaulio čempiono A.Pocevičiaus taurei laimėti. Turnyrevaržėsi per 200 dalyvių iš Rusijos, Baltarusijos, Ukrainos, Lenkijos bei Lietuvos.

Tarptautiniame turnyre dalyvavo ir radviliškietis Apolonas Vaiksalu. Sporto veteranui šypsojosi fortūna – jis pelnė net du medalius ir taurę.
A.Vaiksalu antrąją vietą iškovojo visose svorio kategorijose, o pirmą vietą iškovojo savo svorio kategorijoje.

„Radviliškio krašto“ informacija

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019