Iš rankų lenkimo čempionato – su medaliais

Liepos 7 d.  Juodkrantėje jau šeštą kartą vyko tarptautinis rankų lenkimo čempionatas „Neringos miesto mero taurė 2018“. Čempionate dalyvavo sportininkai iš Lietuvos, Latvijos, Rusijos.
Šiame čempionate sėkmė lydėjo radviliškietį Janurijų Musvicą – jis savo amžiaus ir svorio kategorijoje laimėjo dvi  pirmas vietas – kaire ir dešine rankomis. „Šiame čempionate iš Radviliškio rajono dalyvavau vienas, pernai taip pat buvau vienas ir taip pat laimėjau dvi pirmas vietas“,- sakė sportininkas.

„Rankų lenkimu kaip sportu susidomėjau prie septynerius metus, esu triskart Lietuvos čempionas veteranų kategorijoje, absoliutus  rajono čempionas, 2014 m. buvau išrinktas  geriausiu rajono sportininku“,- sakė J.Musvicas.
Radviliškietis rankų lenkikas 2014 m. dalyvavo Pasaulio rankų lenkimo čempionate, kuris vyko Vilniuje, ir užėmė 11 vietą. Geriau sekėsi 2015 m. Danijoje vykusiame čempionate – čia buvo laimėtos dvi antrosios vietos.
„Čempionatų vyksta daug, tačiau visur negali suspėti, stabdo ir įvairios traumos. Prieš rankų lenkimo čempionatą savaitę nepatartina treniruotis, po čempionato taip pat savaitės reikia, kad raumenys pailsėtų, o jeigu tame tarpe nusimato varžybos nesitreniravęs negali dalyvauti“,- sakė sportininkas.
J. Musvicas ne tik dalyvauja rankų lenkimo čempionatuose, bet ir juose teisėjauja.

„Radviliškio krašto“ informacija

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts