Iš jėgos trikovės čempionato – su medaliais

Rugsėjo 12 – 13 d. Vilniuje, laisvalaikio ir pramogų centre ,,Ozas” vyko Lietuvos klasikinės jėgos trikovės čempionatas, kuriame  puikiai pasirodė Radviliškio rajono sportininkai.

Suaugusiųjų amžiaus grupėje, svorio kategorijoje iki 66 kg., sėkmingai pasirodė Gintaras Blėdis. Sportininkas pritūpimo veiksme patūpė su 190 kg. ir užėmė pirmą vietą. Spaudimo veiksme sportininkas paspaudė 112,5 kg. štangą ir taip pat buvo pirmas. Atkėlimo veiksme Gintaras Blėdis atkėlė 190 kg. ir taip pat laimėjo pirmą vietą.

Sumoje sportininkas surinko 492,5 kg. ir tapo Lietuvos čempionu.
Suaugusiųjų svorio kategorijoje virš 120 kg. čempionate dalyvavo ir nugalėjo Tadas Grimaila. Sportininkas pritūpimo veiksme patūpė su 230 kg. ir užėmė antrą vietą. Spaudimo veiksme paspaudęs 190 kg. buvo pirmas. Atkėlimo veiksme sportininkas atkėlė 280 kg. sveriančią štangą ir užėmė pirmą vietą. Sumoje Tadas Grimaila surinko 700 kg. ir tapo Lietuvos čempionu.

Suaugusiųjų svorio kategorijoje iki 105 kg. dalyvavo Rolandas Gudas. Pritūpimo veiksme sportininkas pritūpė su 185 kg. Spaudimo veiksme sportininkas paspaudė 180 kg. svorio štangą ir laimėjo 3 vietą. Atkėlimo veiksme Rolandas Gudas atkėlė 240 kg. Sumoje sportininkas surinko 605 kg. ir užėmė 6 vietą.

Suaugusiųjų svorio kategorijoje iki 105 kg. dalyvavo Karolis Balsys. Pritūpimo veiksme sportininkas patūpė su 200 kg. Spaudimo veiksme paspaudė 147,5 kg. Atkėlimo veiksme Karolis Balsys atkėlė 220 kg. sveriančią štangą. Sumoje sportininkas surinko 567,5 kg. ir užėmė 7 vietą.