Socialiniai tinklai

Kriminalai

Iš gyvenamo namo kiemo pagrobtas automobilis

Avatar

Paskelbta

data

2019-03-10 nuo 18:10 val. iki 19:35 val.  Radviliškio r. sav., Šiaulėnų mstl., Žalioji g.,  iš gyvenamo namo kiemo pagrobtas neužrakintas vyro, gimusio 1968 m., mėlynos spalvos automobilis „Ford Galaxy“, pagamintas 2004 metais. Automobilyje buvo palikti užvedimo raktelis, automobilio registracijos liudijimas, rankinė, kurioje buvo 200 eurų, nukentėjusiojo asmens tapatybės kortelė ir vairuotojo pažymėjimas, akumuliatorinis suktukas „Makita“ su dėže, elektrinis kampinis šlifuoklis „Makita“. Automobilyje apsaugos signalizacija neįrengta, turtas nedraustas. Turtinė žala 4085 eurai

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kriminalai

Radviliškio rajone kėsintasi apvogti ganyklą

Avatar

Paskelbta

data

Lapkričio 19 d. tarp 16.00 val. ir 22.39 val. gautas pranešimas, jog Radviliškio r., Birietiškių k., iš ūkininkui, gimusiam 1981 m., priklausančios ganyklos kėsintasi pavogti elektrinį piemenį (saulės bateriją, akumuliatorių, generatorių „Secur 130“, dėžę ir kitus priedus). Laimei, vagiams nepavyko nieko pasiimti su savimi. Elektrinis piemuo rastas ganykloje sugadintas ir išmėtytas dalimis. Paskaičiuota turtinė žala – 538 eurai.

Skaityti daugiau

Kriminalai

Radviliškyje jaunuoliai užpuolė moterį

Avatar

Paskelbta

data

Lapkričio 17 d. 16.30 val. Radviliškyje, Gedimino g., per sankryžą ėjusiai moteriai, gimusiai 1934 m., iš nugaros pribėgę trys jaunuoliai pakišo koją, stipriai pastūmė, dėl to moteris griuvo ant gatvės ir susižalojo rankos riešą ir kojos kelią. Jaunuoliai iš moters kėsinosi pavogti rankinę, tačiau jiems tai nepavyko ir moteris nepatyrė turtinės žalos. Nukentėjusioji po medikų apžiūros gydosi ambulatoriškai.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019