Investicijų ir kaimo reikalų komiteto nariai lankėsi Baisogalos gimnazijoje

Radviliškio rajono savivaldybės tarybos Investicijų ir kaimo reikalų komiteto nariai ir Savivaldybės administracijos specialistai apsilankė Baisogalos gimnazijoje, susipažino su vykdomais gimnazijos rekonstrukcijos darbais.

Sutikime su Baisogalos gimnazijos direktore Rita Juškevičiene susipažinta su būtinų atlikti papildomų darbų poreikiu, diskutuota apie gimnazijoje vykdomų darbų finansavimo galimybes, apžiūrėti jau atlikti darbai: atnaujintos patogios bendros erdvės, sporto salė, šiuolaikiškos laboratorijos, suremontuotos, šiltos ir jaukios klasės.

Gimnazijoje būtina atnaujinti I ir II aukšto tualetus ir vamzdyną, įrengti lietaus vandens surinkimo sistemą, įrengti edukacinę ir poilsinę erdvę mokiniams, sutvarkyti gimnazijos prieigas. Šiuo metu tvarkomas senojo mokyklos pastato I aukšto koridorius, įrenginėjamos klasės ir medicinos kabinetas, tvarkoma laiptinė.

Investicijų ir reikalų kaimo komiteto narys Gediminas Lipnevičius pasidžiaugė, kad  Baisogalos gimnazija tvarkoma. Susirinkusiems abejonių nekilo, kad būtina pabaigti tvarkyti gimnazijos patalpas, tačiau svarbu žiūrėti, kad savivaldybės biudžeto lėšos būtų naudojamos protingai bei skaidriai. Tarybos narys G. Lipnevičius kreipėsi į Radviliškio rajono savivaldybės Statybos skyriaus vedėją Gintautą Vičą ir paprašė pateikti reikalingų atlikti darbų sąrašą bei jų kainą. Administracijos direktorė Jolanta Margaitienė bei Statybos skyriaus vedėjas pažadėjo šią informaciją atsiųsti, kad būtų galima įvertinti, ar statybos darbų kainos neprasilenkia su realybe.

Savaitraščio „Radviliškio kraštas” informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts