Socialiniai tinklai

Aktualijos

Ilgos suknelės – tiek vasarai, tiek žiemai

Avatar

Paskelbta

data

Daugeliui moterų  atrodo, kad ilgos suknelės tinka tik aukštoms ir lieknoms moterims ir kad jos dažniausiai turėtų būti nešiojamos vasaros metu. Tokiu atveju pasirenkamos labai lengvai krentančios ir puikiai atrodančios suknelės, kurios padeda moteriai skleisti savo žavingumą ir tuo pačiu skoningai atrodyti. Kadangi ilgos suknelės pigau internetu yra labai įvairios – tai suteikia galimybę kiekvienai damai rasti tokią aprangą, kokia jai atrodo pati gražiausia. Nuo įvairiausių spalvinių gamų iki storesnės arba plonesnės medžiagos, nuo įvairiausių papildomų papuošimų iki labai elegantiškos ir gal kiek minimalistinio stiliaus suknelės, kuri žavi ne tik paprastumu, tačiau ir išskirtinumu.

Nuo vasarinių iki žiemių

Ilgos suknelės vasarai dažniausiai būna lengvesnės medžiagos, kadangi nuostabiai krentančios bangos ne tik sukuria lengvumo įspūdį, tačiau tuo pačiu ir padeda pabrėžti moteriškas linijas. Nuostabu, koks puikus rezultatas yra gaunamas. Juolab, su tokiomis suknutėms labai puikiai atrodysite paplūdimyje, kadangi vėjas plaikstys sijoną ir taip atrodysite tarsi deivė. O juk kiekviena dama nori atrodyti kaip princesė. Suteikite sau tokią galimybę.

Ilgos suknelės pasirinkimas…

Ilgos suknelės pigiau internetu pasirenkamos dažniausiai įvertinus kelis esminius niuansus, kurie pabrėžia konkretų modelį ir padeda džiaugtis puiku rezultatu.

  • Ilgos suknelės yra… ilgos! Tačiau koks ilgis Jums labiausiai tinka? Nuo tokių, kurios siekia žemiau kelių, iki tokių, kurios yra iki pat žemės.
  • Suknelių stilius labai įvairus. Nuo labiau klasikinių, kurios puikiai tinka darbo vietoje, iki kiek laisvesnių, kurio dažniausiai pasirenkamos laisvalaikio metu. Verta pažymėti ir puošnias, kurios traukia akis ir tuo pačiu padeda damai tapti pačia gražiausia vakarėlio viešnia.
  • Taip pat reikia įvertinti ir medžiagas. Dažniausiai nuo medžiagos priklauso – kokiam sezonui suknelė labiausiai tinka.
  • Taip pat siūlome pasidomėti ir gamintojais. Daugeliui žmonių, kurie yra ištikimi tam tikram prekiniam vardui, svarbiausia, kad konkretus gamintojas atitiktų poreikius ir tuo pačiu galėtų įsigiję geriausią kokybę džiaugtis jos nauda. Štai todėl ilgos suknelės pigiau yra labai įvairios ir dažnai vertinant gamintoją pavyksta džiaugtis radus pačią geriausią.
  • Galiausia, kuo daugiau dėmesio skirkite detalėms. Kol vieni nori nėriniuotos, kitiems pati gražiausia yra paprasta. Galimybių daug, o kokia labiausiai tinka Jums?

Geriausias pasirinkimas internete

Geriausia suknelės ieškoti internete, kadangi tai pats paprasčiausias būdas rasti tokį drabužį, koks Jums labiausiai tinka. Siūlome įvertinti galimybes, derinti jas ir džiaugtis kokybe, kurią Jums gali pasiūlyti elektroninės prekybos vietos. Internete paprasčiau pamatyti akcijas ir nuolaidas, tuo pačiu nereikia niekur eiti iš namų, galiausiai, pasitarę su konsultantu tikrai rasite geriausiai Jūsų poreikius tenkinančią tobulą suknelę kiekvienai dienai.

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Kaip policija sužino, kada pradeda dygti grybai?

Avatar

Paskelbta

data

Labai paprastai – iš pranešimų  apie pasiklydusius grybautojus. Šiandien jau galime konstatuoti, kad grybų sezonas prasidėjo, mat liepos 17-osios vakare Šiaulių apskrities policija sulaukė pirmojo šią vasarą pranešimo apie pasiklydusius  grybautojus. Visą naktį trukusi dviejų garbaus amžiaus senjorų paieška baigėsi sėkmingai – išgelbėti ir grybautojai, ir pora kibirų jų surinktų grybų.

73 ir 79 metų šiauliečiai grybauti automobiliu „Audi 80“ išvažiavo liepos 17-ąją, apie pietus. O apie 21 val. Šiaulių apskrities policijos budėtojai sulaukė vieno jų sūnaus telefono skambučio, kad grybaudamas pasiklydo jo tėvas.  Kai policijos pareigūnai mobiliuoju telefonu susisiekė su pranešėjo tėvu ir kartu buvuviu jo draugu, vyrai nurodyti tikslios savo buvimo vietos  negalėjo. Sakė, kad važiavo link Kuršėnų ir gali būti, kad jie esą Šiaulių rajone esančio Raudėnų kaimo miške.

Tačiau pasiklydėlių  telefonų paskutinioji aktyvizacijos vieta bylojo, kad senoliai turėtų būti Telšių rajone, prie Tryškių esančiuose miškuose. Tad ieškoti  jų išvažiavo jungtinės pajėgos – Šiaulių ir Telšių AVPK pareigūnai. Tryškių seniūnijoje, Leilėnų kaime, jie rado pasiklydėlių paliktą automobilį. Važinėdami ir vaikščiodami  miško keliukais bei takeliais, pareigūnai signalizavo garso ir šviesos signalais. Telefonu senjorai sakė, kad garso signalus  girdi, tačiau miške sunku orientuotis, kurioje pusėje jie girdėti, todėl senoliai bevelijo likti vietoje ir nebeklaidžioti, nes buvo jau labai pavargę. Apie 3 val. nakties į pagalbą  pareigūnams buvo išsiųstas kinologas su dvejų metų belgų aviganiu Kingu.  Tačiau ir jis pareigūnų pas dingusiuosius nenuvedė. Kaip vėliau paaiškėjo, iki tikslo buvo likę apie pora kilometrų, kai pareigūnai sulaukė telefoninio skambučio, jog pasiklydėliai rasti. Šią žinią apie 8 val. ryto pranešė Valstybinės miškų urėdijos Kuršėnų regioninio padalinio vyr. specialistas Simonas Vaitekūnas. Jis atsiliepė į vieno iš pasiklydusių senjorų  sūnaus  prašymą ir kartu su   Tryškių girininku Arvydu Simonaičiu nuvažiavo į mišką. Kadangi pastarasis savo prižiūrimą teritoriją žino kaip savo penkis pirštus, tad pagal pasiklydėlių matomus ir nupasakojamus vaizdus, ypač  detalę, kad jie yra šalia sulūžusio medžiotojų bokštelio,  jam nesunku buvo atsekti senolių  buvimo vietą. Po tamsios ir šaltos miške praleistos nakties senjorams medikų pagalbos neprireikė ir jie su grybų laimikiu po didžiulio pačių ir jų artimųjų patirto streso sėkmingai   parkeliavo į namus.

Tai – sėkmės istorija. Jų yra ne viena. Tačiau policijos pareigūnai  skaičiuoja ir ne vieną tragišką atvejį, kai išėję grybauti ar uogauti senoliai į namus negrįžo ir net nerasti jų palaikai. Dėl silpnos sveikatos, netikėtai miške patirtos traumos, orientacijos praradimo ar išsikrovusio mobiliojo telefonas kai kurie jų namo nebegrįžo. Tad pabandykite įtikinti savo tėvus, savo senelius, kad jų gyvybė yra daug brangesnė už litrą uogų ar grybų, todėl rizikuoti jiems  žygiais į mišką nevertėtų. O jei norite juos pradžiuginti, palaikykite  kompaniją ir kartu keliaukite rinkti miško gėrybių. Bus ramiau ir jums, ir jūsų smalsuoliams senjorams.                                              

Atstovė spaudai Gaila Smagriūnienė

Skaityti daugiau

Aktualijos

Naujas savaitraščio “Radviliškio kraštas” numeris jau prekyboje

Avatar

Paskelbta

data

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019