Socialiniai tinklai

Kriminalai

Ieškomi su organizuotu nusikalstamumu susiję asmenys, kurie gali būti ginkluoti ir pavoji

Avatar

Paskelbta

data

   Šiaulių apskrities policija informuoja, kad  ieško dviejų su organizuotu nusikalstamumu susijusių asmenų, kurie slapstosi nuo policijos ir galimai yra ginkluoti.

Šiandien apie 10 val. Joniškyje esančioje Žemaitės gatvėje Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnų surengtoje sulaikymo operacijoje vienas sulaikomų asmenų į pareigūnus nukreipė ginklą, dėl to pareigūnai jo atžvilgiu panaudojo tarnybinį ginklą. Du asmenys buvo sulaikyti, dviem pavyko pasprukti. Įvykio vietoje dirba gausios policijos pareigūnų pajėgos, įvestas planas „Sulaikymas“, apie bėglius informuoti Valstybės sienos apsaugos  ir Latvijos pareigūnai. Gyventojus, pastebėjusius įtartinus asmenis, prašome skambinti bendruoju pagalbos telefonu 112.

                       Atstovė spaudai Gailutė Smagriūnienė

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kriminalai

Radviliškyje bute rastas lavonas

Avatar

Paskelbta

data

Sausio 22 d. 12.47 val. Radviliškyje, Radvilų g., bute, rastas vyro, gimusio 1958 m., lavonas be išorinių sužalojimų.

Skaityti daugiau

Kriminalai

Šiaulėnuose susimušė neblaivūs vyrai

Avatar

Paskelbta

data

Sausio 2 d. 22.10 val. Radviliškio r., Šiaulėnų mstl., Sodų g., neblaivus (1,61 prom.) vyras, gimęs 1973 m., ir neblaivus (1,70 prom.) jo sūnus, gimęs 2001 m., bei sūnus, gimęs 2005 m., dėl sumušė neblaivius (1,94 prom.) vyrą, gimusį 1985 m., ir neblaivų (3,09 prom.) vyrą, gimusį 1983 m. Nukentėjusiuosius medikai apžiūrėjo įvykio vietoje, į gydymo įstaigą nevežė. Tėvas ir 2001 m. gimęs sūnus uždaryti į areštinę, kitas sūnus perduotas Radviliškio pagalbos šeimai centro socialinei darbuotojai.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi