Gyventojai skundžiasi Vargas dėl netvarkingų kaimynų

Į savaitraščio „Radviliškio  kaštas“ redakciją kreipėsi  Stiklo g. Nr. 4 namo gyventoja Danutė (vardas ir pavardė redakcijai žinomi). Moteris skundėsi, jog visą šio namo laiptinę šantažuoja vienos kaimynės sugyventinis, beje, neturintis jokios teisės gyventi sugyventinės bute.

Pagalbos prašyta  ir  iš savivaldybės

Pasak Danutės gyventojai ne vieną kartą kreipėsi pagalbos į Radviliškio rajono savivaldybę, namo administratorių bei Radviliškio rajono policijos komisariatą prašydami sutramdyti  triukšmaujantį bei bendrojo naudojimo patalpas dergiantį „nelegalą“.

„Prašome Jūsų pagalbos, nes nebežinome, kaip sutramdyti triukšmaujantį Vladą (vardas ir pavardė redakcijai žinomi). Jis nėra šiame name nei registruotas, nei deklaruotas. Ne kartą yra pagautas besišlapinantis laiptinėje, o įspėtas koliojasi, šantažuoja. Nuolat priekaištauja dėl policijai parašyto pareiškimo dėl girtavimo ir keliamo triukšmo. Dažnai slankioja po koridorius, gadina spynas, yra užėmęs bendro naudojimo patalpas 4 aukšte. Nuolat gresia pavojus, nes renkasi jo „draugai“ ir yra girtaujama, gali sukelti gaisrą“,- savo skunde savivaldybės administracijai bei namo administratoriui rašė  Stiklo g. Nr. 4 namo gyventojai.

Beje, dėl necenzūrinių žodžių vartojimo bei šlapinimosi laiptinėje Policijos komisariatas Vladui paskyrė administracinę nuobaudą – 160 eurų.

Iš Radviliškio rajono savivaldybės  šio namo gyventojai pagalbos nesulaukė, jiems buvo pasiūlyta kreiptis į namo administratorių – UAB „Mano Būstas Radviliškis“.

Namo administratorius, susipažinęs su gyventojų skundu, pažadėjo padėti išspręsti problemą dėl bendrojo naudojimo patalpų užėmimo.

Už patalpų valymą – papildomas mokestis

Stiklo g. Nr. 4 namo gyventojai taip pat skundėsi dėl papildomo mokesčio už laiptinių valymą, kurį jiems tenka mokėti po  triukšmadario Vlado ir jo sugėrovų  „festivalių“.

„Vladas  ir jo sugėrovai šlapinasi ir tuštinasi laiptinėje, o už laiptinių valymą iš mūsų imamas papildomas mokestis. Po tokio laiptinės išvalymo  UAB „Mano Būstas  Radviliškis“  pateiktose sąskaitose atsiranda eilutė: „Išmatų, šlapimo, vėmalų valymas“ ir  reikia papildomai mokėti  5,46 euro, kitai kaimynei – 3,56 euro. Gal šį papildomą mokestį mums teks mokėti kelerius metus?“- sakė  Danutė.

Savaitraščio „Radviliškio kraštas“ redakcija pasiteiravo namą administruojančios UAB „Mano Būstas Radviliškis“ atstovų, ar Stiklo g. Nr. 4  namo  gyventojams reikės nuolat mokėti  mokestį už fekalijų valymą laiptinėse.

Pasak namo administratoriaus, jeigu iš bendrų patalpų išnešamos fekalinės šiukšlės, yra imamas papildomas mokestis ir šis mokestis yra vienkartinis.

Gyventojai kartais priešinasi laiptinių valymui

Pasak UAB „Mano Būstas Radviliškis“ atstovų, įvairių nesusipratimų dėl laiptinių valymo yra buvę ir kituose Stiklo gatvės namuose. „Štai Stiklo g. Nr. 8 namo gyventojams buvo pasiūlytas  laiptinių remontas, bet gyventojai nesusidomėjo. Privalomaisiais reikalavimais buvome nustatę, kad bus valomos laiptinės, tačiau sulaukėme didelio gyventojų pasipriešinimo. Gaunantys mažesnes pajamas žmonės galbūt nenori mokėti už laiptinių valymą. Tačiau tai nereiškia, kad galima komunalinių šiukšlių nenešti į konteinerį, o palikti laiptinėje. Tačiau pasitaiko tokių gyventojų, manančių, kad valytoja išneš šiukšles ir viską išvalys. Šiukšlių maišiukuose valytoja rasdavo dokumentus, kieno tai yra šiukšlės, ir jas nunešdavo prie to gyventojo durų. Jeigu iš bendrų patalpų išnešamos fekalinės šiukšlės (yra buvę), yra imamas papildomas mokestis“,- savaitraščio redakcijai paaiškino namo administratorius

P. S. Gyventojams, pastebėjusiems negeroves savo laiptinėje, koridoriuose ir nesulaukus pagalbus iš savivaldybės ar kitų valdžios institucijų, siūlome kreiptis į savaitraščio „Radviliškio kraštas“ redakciją – viešumas tokiose situacijose itin drausminanti priemonė.  

Paulius RopėTotal
17
Shares
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Related Posts