Net ir tada, kai šviesu, šviesdavo Kaulinių kaimo gatvių žibintai

Gyventojai skundžiasi Šviečia naktį, šviečia dieną Kaulinių kaimo žiburiai

Radviliškio rajono gyventojas Mykolas D. informavo, kad Kaulinių kaime seniūnija netaupo pinigų gatvės apšvietimui – jau daugiau nei savaitę gatvės apšvietimas pajungiamas pusę devintos vakare bei išjungiamas apie pusę vienuoliktos ryte. Žmogus teiraujasi, kodėl toks neūkiškumas, kas už tai atsakingas ir ar neplanuojama šios problemos spręsti.

Gatvės apšvietimas sutvarkytas

Dėl gyventojo pastebėtos problemos kreipėmės į Aukštelkų seniūniją. Čia ilgametė seniūnė Alma Kubilinskienė nebedirba, todėl į paklausimą atsakė seniūnijos specialistė Irma Jonuškienė. Ji patikino, kad problema jau išspręsta, o gatvių apšvietimo laikas praeitą savaitę buvo išsiderinęs dėl elektros tiekimo sutrikimų. Pasak seniūnijos specialistės, šiuo metu gatvių apšvietimas Kaulinių kaime ryte yra nuo 6.30 val. iki 8.00 val., o vakare pajungiamas nuo 16.30 val. ir bus išjungiamas 21.00 val.

Ačiū Kaulinių kaimo gyventojui už atsakingumą ir pastebėtą problemą. Raginame ir kitus rajono gyventojus, pastebėjusius panašias problemas, kreiptis pirmiausia į savo gyvenamosios vietos seniūniją, o jeigu nepavyksta rasti sprendimo ten,  – į savaitraščio „Radviliškio kraštas“ redakciją telefonu 8 606 82 602 arba el. paštu redakcija@radviliskiokrastas.lt. Problemų sprendimo ieškosime kartu.

Savaitraščio „Radviliškio kraštas” informacija

Total
25
Dalinasi
Related Posts