Gyventojai skundžiasi Nežinomi piktadariai užveisė nelegalų sąvartyną. Seniūnija prašo pagalbos

2021 m. lapkričio 17 d. savaitraščio skaitytojai pasidalino suverstų šiukšlių bei šakų krūvos vaizdais prie senųjų Radviliškio miesto kapinių. Stebėtasi, kodėl neišvežamas šis šiukšlynas, kai nuo Vėlinių praėjo daugiau nei dvi savaitės. Praeiviai itin pasipiktinę netvarka senosiose kapinėse.

Šiukšlės iš konteinerių išvežtos, betvarkė – kitoje vietoje

Kilo klausimas, ar Radviliškio miesto seniūnas šitokius vaizdus mato, todėl pasidalinome skaitytojų atsiųsta nuotrauka.

Šiuo metu pavaduojanti Radviliškio miesto seniūną Vigilija Dževečkienė atsakė, kad šalia kapinių esančioje šiukšlių konteinerių aikštelėje yra švaru. Nuotraukoje užfiksuota netvarka yra kitoje vietoje ir tai – nelegalus šiukšlynas, prie kurio atsiradimo prisidėjo nežinomi nenaudėliai.

Netvarko dėl to, kad būtų nustatyti šiukšlintojai?

Seniūno pavaduotojos V. Dževečkienės atsakymą cituojame:

„Pranešame, kad seniūnija yra sudariusi sąlygas senosiose miesto kapinėse, esančiose Maironio g., Radviliškio mieste, susidarančių šiukšlių surinkimui ir išvežimui. Tam tikslui yra įrengta šiukšlių konteinerių aikštelė, kurioje pastatyti šeši šiukšlių konteineriai ir kurių būklė nuolat kontroliuojama.

Atkreipiame Jūsų dėmesį, šiai dienai šie šiukšlių konteineriai yra ištuštinti ir aplinka apie juos – tvarkinga (turime fotofiksaciją).

(…) Nelegalus šiukšlynas laikinai netvarkomas tam, kad būtų nustatyti administracinės teisės nusižengimą padarę niekadėjai.“

Pažadėjo surengti talką

Nežinia, kaip šiukšlyno buvimas prisidės prie netvarkos darytojų nustatymo, galbūt kažkaip juos privilios į spąstus ir sudarys galimybę nufotografuoti? Nors ir naudingas pažeidėjų gaudymui, vis tik šiukšlynas netrukus turėtų būti sutvarkytas, kadangi seniūno pavaduotoja V. Dževečkienė pažadėjo, kad artimiausiu metu bus organizuota neplanuota talka nelegaliam šiukšlynui sutvarkyti.

Apie šiukšlintojus bei netvarką prašome pranešti

Pasak seniūno pavaduotojos, savaitraštis „Radviliškio kraštas“ – vienas populiariausių rajone, todėl ji kreipiasi į skaitytojus, prašydama, kad gyventojai suteiktų informacijos apie šiukšlintojus. Norėdami padėti seniūnijai nustatyti šiukšlintojus arba pranešti apie netvarką, galite skambinti Radviliškio miesto seniūnijai telefonu (8 422) 51543 arba elektroniniu paštu radv.seniunija@radviliskis.lt, o taip pat – Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Statybos ir viešosios tvarkos skyriaus vedėjo pavaduotojui, tel. (8 422) 69 146,  el. p. viktoras.smitas@radviliskis.ltarba  vyriausiajam specialistui, tel. (8 422) 69 057, el. p.  erlandas.pranys@radviliskis.lt.

Nepavykus išsiaiškinti su valdininkais bei nesulaukus pagalbos, siūlome pranešti savaitraščio „Radviliškio kraštas“ redakcijai telefonu (8 606) 82 602 arba el. paštu redakcija@radviliskiokrastas.lt

Savaitraščio „Radviliškio kraštas“ informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts