Socialiniai tinklai

Aktualijos

Gyventojai skundžiasi Ligoninės pastate sunkiems ligoniams uždrausta naudotis liftu

Avatar

Paskelbta

data

Sunkiomis inkstų ligomis sergantys Radviliškio rajono gyventojai džiaugėsi, kai Radviliškio ligoninės patalpose, trečiame aukšte, įsikūrė UAB „Dialimeda“  modernus dializės centras. Ligoniams nebereikėjo važinėti  į Šiaulius atlikti ambulatorinių hemodializės procedūrų.
Viskas klojosi gerai, kol dializės centro pacientams dėl „Covid – 19“ ligos grėsmės nebuvo uždrausta  naudotis liftu.

Sunkiems ligoniams draudžiama naudotis liftu

Dėl šios problemos rajono gyventoja su skundu kreipėsi į Radviliškio rajono savivaldybės tarybos narį Gediminą Lipnevičių: „Mano vyrą veža kas antrą dieną į Radviliškį dializėms. Įstaiga yra 3 aukšte, užlipti vyras pats negali. Prieš covidą užkeldavo liftu, o dabar ligoninės direktorius nebeleidžia. Kaip ligoniams patekti į dializių centrą?“

Tarybos narys G. Lipnevičius  pasidomėjo, kodėl sunkiems ligoniams, dažnai net sėdintiems neįgaliojo vežimėlyje, draudžiama  naudotis ligoninės liftu pakilimui į trečiame aukšte esantį dializės centrą.

Su ligonine sudaryta sutartis

UAB „Dialimeda“ vadovas Bronislovas Šaulys sakė:  „Čia jau sena istorija. Su savivaldybe esame sudarę sutartį, jog ligoninės trečiame aukšte būtų atliekamos hemodializės procedūros, pasinaudojant ligoninėje esančiu liftu bei koridoriumi. Su ligonine turime sutartį, kad ji teiks mums šią paslaugą, už pasinaudojimą liftu jai mokame pinigus. Ketverius metus  mes kuo puikiausiai sutarėme, vaikštantys pacientai į dializės centrą užlipdavo laiptais, o neįgalūs pasikeldavo liftu. Tačiau kovidas sutrukdė naudotis liftu, mes ir priemones, reikalingas dializei bei sveriančias per 40 kilogramų, šiuo metu turime užsinešti laiptais. Kadangi buvo uždrausta naudotis liftu, mes buvome priversti sunkius ligonius dializės procedūroms vežtis į Šiaulius, į kitą gydymo įstaigą – jie nėra likę be dializės. Bandėme dėl lifto kalbėti su ligoninės direktoriumi, mums buvo atsakyta, jog negalima pasikelti liftu, nes mūsų pacientai gali užkrėsti kitus ligonius. Taip buvo pasakyta turbūt todėl, kad mes dializuojame ir kovidinius ligonius, kuriems gauti šią procedūrą kitur nėra galimybių. Vaikštantys mūsų pacientai su ilgais pasėdėjimais dar užlipa į dializės centrą. Beje, keista, jog mūsų įstaiga neegzistuoja ligoninės planuose – mes neegzistuojame, nors ir mokame nuomą“.

Tarybos narys pasidomėjo, kodėl nebūtų galima pacientus dializės procedūroms liftu pakėlus į trečią aukštą liftą dezinfektuoti – ir jokios problemos nekiltų.

Pasak B. Šaulio, norint patekti į liftą, reikia pereiti per Antrą slaugos skyrių –  dializės centras yra įsikūręs pačiame tolimiausiame ligoninės fligelyje. Tad  esant karantinui, per šį skyrių vaikščioti neleidžiama.

„Galiu pasakyti pavyzdį – Mažeikiuose turime daug didesnį centrą, kuriame dializuojama 40 ligonių. Mūsų skyrius yra antrame aukšte, o trečiame aukšte gydomi kovidu sergantys ligoniai. Mes naudojamės  tuo pačiu liftu iš antro į nulinį aukštą ir tuo pačiu tuneliu, kuris yra keturis kartus ilgesnis nei Slaugos skyriaus koridorius Radviliškyje, tačiau griežtai laikomės atsargumo priemonių, kad neužkrėstume sveikų ligonių“,- sakė UAB  „Dialimeda“ vadovas.

Kaip matome, Mažeikiuose lifto problema išspręsta, o Radviliškio ligoninėje  šis klausimas nesprendžiamas.

Problema yra sprendžiama…

Nacionalinio sveikatos centro Radviliškio skyriaus vadovė Loreta Stirblienė taip pat sakė, jog situacija dėl neleidimo naudotis liftu  dializės centro pacientams  jai yra žinoma. „Kiek žinau, ligoninės direktorius bendravo su UAB  „Dialimeda“ vadovu, kokį sprendimą jie priėmė, nežinau. Mano nuomone, čia reikalingas ilgalaikis sprendimas. Reikėtų priimti bendrą sprendimą, kad pacientai liftu galėtų pasikelti ne tik į trečią aukštą, bet ir į patalpas, esančias antrame aukšte. Jeigu būtų tiesioginis patekimas į trečią aukštą ir ligoninės trečias aukštas būtų tuščias, nebūtų jokios problemos, o liftu dar keliauja ir  neįgalųjį lydintis asmuo, kuris gali kelti pavojų, nes reikia pereiti  Slaugos skyriaus koridorių“,- sakė L. Stirblienė.

Tarybos narys raštu  paragino valdininkus spręsti opią problemą

Tarybos narys G. Lipnevičius nedelsdamas  raštu kreipėsi į Radviliškio rajono savivaldybės  vadovus, ragindamas spręsti opią problemą –  kuo greičiau leisti pacientams į  dializės centrą, esantį ligoninės trečiame aukšte, patekti liftu, cituojame:
„Radviliškio rajono savivaldybės tarybos narys, grupės seniūnas Gediminas Lipnevičius
Radviliškio rajono savivaldybės Socialinių reikalų, sveikatos ir teisėtvarkos komitetui

Radviliškio rajono savivaldybės vicemerui M. Pauliukui

Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktorei J. Margaitienei

Dėl gyventojų skundo

2020-11-23

Radviliškis

Gavau gyventojo skundą, kad ligoniai, kuriems reikalinga dializės procedūra, negali patekti liftu į Radviliškio rajono savivaldybės administracijos išnuomotas patalpas UAB „Dialimeda“, esančias trečiame aukšte, ligoninės pastate. Kaip informavo, VšĮ  „Radviliškio ligoninė“ yra sudariusi su įmone sutartį dėl elektros, vandens,… ir lifto paslaugų. Kadangi ligoninės vadovas kratosi atsakomybės, o neįgalių klientų skundų dėl neišspręstos problemos vis daugėja, prašau Socialinių reikalų, sveikatos ir teisėtvarkos komiteto bei patikrinimą dėl ligoninės veiklos atliekančio vicemero M. Pauliuko neatidėliotinai spręsti šią problemą. Kai bus priimti sprendimai dėl ligonių patekimo liftu į dializės procedūras, prašau informuoti mane Tarybos nario el. paštu.

Taip pat vicemero M. Pauliuko, komisijos pirmininko ligoninės veiklai tirti, prašau informuoti, kokie sprendimai priimti po mano kreipimosi dėl Radviliškio ligoninėje vykusių niežų ir Covid 19 epidemijų bei direktoriaus V. Smalinsko atsakomybės klausimo.

Atsakymą siųsti Tarybos nario el. paštu: Gediminas.Lipnevicius@Radviliskis.lt

Atsakymo lauksiu LR įstatymų nustatyta tvarka.

Visuomeninio komiteto UŽ GERESNĮ GYVENIMĄ VISIEMS grupės seniūnas, Radviliškio rajono savivaldybės tarybos narys  Gediminas Lipnevičius“.

Klausimas, kodėl  neįgaliems dializės centro pacientams  uždrausta naudotis liftu, buvo pateiktas ir Radviliškio ligoninės direktoriui V. Smalinskui, tačiau iki straipsnio publikavimo jokio atsakymo iš jo redakcija nesulaukė.
Belieka tikėtis, jog klausimas dėl lifto greitai pajudės iš mirties taško ir sunkiems ligoniams, kuriems būtina dializė, nebereikės šiai procedūrai važinėti į Šiaulius.

Jonas Petrikas

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Antrajame mero rinkimų ture konservatoriai susikaus su „žaliaisiais“

Avatar

Paskelbta

data

Balandžio 11 d. įvyko Radviliškio rajono savivaldybės mero rinkimų pirmasis turas. Jame dalyvavo 7 kandidatai. Į antrą rinkimų turą pateko savivaldybės administracijos direktorė, Moteris – Saulė Jolanta Margaitienė bei savivaldybės Turizmo ir paveldosaugos poskyrio vedėjas, buvęs meras Vytautas Simelis.

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos (konservatorių) kandidatė Jolanta Margaitienė surinko 30,66 proc. visų rinkimuose balsavusių rajono gyventojų balsų, o V. Simelis, rinkimuose dalyvaujantis su Lietuvos žaliųjų partija, surinko 22,30 proc. visų rinkimuose balsavusiųjų rajono gyventojų balsų.

Apie praėjusius rinkimus bei kandidatus:

Jolanta Margaitienė, Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (konservatorių) partijos kandidatė

Į antrą turą patekusi kandidatė  J.Margaitienė  priklauso  konservatorių partijai, kurios nariai rajone pagarsėjo, kai kartu su meru A.Čepononiu buvo teisiami dėl korupcijos net aštuonerius metus…  J. Margaitienė  rinkimų metu stengėsi pelnyti rinkėjų palankumą rajono seniūnijose dalindama saldainius ir zefyrus su pasibaigusiu galiojimo terminu bei lakstydama po įvairias statybvietes – neva apžiūrėti objektų. Ši konservatorė  rajono gyventojams žinoma kaip uoli buvusio mero A. Čepononio įsakymų vykdytoja. Kad J. Margaitienė neturi lyderio savybių bei savo, kaip merės, veiklos strategijos, radviliškiečiai galėjo įsitikinti debatų metu – ji lyg užsukta vis kartojo „Tęsiu Antano pradėtus darbus“. Ir tęsia – įsigijo butus Vilniuje ir Palangoje, visai kaip anksčiau Antanas.

Beje, J. Margaitienė jau du kartus buvo išrinkta į Tarybą, tačiau atsisakė Tarybos nario mandato – apgavo savo rinkėjus. Konservatoriams A.Čepononiui bei J.Margaitienei valdant Radviliškio savivaldybę, rajonas nusirito beveik į paskutinę vietą pagal atlyginimų vidurkį, lyginant su kitomis 59  Lietuvos savivaldybėmis.

Vytautas Simelis, Lietuvos Žaliųjų partijos kandidatas

Į antrą turą taip pat pateko V. Simelis, kurį daugelis rajono gyventojų prisimena kaip buvusį merą, tad patirties, kaip vadovauti rajonui, šis kandidatas turi. V. Simelis rinkimuose į mero postą dalyvavo su Lietuvos žaliųjų partija, nors daugelį metų buvo socialdemokratų partijos narys – kaip sakoma, iš raudono tapo žaliu. Kadangi ši mero kadencija bus trumpesnė, truks tik dvejus metus, belieka tikėtis, jog išrinktas meru V. Simelis gal ir nepakels rajono iš bedugnės, tačiau ir jam nepakenks.

Kazimieras Račkauskis, Socialdemokratų partijos kandidatas

Rinkimų  metu bene daugiausia plakatų bei skrajučių buvo su K. Račkauskio atvaizdu, sukurtas net filmukas, tačiau tai jam  nepadėjo net patekti į antrą turą. Tai ambicingas, pasipūtęs politikas, savo oponentams dažnai rašantis labai piktus laiškus. K. Račkauskis rajone žinomas kaip posėdžius praleidinėjantis politikas bei kaip Kontrolės komiteto neveiklus pirmininkas. Tiesa, K. Račkauskis siūlė atidaryti Vaikų ligų skyrių, kurį  konservatoriai ir  jo bendrapartiečiai socialdemokratai prieš kelerius metus  uždarė.

Tai jau treti  iš eilės šio kandidato pralaimėti rinkimai, kai jis antrame ture pralaimėjo konservatorių kandidatui, o paskutinius du  kartus – Seimo nario  ir mero rinkimuose –  net  nepateko į antrą turą. Radviliškio skyriaus socialdemokratų partijos nariai kalba, jog dėl prastų rezultatų rinkimuose, K. Račkauskis gali netekti ir Socialdemokratų partijos Radviliškio rajono skyriaus pirmininko pareigų.

K. Račkauskis sulaukė 17,14 proc. rinkėjų palaikymo.

Gediminas Lipnevičius, nepartinis

Vienintelis rinkimuose dalyvavęs nepartinis G. Lipnevičius pirmajame  ture surinko balsų tiek, kiek dvi parlamentinės partijos – „valstiečiai“ ir liberalai ar Darbo partija kartu sudėjus. Prieš dvejus metus pirmą kartą dalyvavęs mero rinkimuose šis kandidatas sulaukė 10,9 proc. balsų, o šį kartą gerokai daugiau – net 12,86 proc. balsų  nuo visų atėjusiųjų į rinkimus.

Kaip niekas kitas G. Lipnevičius  sulaukė  trukdymų, apie jį buvo aktyviai skleidžiama dezinformacija. Šie rinkimai, daugelio radviliškiečių nuomone, nebuvo švarūs. Rinkimų komisija elgėsi tendencingai, atokiai nuo balsavimo apylinkių gyvenantiems piliečiams nebuvo sudaryta galimybė atiduoti savo balsą. Todėl dalyvavusių rinkimuose kraštiečių šiemet buvo kaip niekad mažai. Visa tai tarnavo sisteminių partijų atstovams. Nepartinis Tarybos narys G. Lipnevičius pasiryžęs toliau dirbti Radviliškio krašto žmonėms ir tęsti savo pradėtus darbus bei duotus pažadus būdamas  Radviliškio rajono gyventojų  atstovu Radviliškio rajono savivaldybės taryboje.  

Aurimas Gaidžiūnas, Lietuvos valstiečių ir Žaliųjų sąjungos kandidatas

„Valstietis“ A. Gaidžiūnas pirmajame rinkimų ture į Radviliškio rajono savivaldybės merus liko penktas – nepadėjo net darbo Seime patirtis. Ką ir bekalbėti, kai už Baisogaloje gyvenantį kandidatą aktyviai nebalsavo net patys baisogaliai. Kalbama, jog dėl tokio skaudaus pralaimėjimo rinkimuose A. Gaidžiūnas gali netekti ir skyriaus pirmininko posto. Beje, ketverius metus sėdėjęs Seime, A. Gaidžiūnas ne kartą pašieptas LNK KK2 laidoje, o rajone išgarsėjo ne aktyvumu kaip Seimo narys, o tuo, kad įsigijo itin prabangų BMW automobilį beveik už 100  tūkst. eurų, kuriuo sugebėjo  numušti  net dvi stirnas. Labiausiai nustebino  šio kandidato kolega „valstietis“  M. Pauliukas, einantis mero pareigas, kuris labai  nenoriai agitavo už savo bendrapartietį.

A. Gaidžiūnas surinko 10,11 proc. rinkėjų balsų.

Mantas Reutas, Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio kandidatas

Priešpaskutinis  liko M. Reutas, kuris  rinkimų į merus kampanijos metu taip pat norėjo būti matomas bei žinomas, tačiau radviliškiečiai vis tiek vieni kitų klausinėjo „Kas tas Mantas Reutas?“ Šiam jaunam politikui dar trūksta patirties susiremti su patyrusiais kandidatais. Gal jaunam kandidatui koją pakišo ir tai, kad jis yra  liberalų partijos, kurios idėjos daugeliui piliečių svetimos dėl požiūrio į šeimą ir homoseksualias santuokas, atstovas.

M. Reutas surinko tik 3,23 proc. rinkėjų balsų.

Jurgis Baublys, Darbo partijos kandidatas

Kaip ir buvo galima tikėtis, paskutiniu rinkimuose  liko Darbo partijos Radviliškio skyriaus pirmininkas Jurgis Baublys. J. Baublys jau ne pirmą kadenciją dirba savivaldybės Taryboje ir posėdžiuose dažniausiai tyli. Tiesa, pasisako, kai sprendimai liečia jo, kaip verslininko, interesus, o šio kandidato pagyvėjimas posėdžiuose pasimatė prieš savivaldybės mero rinkimus – ir jis panoro būti žinomas.

J. Baublys surinko 3,03 proc. rinkėjų balsų.

Balandžio 25 d. antrame rinkimų ture susikaus buvęs meras, „žaliasis“ Vytautas Simelis ir administracijos direktorė, konservatorė Moteris – Saulė Jolanta Margaitienė.

„Radviliškio krašto“ informacija


Skaityti daugiau

Aktualijos

Žmonių gyvenimą pakeitusi pandemija koregavo ir kriminogeninę situaciją

Avatar

Paskelbta

data

Pandeminiu laikotarpiu policijos pareigūnams buvo deleguota daug papildomų funkcijų, tarp kurių – įvairių Lietuvos vyriausybės sprendimų vykdymas, organizuojant kontrolės priemones karantino situacijai valdyti. Tam teko skirti nemažai tarnybos laiko ir buvo baiminamasi, ar užteks žmogiškųjų išteklių tiesioginėms savo uždaviniams vykdyti – operatyviai reaguoti į iškvietimus, užtikrinti viešąją tvarką ir nusikalstamų veikų tyrimą,  šalinti nusikalstamas veikas įtakojančius rizikos veiksnius. Šiaulių apskrities  policijos  kolektyvui tai pavyko. Suokalbininkas šioje situacijoje buvo ir pati pandemija bei su ja susijęs visuomenės gyvenimas karantino sąlygomis.

Pagrindinė žinutė gyventojams – nusikalstamumas  sumažėjo

Pirmojo ketvirčio rodikliai byloja, kad kriminogeninė situacija tiek šalyje, tiek Šiaulių apskrityje keitėsi į gerąją pusę. Šiaulių apskrities policijos kolektyvą džiugina šio laikotarpio  nusikalstamumo rodikliai su minuso ženklu.

Per pirmąjį šių metų ketvirtį, lyginant su praėjusių metų tuo pačiu laikotarpiu, Šiaulių apskrityje nusikalstamų veikų skaičius sumažėjo 21 proc. ir jų buvo užfiksuota 787. Trečdaliu sumažėjo nusikalstamų veikų, padarytų viešosiose vietose, tarp jų ir gatvėse. Mažiausiai nusikalstamų veikų viešosiose vietose užfiksuota Joniškio (4), Pakruojo (6) ir Raseinių (8) rajonuose.

Ikiteisminių tyrimų dėl viešosios tvarkos pažeidimų aptarnaujamoje teritorijoje  sumažėjo nuo pernai buvusių 33 iki 13, vagysčių – nuo 173 iki 91. Tokiuose rajonuose, kaip Pakruojo ir Raseinių, šių nusikalstamų veikų sumažėjo keturis kartusi, Joniškio rajone  – tris kartus. Mažiau buvo pavogta transporto priemonių, mažiau įsibrauta į gyvenamąsias patalpas. Turto sunaikinimo atvejų apskrityje šiemet registruota 22, kai per praėjusių metų pirmąjį ketvirtį jų buvo 42.

Bendras nusikalstamų veikų skaičius turi tendenciją mažėti, tačiau sunkių ir labai sunkių nusikaltimų skaičius bei jų lyginamasis svoris bendroje nusikalstamumo statistikoje didėja. Šios kategorijos nusikaltimų per  pirmąjį ketvirtį registruota 48 (pernai per tą laikotarpį – 42) ir jų lyginamasis svoris išaugo nuo 4,2 proc. iki 6 proc. Nužudymų užregistruota 4 (pernai – 2), sunkių sveikatos sutrikdymų – 3 (pernai – 1), plėšimų 8 (pernai -6). Tačiau  sunkių nusikaltimų šiemet daugiau ir atskleista. Bendru nusikalstamų veikų atskleidimo rodikliu Šiaulių apskrities policijos komisariatas pirmauja tarp didžiųjų  šalies apskričių komisariatų.  Kolektyvas atskleidė 86,6 proc. visų registuotų nusikalstamų veikų. O Telšių apskrities policijos kolektyvas, su kuriuo nuo rudens Šiaulių AVPK dirba eksperimento sąlygomis, kaip vienas administracinis vienetas, pasiekė net 97 proc. nusikalstamų veikų atskleidimo rodiklį. Geriausiais nusikalstamų veikų ištyrimo rodikliais Šiaulių AVPK gali pasigirti Šiaulių miesto ir rajono PK kolektyvas, atskleidęs 91 proc. nusikalstamų veikų, ir Joniškio PK kolektyvas, pasiekęs 94.6 proc.  nusikalstamų veikų atskleidimo rodiklį. Atskleistų nusikalstamų veikų analizė rodo, kad sumažėjo nusikalstamumo keliu pasukančių nepilnamečių skaičius. 2020 m. 1 ketv. jie įvykdė 70 nusikalstamų veikų, šiais  metais – 41.  Anksčiau teistų asmenų ir girtų asmenų padarytų nusikaltimų skaičius taip pat sumažėjo, tik padaugėjo nusikalstamų veikų, kurias įvykdė asmenys, apsvaigę nuo narkotinių ir psichotropinių medžiagų.

Kadangi karantino sąlygomis prekyba didžiule dalimi persikėlė į interneto erdvę, tai šių metų pirmą ketvirtį buvo stebimas sukčiavimo atvejų (2020 m. 1 ketv. – 33, 2021 m. 1 ketv. – 41) dažnėjimas. 

Šiaulių apskrities policijos pareigūnai per 1 ketv. ieškojo 63 dingusių be žinios žmonių. 78 proc. jų surasta, kitų paieška tebetęsiama. Šiaulių miesto ir rajono PK ieškojo 34 asmenų (surasta 28), Radviliškio PK – 12 (surasta 12), Raseinių r. PK – 8 (surasta 5), Pakruojo PK -3 (surastas 1), Joniškio r. PK – 1 (surastas 1).

Eismo dalyviai buvo atsargesni ar tiesiog mažiau keliavo?

Optimistinė avaringumo statistika  Šiaulių apskrities policijos aptarnaujamos teritorijos keliuose pasiekta intensyvia policijos pareigūnų kontrole. Ribojant judėjimą tarp savivaldybių, natūraliai sumažėjo ir eismo dalyvių. O išvykusiuosius į kelionę  drausmino žinia apie padidintų pareigūnų pajėgų budėjimą keliuose. 

Per 1 šių metų ketvirtį įskaitinių eismo įvykių (kuriuose sužaloti ar žuvo žmonės) sumažėjo daugiau, negu per pusę (2020 m. 1 ketv. – 68, 2021 m. 1 ketv. – 27).

                               2020 m. 1 ketv.                                        2021 m. 1 ketv.                                       

Šiauliuose                                    34                                                             12

Radviliškio rajone 13                                                             5

Šiaulių rajone                               10                                                             3

Raseinių rajone       7                                                               3

Joniškio rajone       3                                                               0

Tik  Pakruojo rajone stebimas įskaitinių eismo įvykių augimas (2020 m. 1 ketv. – 1, 2021 m. 1 ketv. – 4).

Žuvusiųjų eismo įvykiuose sumažėjo nuo pernai buvusių 3 iki 1 šiemet (mirtis eismo įvykyje fiksuota Šiaulių rajone), sužalotųjų – nuo 81 iki  31. Sumažėjo ir įskaitinių eismo įvykių dėl neblaivių vairuotojų kaltės: 2020 m. 1 ketv. – 5, 2021 m. 1 ketv. – 2. Abu girtų asmenų sukelti eismo įvykiai fiksuoti Pakruojo rajone.

Šiaulių apskrities keliuose pareigūnai per šių metų 1 ketv. sulaikė 196 neblaivius vairuotojus, kurių 58-iems buvo pradėti ikiteisminiai tyrimai, nes jų girtumas siekė per 1,5 prom. Vidutinio ir sunkaus girtumo vairuotojų daugiausia sulaikyta Šiaulių mieste ir rajone (22), Raseinių rajone (13) ir Radviliškio rajone (11), mažiau – Joniškio rajone (6) ir Pakruojo rajone (5).

Kritika – grūdina, o padėka – motyvuoja

Policijos pareigūnai džiaugiasi vis daugiau pilietiškėjančia visuomene. Nuolat jaučiamas jos palaikymas  ir pagalba, dalinantis savo pastebėjimais apie jų aplinkoje vykstančius abejotinus procesus, teisės ir saugaus eismo pažeidimus. Visuomenės pastabumas padeda policijai, ieškant nusikalstama veika įtariamų asmenų. Pareigūnai dėkingi visiems, kurie aktyviais savo veiksmais įsitraukia į dingusiųjų be žinios paiešką.  Tik tarpusavio supratimas ir bendradarbiavimas  sudaro terpę saugios aplinkos kūrimui. Kritinės gyventojų pastabos policijos kolektyvą grūdina ir priverčia keistis, o padėkos, kurių irgi netrūksta, motyvuoja dirbti.

                      Atstovė spaudai Gailutė Smagriūnienė

Skaityti daugiau

Skaitomiausi