Gyventojai skundžiasi Kai kartais trūksta jautrumo…

Pastaruoju metu savaitraščio „Radviliškio kraštas“ redakcija sulaukia nemažai skundų dėl Radviliškio ligoninės darbo. Gyventojai skundžiasi kai kurių ligoninės darbuotojų grubumu, nekokybiškai suteikiamomis paslaugomis.

Garbaus amžiaus Radviliškio rajono gyventoja atsidūrė ligoninėje dėl stuburo problemų. „Turiu daug bėdų dėl stuburo – yra ataugų, iš vietos pasislinkę  slanksteliai. Dėl stuburo problemų skauda koją. Dėl nuolatinių skausmų teko gydytis Radviliškio ligoninės Vidaus ligų skyriuje. Mane gydžiusiai nervų ligų gydytojai jokių pretenzijų neturiu  – gydytoja tikrai labai gera, manimi labai rūpinosi, pasiskundus  skausmais skyrė vaistų. Labai rūpestingos ir geros palatą tvarkiusios moterys –  visada pakalbina, paklausia, ar ko netrūksta“,- pasakojo moteris.

Viskas ir būtų buvę gerai, jeigu ne viena slaugytoja…

„Radviliškio ligoninėje išbuvau man paskirtą laiką – savaitę. Šiandien mane išrašo, tačiau labai pradėjo skaudėti kairę pusę – koją ir nugarą. Prašiau slaugytojos vaistų nuo skausmo, tačiau ji man atsakė, jog visi vaistai, paskirti gydytojos, jau suleisti bei sulašinti, niekas nebepriklauso. Net nežinau, ką daryti – laukiu atvažiuojančių vaikų ir prašysiu,  kad nuvežtų į Priėmimo skyrių – gal ten suleis kokių nors skausmą mažinančių vaistų, nes iki namų tikrai neiškentėsiu.  Juk ir pati slaugytoja matė, kad  kenčiu skausmą, nejaugi negalėjo duoti kokios tabletės ar suleisti vaistų?“,- medicinos darbuotojų nejautrumu skundėsi moteris.

Kaip ir medikai  – visi mes žmonės ir pasitaiko geresnių bei prastesnių dienų. Bet skausmus kenčiančius žmones reikia suprasti ir jiems padėti. O medikams linkėtume būti jautresniais ir palengvinti skausmų kamuojamo žmogaus kančias – jeigu ne vaistu, tai nors geru, paguodžiančiu žodžiu.

Agnė Dapkutė


Total
0
Dalinasi
Related Posts