Gyventojai skundžiasi Dviračių ir pėsčiųjų take – nei vieno suolelio

Radviliškiečiai, gyvenantys Vaižganto bei Stiklo gatvėse  dažnai eina apsipirkti į prekybos centrus  „Lidl“ ar „Maxima“. Tačiau ši kelionė  pagyvenusiems radviliškiečiams tampa  tikru  iššūkiu.

„Mums, pagyvenusiems žmonėms, tikrai sunku nueiti iki prekybos centrų nepailsėjus. O pailsėti nueinant ar grįžtant su pirkiniais  nėra kur – pagal nutiestus pėsčiųjų  ir  dviračių takus  nuo buvusios Užimtumo tarnybos bei „Mašinų gamyklos“  iki Vaižganto gatvės daugiabučių bei namų, esančių šalia Miškų ūkio,  nėra nei vieno suolelio ir šiukšliadėžių.

Nejaugi taip sunku seniūnijai pasirūpinti keliais suoleliais, kad senjorai eidami į parduotuves ar iš jų grįždami galėtų pailsėti? Pagal dviračių ir pėsčiųjų takus taip pat reikėtų pastatyti ir šiukšliadėžes – dabar šiukšlės mėtosi takų pakraščiuose“,- su pagalbos prašymu į Tarybos narį Gediminą Lipnevičių kreipėsi radviliškiečiai.

Gavęs gyventojų skundą, Tarybos narys  parašė  raštą  miesto seniūnui E. Mončauskui, prašydamas  nedelsiant spręsti šią problemą. Belieka tikėtis, jog  suoleliai, šiukšliadėžės bei  dviračių  stovai pagal minėtus dviračių bei pėsčiųjų takus atsiras ir pagyvenę radviliškiečiai, keliaudami į prekybos centrus, pusiaukelėje galės pailsėti, taip pat ir dviračių gerbėjai galės atsipūsti.

Paulius Ropė

Total
1
Dalinasi
Related Posts