Gyvenimas  šeduviui nuosprendį paskelbė anksčiau už teismą

Balandžio 20  d. Šiaulių apskrities policiją pasiekė  informacija, jog ligoninėje mirė 47 metų šeduvis, kuris  buvo įtariamas 51-erių metų Šeduvos gyventojos nužudymu ir Tardymo  izoliatoriuje laukė teismo. Ikiteisminis tyrimas jau ėjo į pabaigą ir vyrui būtų tekę stoti prieš teismą, tačiau teismo jis nesulaukė, nes dėl sveikatos problemų jam prireikė medikų pagalbos, tačiau ir šie nebepadėjo. Dėl  kojos flegmonos ir sepsio  įtariamasis išvakarėse buvo atvežtas į Respublikinę Šiaulių ligoninę, o kitos dienos rytą mirė.

Vyrą  Radviliškio rajono policijos komisariato pareigūnai sulaikė šių metų sausio 10 d., kai ieškodami be žinios dingusios Šeduvos gyventojos,  lankėsi galimose  jos buvimo vietose, bendravo su jos pažįstamais ir užėjo pas jį. Šeduvis buvo blaivus, tačiau kažkaip, anot pareigūnų,  įtartinai elgėsi. Bute tvyrantis ne koks kvapas pareigūnus privertė atidžiau pažvelgti į aplinką ir sofos-lovos patalynės dėžėje jie aptiko moters kūną, ant kurio buvo matyti smurto žymės. Tai buvo dingusiosios moters, kurios artimieji pasigedo prieš Naujuosius metus, kūnas. Jie į policiją kreipėsi sausio 3-ąją.  Paskambinusi moters dukterėčia pranešė, kad, nors  teta ir linkusi piktnaudžiauti alkoholiu, tačiau visada informuodavo apie savo buvimo vietą. O šįkart savo gimtadienio išvakarėse, 2021 m. gruodžio 27-ąją, iš namų išėjusi moteris čia nesirodė jau septynias paras, jos mobilusis telefonas buvo išjungtas.

Taigi ikiteisminis tyrimas dėl dingimo  be žinios virto ikiteisminiu tyrimu dėl žiauraus nužudymo – ant moters kūno buvo matyti keletas durtų žaizdų, nužudytosios galvą  mėginta atidalinti nuo kūno. 47 metų buto šeimininkas buvo sulaikytas. Tačiau teismo jis nesulaukė, nes gyvenimas nuosprendį paskelbė anksčiau.

Atstovė spaudai Gaila Smagriūnienė

Total
0
Dalinasi
Related Posts