Socialiniai tinklai

Aktualijos

Gelbėdama draugą, įkliuvo pati

Avatar

Paskelbta

data

Birželio 6 d. Raseinių rajono policijos komisariato tyrėjai 21 metų raseiniškei pareiškė  įtarimą dėl melagingų parodymų baudžiamojoje byloje. Gelbėdama draugą, neblaivios būklės sėdusį prie automobilio vairo, ji pareigūnus įtikinėjo, kad automobilį vairavo ji. Tačiau tyrėjų surinkti įrodymai demaskavo merginos ir vaikino  melą.

Gegužės 25-osios naktį   Raseinių r., Alaviniškių k.,  automobiliu važiavęs vyras pastebėjo nuo kelio nuvažiavusį  BMW 330 ir prie vairo sėdintį  bei neadekvačiai besielgiantį vairuotoją. Iškviesti policijos pareigūnai 22 metų vairuotoją rado jau šalia automobilio. Jam buvo nustatytas (1,81 prom.) girtumas. Kadangi girtumas siekė per pusantros promilės, dėl vairavimo išgėrus pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Vyras neigė vairavęs ir kitą dieną į policijos komisariatą atvedė 21 metų merginą, kuri prisipažino automobilį vairavusi ji. Abiejų pasakojimas apie įvykį buvo be galo sklandus ir tikslus, kas tyrėjai ir sukėlė įtarimą. Tikslinant įvykio aplinkybes ir apklausiant liudytojus, yla ėmė lįsti iš maišo – žmonės matė, kad prie transporto priemonės vairo sėdėjo ir ją vairavo  vaikinas.

Priremti įrodymų mergina prisipažino davusi melagingus parodymus, o vaikinas vairavęs  automobilį. Dėl melagingų parodymų  buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas ir raseiniškei pareikštas įtarimas. Už tai gresia viešieji darbai  arba bauda, arba areštas, arba laisvės apribojimas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Na, o vairuotojas dėl vairavimo išgėrus teismo irgi neišvengs. Jis dėl analogiško eismo taisyklių pažeidimo su policijos pareigūnai reikalų yra turėjęs jau ir anksčiau. 2015 m. kovą jis Raseiniuose prie automobilio vairo buvo sulaikytas  vidutinio girtumo. Tada dar 17-metis jaunuolis teisės vairuoti įgijęs net nebuvo. Todėl bandė sprukti nuo pareigūnų, nepakluso jų reikalavimui sustabdyti transporto priemonę. Už tai vaikinui teko sumokėti per 1000 eurų siekiančią baudą.

Sulaukęs pilnametystės vaikinas teisę vairuoti įgijo, tačiau  atsakingumo – ne. Savo neatsakingu elgesiu įklampino ir draugę, kuri jį gelbėdama pateko į nepavydėtiną situaciją.

                        Atstovė spaudai Gailutė Smagriūnienė

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Naujas savaitraščio “Radviliškio kraštas” numeris jau prekyboje

Avatar

Paskelbta

data

Skaityti daugiau

Aktualijos

Užimtumo tarnybos Šiaulių klientų aptarnavimo departamento Radviliškio skyriuje registruotos laisvos darbo vietos

Avatar

Paskelbta

data

Užimtumo tarnybos Šiaulių klientų aptarnavimo departamento
Radviliškio skyriuje ŠIŲ METŲ RUGPJŪČIO 14  DIENĄ buvo registruotos šios laisvos darbo vietos: anglų kalbos mokytojo, augalininkystės dalykų mokytojo, automobilinio krautuvo vairuotojo, automechaniko,  automobilinio krano kranininko, filialo vadovo, barmeno, betonuotojo, biologijos mokytojo, degalinės operatoriaus,  direktoriaus pavaduotojo ūkio reikalams-ūkvedžio, elektriko, elektrotechnikos dalykų mokytojo, ikimokyklinės grupės auklėtojo, ikimokyklinio ugdymo auklėtojo, išilginio pjovimo staklių operatoriaus, izoliuotojo-skardininko, , kiemsargio, klientų paieškos vadybininko, krautuvo vairuotojo,  maisto pusgaminių ruošėjo, malkų pjaustymo operatoriaus, matininko-geodezininko, medienos apdirbimo staklininko, medienos matuotojo, medkirčio, metalo apdirbimo operatoriaus, mini krautuvo operatoriaus, miško darbininko, miškovežio vairuotojo, mokytojo padėjėjo, mokytojo padėjėjo-kineziterapeuto,  padalinio vadovo-virėjo,  pagalbinio darbininko, pagalbinio fermos darbininko, pakavimo mašinos operatoriaus padėjėjo, pakuotojo, pardavėjo, pardavėjo-sandėlininko, pardavėjo-kasininko, parduotuvės vadovo, parduotuvės vedėjo-vadybininko, pastolių statytojo, plataus profilio
statybininko, plytų mūrininko, pradinio ugdymo mokytojo,  prekių
surinkėjo,  projektų vadovo,  psichologo,  šaltkalvio – surinkėjo, šaltkalvio-suvirintojo, šaltkalvio-remontininko, sandėlio darbininko-kroviko, socialinio pedagogo, šoninių lentų rūšiavimo linijos operatoriaus, specialiojo pedagogo, sporto trenerio, staliaus-staklininko,  substratų paruošimo operatoriaus, sunkiasvorio sunkvežimio vairuotojo, suvirintojo, suvirintojo-šaltkalvio, tarptautinio krovinių vežimo transporto priemonės vairuotojo, teisininko, teleskopinio krautuvo operatoriaus,  tikybos-etikos
mokytojo, tinkuotojo, transporto vadybininko, traukinio mašinisto, vadybininko, valytojo, virėjo-pardavėjo, vyriausiojo energetiko ir žaliavos pirkimo vadybininko.

Laisvas darbo vietas galite pažiūrėti internete adresu www.uzt.lt. Taip pat informacija teikiama Užimtumo tarnybos Šiaulių klientų aptarnavimo departamento Radviliškio skyriuje adresu A. Povyliaus g. 2, Radviliškis, tel. 8 422 61 509, el. paštu info.radviliskis@uzt.lt.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019