G. Bleizgio romano pristatymas Radviliškio viešojoje bibliotekoje

Kovo 21 dieną Radviliškio rajono savivaldybės viešoji biblioteka organizavo susitikimą su poetu, eseistu, literatūros kritiku Gintaru Bleizgiu. Svečias nustebino renginio lankytojus ne tik tuo, kad būdamas poetas nusprendė parašyti dienoraščio principu romaną, bet ir tuo, kad yra itin jautrios sielos žmogus, nepaprastai domisi ekonomika, yra verslo konsultantas ir dar turi begalę įvairiausių pomėgių.

Renginio metu svečias nemažai pasakojo apie savo gyvenimo būdą, kūrybą, laisvalaikį. Kalbėdamas apie kūrybą, rašytojas paminėjo, kad visa ji turi vieną bendrą temą – tai laikas. Labai filosofiškai pateikdamas laiko sampratą, svečias nemažai kalbėjo apie egzistenciją, tikėjimo galią.

Rašytojas G. Bleizgys, žvelgdamas iš įvairių rakursų, klausytojams perteikė naujojo savo parašyto romano „Karmelio kalno papėdėje“ turinį. Knygoje skaitytojas veikėją mato namų aplinkoje, kelionėse, bendraujantį su šeima, bičiuliais, pakeleiviais. Anot autoriaus, kūrinys prasideda pasakojimu apie budėjimą baptistų maldos namuose ir baigiasi pasakotojo pasiryžimu tarnauti diakonu.

Tą vakarą bibliotekoje skambėjo ištraukos iš G. Bleizgio eilėraščių rinkinio „Žiema, ruduo, vasara“, kurias skaitė Neringa Šilinskaitė, o linksmais muzikiniais kūriniais renginį pagyvino Radviliškio muzikos mokyklos gitaros mokytojas Marius Atstopas su mokiniais Ainiumi Gecu ir Roku Baniu.

Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktorė Jolanta Margaitienė sveikino svečią, atvykus į prasmingą susitikimą su radviliškiečiais, ir pripažino, kad laikas nepastebimai tirpsta, klausantis tokio įdomaus pašnekovo. Viešosios bibliotekos direktorė Violeta Šukaitienė nuoširdžiai dėkojo G. Bleizgiui už romano „Karmelio kalno papėdėje“ pristatymą, kuriame atsispindėjo kūrybinės sąmonės atvirumas, drąsa, gebėjimas aiškiai ir įtaigiai reikšti jausmus.

Viešosios bibliotekos informacija

 

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts