Fotografijų paroda Pakalniškių bibliotekoje

Pakalniškių bibliotekoje veikia šeduviečio Tado Svetiko fotografijų paroda „Kalbantis laikas, sustingęs nebyliame triukšme“, kurioje vaizduojami miesto atspindžiai. Gatvės, žmonės, miesto šurmulys, naktis, diena, spalvos, nuotaika ir daug kitų vaizdų, kurie yra neatsiejama miesto dalis. Šiuos miesto vaizdus gali pamatyti visi apsilankę Pakalniškių bibliotekoje.

Nuo 2009 metų gyvenantis Londone T. Svetikas yra profesionalus fotografas, dirbantis reklamos srityje. Baigęs Šeduvos gimnaziją, jis mokėsi Vilniaus universitete, kur įgijo vadybos bei verslo administravimo bakalauro laipsnį. Išvykęs į Londoną, mokėsi Rytų Londono universitete, Stratford padalinyje, stažavosi d‘Artois universitete (Prancūzijoje). Yra įgijęs sporto ir fizinės veiklos mokslų baigimo sertifikatą. Aktyviai užsiima sportu, yra daug pasiekęs šioje srityje. Šiuo metu užsiima akademiniu irklavimu. Fotografuoti dar vaikystėje pradėjęs T. Svetikas šį pomėgį iš naujo pamilo 2011 metais. Autorius sako, kad fotografija – tai puiki priemonė sustabdyti akimirką, kai gali stabtelėti ir dar kartą pasižiūrėti: galbūt kažką praleidome, galbūt kažko nepamatėme…

„Ką ir kodėl aš fotografuoju? Klaidžiodamas miesto gatvėmis ieškau spalvų, žmonių ryšio tarpusavyje, neįprastų geometrinių formų, dinamikos ir įvairovės, taip pat stiliaus ir charakterio. Kalbant apie žmonių portretus, visada noriu atskleisti žmogaus nuoširdumą ir atrasti jo vidinę energiją. Mano nuomone, išliekamoji nuotraukos vertė yra tai, kas traukia žiūrovo akį net ir po daugelio metų ir niekada nepabosta“, – sakė parodos autorius T. Svetikas.

Miesto fotografijų parodoje „Kalbantis laikas, sustingęs nebyliame triukšme“ pristatomos 33 fotografijos. Pakalniškių bibliotekos lankytojai jomis galės grožėtis iki sausio mėnesio pabaigos.

 

 

Viešosios bibliotekos ir formacija ir nuotraukos

Fotografijų parodoje – Londono miesto atspindžiai

Total
0
Dalinasi
Related Posts