Socialiniai tinklai

Aktualijos

Finansinio raštingumo konkurse „Jauna piniginė“ ir Radviliškio jaunimo mokyklos komanda

Avatar

Paskelbta

data

Pinigai? Santaupos? Mokėjimo kortelės? Biudžetas? Finansai? Tai klausimai, kurie kyla moksleiviams dar mokyklos suole. Juk kišenpinigius taip pat reikia skaičiuoti! Visgi atsakymų jūroje galima ir pasiklysti, todėl į finansinio raštingumo konkursą „Jauna piniginė“, kurį organizavo Lietuvos bankas, siekdamas didinti vaikų raštingumą ir skatinti kūrybišką  finansinio ugdymo metodų taikymą, entuziastingai įsitraukė ir jaunimo mokyklos komanda „EKO bitės“. Konkursas vyko keliais etapais. Pirmame etape mokiniai stebėjo ir aptarė Lietuvos banko finansinio švietimo programos „Pinigų bitė“ e. pamoką „Asmeniniai finansai? Tai paprasta!“. Antrame etape mūsų komanda konkursui atsiuntė bendrą nuotrauką, šūkį „Nešam, taupom, investuojam!“ ir atsakymus į klausimus, kodėl svarbus sąmoningas elgesys su pinigais. Konkursui buvo pateiktas „EKO bitės“ komandos kūrybinio darbo scenarijus ir komiksas „Per asmeninę patirtį bei mokantis iš kitų žmonių klaidų ar sėkmės istorijų formuojasi finansinis raštingumas, o mokymasis tikslingai naudoti pinigus svarbus, nes yra  langas į pilnavertę ir prasmingą ateitį!“. Visi mokiniai, įveikę I – II etapų užduotis ir aktyviai dalyvavę konkurse, gavo Lietuvos banko valdybos pirmininko Vytauto Vasiliausko padėkas.

Mes labai džiaugiamės dalyvavę konkurse „Jauna piniginė“, nes mums ir mūsų komandai rūpi sąmoningas elgesys su pinigais, o svarbiausia, kad atradome būdus, kaip tai daryti įdomiai ir aktualiai!

 

Daugiau informacijos Lietuvos banko finansinio švietimo tinklalapyje www.pinigubite.lt.

Atnaujintos e. pamokos įrašas: https://www.youtube.com/watch?v=xkGe3SPHpZ4.

www.facebook.com/JaunaPinigine

 

                                                                                                                                 Silva Morkūnienė

 

 

 

 

Aktualijos

VSAT kviečia rinktis pasieniečio įvadinio mokymo kursus

Avatar

Paskelbta

data

Nuo 2021 m. balandžio 15 d. VSAT Pasieniečių mokykloje bus organizuojami Pasieniečio įvadinio mokymo kursai. Turinčius aukštąjį universitetinį arba aukštąjį neuniversitetinį bei aukštesnįjį išsilavinimą ir nepriekaištingos reputacijos asmenis VSAT kviečia rinktis šiuos mokymo kursus ir per 15 savaičių tapti pasieniečiais.

Į Pasieniečių mokykloje Medininkuose, Vilniaus rajone, organizuojamus kursus priimti asmenys aprūpinami uniforma, nemokamai apgyvendinami bendrabutyje, gauna nustatyto dydžio stipendiją.

Išklausę teorinio mokymo kursą, atlikę praktinio mokymo programoje numatytas užduotis ir sėkmingai išlaikę egzaminus bei įskaitas, kursų dalyviai gaus įvadinio mokymo kursų baigimo pažymėjimus ir bus įdarbinami šiuose VSAT padaliniuose: Užsieniečių registracijos centre Pabradėje, Vilniaus pasienio rinktinės Tverečiaus, Adutiškio, Švenčionių, Pavoverės, Lavoriškių, Kenos ir Padvarionių pasienio užkardose, Varėnos pasienio rinktinės Gintaro Žagunio, Tribonių, Aleksandro Barausko ir Purvėnų pasienio užkardose, Pagėgių pasienio rinktinės Bardinų, Plaškių ir Neringos pasienio užkardose.

Norintiems mokytis šiuose kursuose ir gauti į juos siuntimus reikia iki 2021 m. kovo 8 d. pateikti prašymą ir kitus dokumentus el. paštu stok@vsat.vrm.lt

Pretenduojantys į vidaus tarnybą asmenys prieš gaudami siuntimą į įvadinio mokymo kursus turės pasitikrinti sveikatos būklę ir psichologinį tinkamumą vidaus tarnybai Vidaus reikalų ministerijos Medicinos centro Centrinėje medicinos ekspertizės komisijoje. Sveikatos patikrinimą reikia atlikti iki 2021 m. balandžio 3 d. Dėl COVID-19 infekcijos jis gali užtrukti maždaug mėnesį.

Išsamesnė informacija apie stojimo tvarką skelbiama VSAT Pasieniečių mokyklos svetainėje adresu

https://pasienietis.lrv.lt/lt/naujienos/kvieciame-i-pasieniecio-ivadinio-mokymo-kursus.

Kilus klausimams dėl prašymo ir kitų dokumentų pateikimo galima kreiptis tel. (8 707) 41 022 arba (8 46) 39 7841 bei el. paštu stok@vsat.vrm.lt

Dėl kursų mokymo turinio organizavimo ir logistikos klausimų galima kreiptis tel. (8 5) 219 8235 arba el. paštu anna.volcok@vsat.vrm.lt.

Skaityti daugiau

Aktualijos

Tyruliuose bute rasta mirusi moteris

Avatar

Paskelbta

data

Sausio 26 d. 11.24 val. Radviliškio rajone, Tyruliuose, bute, rastas
moters, gim. 1951 m., lavonas be išorinių sužalojimų.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi