eTwinning projekto „EmOTE“ veikla mokykloje

Jau trečius metus Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazijos anglų kalbos mokytoja Danguolė Valavičienė  ir grupė kūrybingų, anglų kalbą mokančių ir besidominančių informacinėmis technologijomis mokinių, vykdo tarptautinio eTwinning projekto veiklą.

Po puikiai įvertinto  projekto CLARIFy  ir toliau nusprendėme bendradarbiauti su patikimais partneriais, pasirinkę kitą projekto pavadinimą ir paįvairinę veiklas. Kasmet prie mūsų grupės prisijungia vis kitos šalys. Šiemet – Norvegija ir Italija. Vėl esame 7 šalys – partnerės : Lietuva, Lenkija, Graikija, Turkija, Olandija, Norvegija ir Italija.

Vykdydami įvairias veiklas, galime ugdyti kalbinę kompetenciją, tobulinti  kompiuterinių technologijų įgūdžius. Smagu buvo  dalyvauti  e debatuose, kurti projekto logotipą, komiksus pagal debatų temas, mokytis ir mokyti  nacionalinių šokių.  Mokiniams labiausiai patinko bendravimas SKYPu, nes turėjo galimybę lavinti ne tik  anglų kalbos žinias, bet ir išmokti kitos kalbos pagrindinių frazių, susipažinti su šalies tradicijomis ir kultūra, pamatyti iš arti mokyklą, klases, projekto draugus.

Projekto veiklos yra integruojamos į kitus dalykus, pavyzdžiui, informacines technologijas, geografiją, muziką, dailę, todėl  svarbu bendradarbiauti su dalykų mokytojais ir sudominti projektu net pradinių klasių mokinius. Jau kelis metus iš eilės pradinių klasių mokytoja L. Pukertienė su mokiniais kuria Kalėdines atvirutes, o per anglų kalbos pamoką rašome sveikinimus projekto partneriams. Šiais metais anglų kalbos mokytoja supažindino ketvirtų klasių mokinius su projektu ir pakvietė prisijungti.

Gegužės mėnesį dalyviai vertino projektą ir įsivertino savo indėlį jame, naudodami Kahoot programėlę bei dalyvaudami internetinėje apklausoje.

Total
0
Dalinasi
Related Posts