Ekstremalių situacijų operacijų centro vadovo poste – Nežiniukas

Kaip diena taip naujiena… Tuo metu, kai gyventojams reikia išsamios ir operatyvios informacijos, mūsų rajono  ekstremalių situacijų operacijų centro vadovas Justinas Pranys – kaip iš medžio iškritęs…

Kovo 5 d. visai Lietuvos žiniasklaidai paviešinus apie Radviliškio rajono verslininko mirtį nuo koronaviruso,  J. Pranys  „Delfi“ portalui  vebleno:  „Apie šio žmogaus mirtį gavau informaciją šįryt. Ar jis mirė nuo koronaviruso, dar būtų per skubu sakyti, reikia palaukti tyrimų rezultatų“.

Tuo tarpu oficialiai paviešinta informacija skelbia: „Patvirtintas dvyliktas mirties nuo koronavirusinės infekcijos atvejis. Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) praneša, kad šiandien Lietuvoje patvirtintas dvyliktas mirties nuo koronaviruso (COVID-19) atvejis. Žmogus buvo gydomas Respublikinėje Šiaulių ligoninėje ir priklausė rizikos grupei”.

Taip ir norisi paklausti, ką  mero A. Čepononio ir administracijos direktorės J. Margaitienės statytinis veikia šiuo laiku ypač svarbiame poste, o gal tikrai konservatoriai iš medžio iškritę ir jiems „dzin“?

‚,Radviliškio krašto“ informacija

Total
8
Shares
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts