Edukacijos, mokinių įvertintos dešimtuku

Spalio 28 d., ketvirtadienį, 6 b ir 6 c klasės mokiniai svečiavosi literatūros klasiko Jono Mačiulio-Maironio namuose muziejuje Kaune. Apžiūrėjo memorialinius kambarius, poetui priklausiusius daiktus, išklausė įdomų edukatorės pasakojimą apie svarbiausias jo gyvenimo detales, o įgytas žinias pasitikrino žaisdami nuotaikingus ir įtraukiančius žaidimus.

Lankydamiesi Kauno IX forto muziejuje 6b klasės mokiniai tapo jaunaisiais žvalgais, kurie mokėsi pagal schemą surasti svarbius objektus gynybiniame įtvirtinime, išsiaiškinti jų paskirtį. 6c klasės mokiniai sužinojo, kokios buvo kalinimo sąlygos ir kalinių buitis, kokius darbus kaliniai dirbo ir kaip buvo baudžiami už nusižengimus. Naudodami kalinių sukurtą šifrą bandė atskleisti paslaptį, kaip ir kur politiniai kaliniai slėpė nelegalią spaudą nuo kalėjimo prižiūrėtojų kratos metu.

Paklausti, ar patiko, šeštokai teigė, jog „žiauriai patiko“ ir vienbalsiai šias edukacijas įvertino dešimtuku.

Reikėtų dar paminėti, kad šeštokai turėjo išskirtinę galimybę trumpam prisijungti prie pilietinės eisenos, skirtos prisiminti ir pagerbti Holokausto aukas, nužudytas per „Didžiąją akciją“, iš arti gyvai pamatyti Lietuvos prezidentą G. Nausėdą, dalyvavusį šiame renginyje.

Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazijos informacija

Total
1
Dalinasi
Related Posts