Drąsi šiaulietė stojo prieš girtą vairuotoją

46 metų šiaulietė Daiva Vaitiekūnienė, spalio 26-osios vakare  viešėjusi pas savo mamą Joniškio rajone, netikėtai tapo susirūpinimą keliančio vaizdelio liudininke – Rudiškių kaime iš trobos išlingavę du apgirtę vyrai, ramstydami vienas kitą, priėjo  prie stovinčio „Toyota RAV4“, tada vienas jų įsodino kitą į automobilį ir pastarasis iš kiemo pajudėjo. Supratusi, kad situacija – kelianti grėsmę, moteris savo automobiliu nusekė paskui girtą vairuotoją ir apie  keliu važiuojantį girtą vairuotoją informavo Skubiosios pagalbos tarnybą.

„Toyota RAV4“ įvažiavo į Stanelių kaimą ir sustojo viename Žirgyno gatvės kieme. Moteris irgi sustojo ir užkalbino iš automobilio išlipusį vairuotoją. Nuo jo trenkė stiprus alkoholio kvapas. Vyras, iš moters išgirdęs, kad tuoj turi atvykti policija patikrinti jo blaivumą, pradėjo jai siūlyti pinigų ir prašyti, kad jį paleistų,

Atvykę Joniškio rajono policijos komisariato pareigūnai vyrą patikrino alkoholio matuokliu, kuris parodė 2,10 prom. 62 metų vairuotojas paaiškino, kad parvažiavo iš Rudiškių kaimo, kur su draugu gėrė alų.

Kadangi vairuotojo girtumas siekė per 1,5 prom., tad jam buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Joniškio rajono PK viršininkas Eugenijus Takuševičius už rūpestį visuomenės saugumu padėkojo šiaulietei ir  įteikė jai  Angelo sargo statulėlę, kuriomis pagerbiami gyventojai už pilietiškumą ir pagalbą žmonėms.  

                        Atstovė spaudai Gailutė Smagriūnienė

Total
9
Shares
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Related Posts