Socialiniai tinklai

Aktualijos

Dovana Pociūnėlių pradinukams – mokykliniai suolai

Avatar

Paskelbta

data


Pociūnėlių pagrindinės mokyklos pradinukai gavo dovanų 25 mokyklinius suolus. Juos padovanojo Vilniaus nevalstybinė (privati) pradinė mokykla ,,Žiniukas“. Ši mokymo įstaiga suolus norėjo dovanoti pirmiausia kaimų ir mažų miestelių mokykloms.

Informaciją apie tai, kad pradinė mokykla ,,Žiniukas“ dovanoja suolus, internete, socialiniame tinkle ,,Facebook“, surado ikimokyklinės grupės auklėtoja Aušra Sadzevičienė. Ši informacija sudomino mūsų mokyklos pradinių klasių mokytojas. Suolų parvežimą iš Vilniaus organizavo antrokų mokytoja Jurgita Goscevičienė. Suolus į mokyklą rugsėjo 19 d. parvežė kūno kultūros mokytojas Darius Kilys, jam padėjo techninio personalo darbuotojai Ramūnas Sokolovas ir Dalius Sokolovas. Pastarieji suolus mokykloje kruopščiai ir atsakingai surinko iš naujo (suolai buvo vežami išardyti, kad būtų patogiau sudėti automobilyje ir jo priekaboje).

Suolai naudoti, bet visi geros būklės. Prie suolų pradinukai sėdės po vieną. Tokie suolai, džiaugiasi pradinių klasių mokytojos, vaikams suteikia daugiau asmeninės erdvės. Mokytojos sako, kad mūsų pradinukų suolai buvo seni, ne kartą taisyti, kėdutės senos, jų aukščio keisti pagal vaikų ūgį nebeįmanoma. Tad dabar vaikai turės patogius ir gražius suolus.

Iš Vilniaus ,,Žiniuko“ pradinės mokyklos atkeliavę suolai – puiki dovana mūsų pradinukams! Dovana labai džiaugiasi ir mokytojos, ir mokiniai. Pradinių klasių mokytojos atnaujino klases, gali patogiau susodinti mokinius, gali įdomiau organizuoti ugdymo procesą. Atnaujinta ugdymo aplinka ir pradinukus nuteikia rimtai bei džiugiai veiklai.

Roma Buivydienė,
lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Teniso turnyras Baisogaloje

Avatar

Paskelbta

data

Artėjant vidurvasariui, atslūgstant COVID-19 karantino apribojimams, Gintaras Marcinkus šeštadienį, liepos 4 dieną, surengė pirmą atviruose kortuose turnyrą. Šį kartą sumanyta privilioti į šį gražų žaidimą daugiau merginų, tad turnyras buvo mišrus – žaidė 8 poros, atvykusios pas mus iš Kėdainių, Radviliškio, Šiaulių ir mūsų teniso mėgėjai.

Diena buvo puiki, nekaršta, silpnas  vėjelis, tad nedaug prakaituodami dar iki saulėlydžio žaidėjai turnyrą baigė. Pirmąją vietą laimėjo mūsiškiai – Beržūnė Kablytė ir Saulius Džiaugys, 6/4; 6/2 nugalėję Raimondą Genienę ir Saulių Štankelį . Žiūrovai gėrėjosi gerai žaidžiančia 11-mete, mums gerai pažįstamo trenerio Sauliaus Andriušaičio auklėtine – jiedu iškovojo trečiąją vietą. Nugalėtojams įteikta pereinamoji taurė, o kitiems – specialūs suvenyrai.

Liepos mėnesio 24 – 26 dienomis numatomas tradicinis jau 14-tasis Dučinsko taurei laimėti turnyras. Kviečiame dalyvauti visus norinčius.

Gintaras Marcinkus,

fotografijos Kazio Strolio

Skaityti daugiau

Aktualijos

Bijodamas žmonos, šiaulietis išsigalvojo apiplėšimą ir melavo policijai

Avatar

Paskelbta

data

Kai vieną birželio naktį policijos pagalbos prireikė gatvėje apiplėštam šiauliečiui, buvo sunku nuspėti, kaip pakryps įvykio tyrimas. O pakrypo taip, kad vyras iš  nukentėjusiojo tapo  įtariamuoju.

Buvo birželio 13-osios naktis, kai policija sulaukė pranešimo apie apiplėštą neblaivų vyrą. Paties nukentėjusio 30-mečio teigimu, jį, žingsniuojantį Šiauliuose, Pramonės gatve, užpuolė iš automobilio išlipę trys nepažįstami asmenys ir, į akis pripurškę pipirinių dujų bei lazda smogę į galvą, atėmė mobilųjį telefoną, cigaretes bei kuprinę su joje buvusiais 140 eurų. Nukentėjęs vyriškis teigė patyręs 448 eurų turtinę žalą. Policijoje nedelsiant buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl plėšimo, tačiau netrukus jis buvo nutrauktas.

Yla anksčiau ar vėliau išlenda iš maišo.  Šįkart tiesa atsiskleidė irgi labai greitai. Pareigūnams vyras prisipažino, kad nebuvo jokio užpuolimo ir jokio plėšimo.  Pasirodo, nežinia kur asmeninius daiktus pametęs neblaivus šiaulietis išsigando gresiančios žmonos rūstybės, todėl sugalvojo apiplėšimo scenarijų ir tikėjosi jos atlaidumo ir supratingumo. Visgi prablaivėjusiam vyrui atmintis sugrįžo – iš policijos komisariato einančiam namo jam į galvą toptelėjo mintis, kad savo daiktus jis galėjo palikti draugo, su kuriuo išvakarėse girtavo, bute. Nuojauta pasitvirtino. Apie daiktų atsiradimą šiaulietis nedelsdamas pranešė pareigūnams. Tiesa, dabar, jau nesmagu buvo prieš pareigūnus, tad pabijojo  jiems atskleisti tikrąją tiesą ir vėl pamelavo – nurodė, kad prarastus daiktus rado ne pas draugą, o  vieno daugiabučio namo konteineryje. Bet galiausiai vyras visgi prisipažino išsigalvojęs apiplėšimą bei klaidinęs pareigūnus ir papasakojo visą tiesą.

Kaip vėliau atskleidė policiją apgauti mėginusio vyriškio draugas, kurio bute abu girtavo, tą vakarą, palikęs visus savo daiktus, kompanionas išėjo parsinešti dar alkoholio, tačiau sugrįžti atgal jam nepavyko tikriausiai dėl koduotų laiptinės durų. Tada neblaivaus vyro galvoje ir prasidėjo sumaištis, kuri baigėsi rimtais nemalonumais.

Iš nukentėjusiojo įtariamuoju tapęs vyras teigia nuoširdžiai besigailintis dėl savo melo. Visgi atsakomybės išvengti nepavyks – jam pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl melagingo pranešimo apie nebūtą nusikaltimą ir dėl to gresia baudžiamoji atsakomybė.

                      Vyresnioji specialistė Dovilė Vaitekūnaitė

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019