Dovana Pociūnėlių pradinukams – mokykliniai suolai


Pociūnėlių pagrindinės mokyklos pradinukai gavo dovanų 25 mokyklinius suolus. Juos padovanojo Vilniaus nevalstybinė (privati) pradinė mokykla ,,Žiniukas“. Ši mokymo įstaiga suolus norėjo dovanoti pirmiausia kaimų ir mažų miestelių mokykloms.

Informaciją apie tai, kad pradinė mokykla ,,Žiniukas“ dovanoja suolus, internete, socialiniame tinkle ,,Facebook“, surado ikimokyklinės grupės auklėtoja Aušra Sadzevičienė. Ši informacija sudomino mūsų mokyklos pradinių klasių mokytojas. Suolų parvežimą iš Vilniaus organizavo antrokų mokytoja Jurgita Goscevičienė. Suolus į mokyklą rugsėjo 19 d. parvežė kūno kultūros mokytojas Darius Kilys, jam padėjo techninio personalo darbuotojai Ramūnas Sokolovas ir Dalius Sokolovas. Pastarieji suolus mokykloje kruopščiai ir atsakingai surinko iš naujo (suolai buvo vežami išardyti, kad būtų patogiau sudėti automobilyje ir jo priekaboje).

Suolai naudoti, bet visi geros būklės. Prie suolų pradinukai sėdės po vieną. Tokie suolai, džiaugiasi pradinių klasių mokytojos, vaikams suteikia daugiau asmeninės erdvės. Mokytojos sako, kad mūsų pradinukų suolai buvo seni, ne kartą taisyti, kėdutės senos, jų aukščio keisti pagal vaikų ūgį nebeįmanoma. Tad dabar vaikai turės patogius ir gražius suolus.

Iš Vilniaus ,,Žiniuko“ pradinės mokyklos atkeliavę suolai – puiki dovana mūsų pradinukams! Dovana labai džiaugiasi ir mokytojos, ir mokiniai. Pradinių klasių mokytojos atnaujino klases, gali patogiau susodinti mokinius, gali įdomiau organizuoti ugdymo procesą. Atnaujinta ugdymo aplinka ir pradinukus nuteikia rimtai bei džiugiai veiklai.

Roma Buivydienė,
lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja

Total
0
Shares
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts