Demokratų sąjungos skyriuje „durnių laivas“ tęsiasi – „nukirsta“ dama

Tik prieš metus Radviliškyje įsikūręs demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ skyrius sukėlė daug įvairiausių kalbų ir gandų –  į demokratų sąjungą perėjo dabartiniams Seimo nariui konservatoriui A. Čepononiui buvę ištikimi bendražygiai – Ernestas Mončauskas ir Lina Juozapaitytė (dabar Mončauskienė).

Skyrius nuo pradžių buvo pasmerktas

Belieka užjausti demokratų sąjungos Radviliškio skyriaus narius, pasirinkusius neteisingai. Iš pradžių prie demokratų sąjungos Radviliškio skyriaus vairo stojo pirmininkas E. Mončauskas ir bet kokia kaina po rinkimų stengėsi į vicemero postą pasodinti savo sutuoktinę L. Mončauskienę. Nuo tada radviliškiečiai pradėjo šaipytis iš šio skyriaus ir jį vadinti „Vardan žmonos“.

Turbūt viskas tuo ir pasakyta, kokiu tikslu šis skyrius buvo sukurtas – Mončauskų šeima norėjo užsitikrinti postus rajono valdžios viršūnėje, o tuo pačiu ir pasiturintį gyvenimą.
Ir tai dar tik buvo skandalų pradžia. E. Mončauską teisiant už žiaurų elgesį su gyvūnais, šis skyriaus vairą, pritariant lojaliems partijos nariams, perdavė savo žmonai. Taip partijos vairas liko Mončauskų šeimos rankose.

Tuo daugelis skyriaus narių buvo nepatenkinti ir žmonės pradėjo rašyti prašymus išstoti iš šeimai priklausančio partijos skyriaus.

Intrigos partijoje tęsiasi

Demokratų partijos Radviliškio skyriaus pirmininko posto dalybos vienoje šeimoje pasiekė ir Vilnių, todėl rugpjūčio 10 dieną šios partijos valdyba nutarė Radviliškio skyriaus vadovę  L. Mončauskienę pašalinti iš partijos.

Partijos valdyba įpareigojo L. Mončauskienę per tris dienas perduoti partijos skyriaus dokumentus J. Sidarienei.

Ne paslaptis, kad kiti partijos nariai – E. Martynkinas, J. Malinauskas ir E. Petuška – taip pat buvo šalinami iš partijos Radviliškio skyriaus dėl į viešumą išnešamų partijos narių vidinių nesutarimų ir rietenų, kuriuos net pakomentuodavo socialiniuose tinkluose, kritikuodavo partijos vadovybę. Dabar šie nariai liko partijos gretose.

Manoma, kad L. Mončauskienei pasitraukus iš partijos, iš jos išstos ir daugiau partijos narių, nes ji buvo laimėjusi pirmininko rinkimus, turėjo palaikymą.

Ne paslaptis, kad L. Mončauskienė partijos pirmininkės posto neteko bendrapartiečių E. Martynkino, J. Malinausko ir V. Petuškos dėka, nes kur beįsisuktų šie vyrai, intrigos ir skandalai garantuoti. 

Jonas Petrikas

Total
0
Dalinasi
Related Posts