Socialiniai tinklai

Kriminalai

Degė šiukšlės ir konteineriai

Avatar

Paskelbta

data

Gautas pranešimas, kad Radviliškio r. sav., Kęstučio g. 25 dega daržinė. Atvykus  ugniagesiams paaiškėjo, kad degė plastikinis šiukšlių konteineris šalia mūrinio ūkinio pastato. Gaisro metu sudegė šiukšlių konteineris, aprūko garažo durys ir 2 kub. m malkų. Išgelbėtas ūkinis pastatas ir garažas. Gaisro priežastis – neatsargus žmogaus elgesys.

Gautas pranešimas, kad iš apleisto pastato Radviliškyje, Maironio g. 10 E, rūksta dūmai. Atvykus ugniagesiams paaiškėjo, kad pastate degė šiukšlės. Pastatas mūrinis, vieno aušto, stogas šlaitinis, dengtas šiferiu, perdanga medinė. Gesinant gaisrą, rasta apie 20 maišų po 20 kg su neaiškios kilmės baltais milteliais (galimai statybinės medžiagos). Policijos pareigūnai informuos pastato savininką, kad užtikrintų pastato saugumą ir pateiktų duomenis apie rastas medžiagas. Įvykio vietą apžiūrėjęs VPPP inspektorius pranešė, kad pirminiais duomenimis, maišuose esanti medžiaga – perlitas, anksčiau buvo naudojamas pastatų sienų šiltinimui.

Gautas pranešimas, kad Radviliškio r. sav., Baisogalos sen., Pakiršinio k., Draugystės g. dega konteineris. Atvykus ugniagesiams paaiškėjo, kad degė šiukšlės metaliniame konteineryje ir šalia sukrautos buitinės atliekos. Konteineris priklauso AB „Specializuotas transportas”. Įvykis tiriamas.

Šiaulių APGV inf.

 

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kriminalai

Radviliškyje bute rastas lavonas

Avatar

Paskelbta

data

Sausio 22 d. 12.47 val. Radviliškyje, Radvilų g., bute, rastas vyro, gimusio 1958 m., lavonas be išorinių sužalojimų.

Skaityti daugiau

Kriminalai

Šiaulėnuose susimušė neblaivūs vyrai

Avatar

Paskelbta

data

Sausio 2 d. 22.10 val. Radviliškio r., Šiaulėnų mstl., Sodų g., neblaivus (1,61 prom.) vyras, gimęs 1973 m., ir neblaivus (1,70 prom.) jo sūnus, gimęs 2001 m., bei sūnus, gimęs 2005 m., dėl sumušė neblaivius (1,94 prom.) vyrą, gimusį 1985 m., ir neblaivų (3,09 prom.) vyrą, gimusį 1983 m. Nukentėjusiuosius medikai apžiūrėjo įvykio vietoje, į gydymo įstaigą nevežė. Tėvas ir 2001 m. gimęs sūnus uždaryti į areštinę, kitas sūnus perduotas Radviliškio pagalbos šeimai centro socialinei darbuotojai.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi