Socialiniai tinklai

Kriminalai

Degė šiukšlės ir konteineriai

Paskelbta

data

Gautas pranešimas, kad Radviliškio r. sav., Kęstučio g. 25 dega daržinė. Atvykus  ugniagesiams paaiškėjo, kad degė plastikinis šiukšlių konteineris šalia mūrinio ūkinio pastato. Gaisro metu sudegė šiukšlių konteineris, aprūko garažo durys ir 2 kub. m malkų. Išgelbėtas ūkinis pastatas ir garažas. Gaisro priežastis – neatsargus žmogaus elgesys.

Gautas pranešimas, kad iš apleisto pastato Radviliškyje, Maironio g. 10 E, rūksta dūmai. Atvykus ugniagesiams paaiškėjo, kad pastate degė šiukšlės. Pastatas mūrinis, vieno aušto, stogas šlaitinis, dengtas šiferiu, perdanga medinė. Gesinant gaisrą, rasta apie 20 maišų po 20 kg su neaiškios kilmės baltais milteliais (galimai statybinės medžiagos). Policijos pareigūnai informuos pastato savininką, kad užtikrintų pastato saugumą ir pateiktų duomenis apie rastas medžiagas. Įvykio vietą apžiūrėjęs VPPP inspektorius pranešė, kad pirminiais duomenimis, maišuose esanti medžiaga – perlitas, anksčiau buvo naudojamas pastatų sienų šiltinimui.

Gautas pranešimas, kad Radviliškio r. sav., Baisogalos sen., Pakiršinio k., Draugystės g. dega konteineris. Atvykus ugniagesiams paaiškėjo, kad degė šiukšlės metaliniame konteineryje ir šalia sukrautos buitinės atliekos. Konteineris priklauso AB „Specializuotas transportas”. Įvykis tiriamas.

Šiaulių APGV inf.

 

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kriminalai

Giedraičių kaime iš dvidešimtmečio sukčius išviliojo 200 eurų

Paskelbta

data

Balandžio 23 dieną, Radviliškio rajone, Giedraičių kaime, 20 metų vaikinas norėdamas atlikti statymus lažybose, į nepažįstamo asmens nurodytą banko sąskaitą pervedė 200 eurų, tačiau, kai pinigai buvo pervesti, nepažįstamas asmuo savo paskyrą programėlėje TELEGRAM ištrynė.

Asociatyvi nuotr.

Skaityti daugiau

Kriminalai

Dėl smurto prieš sugyventinę radviliškietis uždarytas į areštinę

Paskelbta

data

Birželio 16 dieną, apie 23.10 val. Radviliškyje, Dariaus ir Girėno gatvėje, namuose 34 metų neblaivus (1,65 prom.) vyras smurtavo prieš 24 metų neblaivią (1,87 prom.) sugyventinę. Nukentėjusioji medikų apžiūrėta įvykio vietoje. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Asociatyvi nuotr.

Skaityti daugiau
REKLAMA

Skaitomiausi