Dar vienas Raseinių policijos pareigūnų niuksas nelegalios veiklos propaguotojams

Raseinių policijos Veiklos skyriaus tyrėjai gavo informacijos, jog Raseinių rajono,  Žąsinų kaimo, gyventojas prekiauja nelegaliomis akcizinėmis prekėmis. Gegužės  27-ąją policijos pareigūnai informaciją patikrino.

Atlikę sankcionuotą kratą 47-erių vyro sodyboje, policininkai gyvenamosiose patalpose rado tris 5 litrų plastikines talpas su  8 litrais naminės degtinės kvapą turinčiu skysčiu, apie 2 litrus, įtariama, spirito, 4 butelius degtinės be lietuviškų banderolių ir 105 pakelius kontrabandinių cigarečių. Kaip jau tapo įprasta, radinio savininkas aiškino viską naudojąs savo reikmėms.     

Toks paaiškinimas atsakomybės išvengti tikrai nepadeda. Raseinių rajono policijos komisariato pareigūnai pradėjo tyrimą dėl neteisėto akcizais apmokestinamų prekių  įsigijimo ir laikymo bei dėl naminių stiprių alkoholinių gėrimų gaminimo, įgijimo ir laikymo.        

Policijos pareigūnai dėkoja pilietiškiems raseiniškiams bei ragina gyventojus, turinčius informacijos apie asmenis, užsiimančius nelegalia akcizais apmokestinamų prekių apyvarta ar kita nelegalia veikla, pranešti policijai Bendrojo pagalbos centro telefono numeriu – 112.

                        Atstovė spaudai Gaila Smagriūnienė

Total
0
Dalinasi
Related Posts