Bendruomenės „Pavasario šventė“ Vėriškiuose

Gegužės 4 dieną „Radviliškio krašto bendruomenės“ nariai, kartu su pirmininku Gediminu Lipnevičiumi, dalyvavo Vėriškių kultūros namuose vykusioje „Pavasario šventėje“. „Radviliškio krašto bendruomenės“ Vėriškių skyriuje į šventę susirinko gausus būrys narių iš Radviliškio, Šeduvos, Baisogalos, Tyrulių, Miežaičių, Kalnelio Gražionių, Linkaičių, Karčemų, kitų gyvenviečių ir, aišku, pačių šventės organizatorių –  vėriškiečių.
Gražų pavasario vakarą bendruomenės narius, atvykusius į Vėriškius, šalia Vėriškių kultūros namų pasitiko „Radviliškio krašto bendruomenės“ Vėriškių skyriaus vadovė Roma Mockienė su vyru Rimu Mockumi, kuris šventė artėjantį gimtadienį.
Sugužėjus visiems susirinkusiesiems į Vėriškių kultūros namų salę, „Radviliškio krašto bendruomenės“ pirmininkas bei Radviliškio rajono savivaldybės Tarybos narys Gediminas Lipnevičius padėkojo visos bendruomenės vardu R. Mockienei ir jos šeimai už aktyvią veiklą, už nesavanaudiškumą, bendruomeniškumo skatinimą bei už rūpinimąsi parama Vėriškių kaimo gyventojams. Vėriškių skyriaus vadovei Romai Mockienei, jos dukroms Agnei Poškienei ir Astai Bandžinskienei bei jų šeimoms, bendruomenės pirmininkas G. Lipnevičius bei nariai nuoširdžiai dėkojo už gražios šventės organizavimą, bendruomenės narių sutelkimą. Nuolatiniam švenčių rėmėjui bei pagalbininkui Rimui Mockui, šventusiam artėjantį gimtadienį, bendruomenės pirmininkas, kartu su senjorų vadove Rimante Radavičiene, įteikė gėlių puokštę bei statinaitę „stiprios giros“. Šventės organizatoriams padėkojo ir kitų bendruomenės skyrių vadovai.

Visko buvo daug: gausiomis vaišėmis nukrauti stalai, šventės dalyviai skanavo saldumynų, vaisių; vaišinosi kava, arbata ir kitomis gėrybėmis.
Prie vaišių stalo netrūko ir dainų – šventės dalyvius linksmino grupė „Domjolis“. Skambant nuotaikingoms Domo Dveilio dainoms, visi kartu šoko, linksminosi: ir jauni, ir seni.
Vėriškių „Pavasario šventėje“ pasirodė ir „Radviliškio krašto bendruomenės“ aktoriai, dovanoję net tris pasirodymus: mini spektaklius „Stasė iš Pletkūnų kaimo“, „Pusmergės parodymai teisme“ bei  muzikinį šou  – Lietuvos estrados žvaigždžių parodiją. Bendruomenės aktoriai, vadovaujami Redos Petrauskienės, sulaukė gausių šventės  dalyvių aplodismentų bei palaikymo.
Poilsio minutėmis vyko pokalbiai apie „Radviliškio krašto bendruomenės“ buvusią ir būsimą veiklą, greitai prasidėsiančias keliones pajūrio link bei į kitas kurortines vietas, kaimyninę Latviją.

Bendruomenės pirmininkas G. Lipnevičius padėkojo apsilankiusiems Vėriškiuose, „Pavasario šventėje“: bendruomenės senjorų skyriaus vadovei R. Radavičienei, Miežaičių skyriaus pavaduotojai O. Kazlovskajai, Kalnelio Gražionių skyriaus vadovei T. Kojelienei, Tyrulių skyriaus vadovei G.Miliukaitei ir jos  pavaduotojai A. Repinskienei, Linkaičių skyriaus vadovui R.Praniui, visiems kitiems atvykusiems nariams, šventės organizatoriams bei šeimininkams: Vėriškių skyriaus vadovei Romai Mockienei, jos vyrui Rimui už paramą šventei, bei jų dukroms Agnei ir Astai ir visiems vėriškiečiams, dalyvavusiems bei rengusiems gražią „Pavasario šventę“.
„Smagu, kad žmonės nori susitikti, kad tas noras kasmet stiprėja, o bendruomenė vis didėja – šiandien ji vienija daugiau nei 2350 narių. Nuoširdus ačiū Vėriškių skyriaus vadovei Romai Mockienei ir jos šeimai už smagią bei skambią šventę ir už suteiktą galimybę visiems pasibūti kartu. Džiugu, kad „Radviliškio krašto bendruomenės“ Vėriškių skyriaus organizuojamos šventės jau tampa tradicinėmis“,- sakė bendruomenės pirmininkas G. Lipnevičius.

„Pavasario šventės“ akimirkas įamžino „Radviliškio krašto bendruomenės“ fotografas A. Litinskas. 

„Radviliškio krašto bendruomenės“ informacija

Total
0
Dalinasi
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts