Bendruomenės nariai dalyvavo „Rudenėlio šventėje“ Vėriškiuose

Lapkričio 11 dieną „Radviliškio krašto bendruomenės“ nariai kartu su pirmininku Gediminu Lipnevičiumi dalyvavo Vėriškių kultūros namuose vykusioje „Rudenėlio šventėje“. „Radviliškio krašto bendruomenės“ Vėriškių skyriuje į šventę susirinko gausus būrys narių iš Radviliškio, Šeduvos, Daugėlaičių ir kitų gyvenviečių.

Šviečiant saulei, atvykome į Vėriškius, kur šalia Vėriškių kultūros namų visus pasitiko „Radviliškio krašto bendruomenės“ Vėriškių skyriaus vadovė Roma Mockienė su vyru Rimu Mockumi.

Bendruomenės pirmininkas Gediminas Lipnevičius padėkojo apsilankiusiems Vėriškiuose:  bendruomenės senjorų skyriaus vadovei Rimantei Radavičienei, Šeduvos skyriaus vadovei Marijai Bakovienei ir jos pavaduotojo Vlado Andrejausko žmonai Ramutei,  Daugėlaičių skyriaus vadovei  Renatai Dzindzelėtienei bei šventės šeimininkams – Vėriškių skyriaus vadovei Romai Mockienei, jos vyrui Rimui už paramą šventei, bei jų dukroms Agnei ir Astai.

Domas su Jolita iš Papušinio kaimo neleido nuobodžiauti: muzika skambėjo visos šventės metu,  netrūko nei dainų, nei šokių.

„Radviliškio krašto bendruomenės“ pirmininkas Gediminas Lipnevičius Vėriškių skyriaus vadovei R. Mockienei įteikė gėlių bei padėkos raštą už aktyvią veiklą, bendruomeniškumo skatinimą ir pagalbą bendruomenės nariams. Visko buvo daug: arbatos, kavos, sumuštinių, saldumynų ir dainų prie gausaus vaišių stalo. O svarbiausia – daug pokalbių apie bendruomenės buvusią ir būsimą veiklą.

Džiugu, kad žmonės nori susitikti, kad tas noras kasmet vis stiprėja. Nuoširdus ačiū Vėriškių  skyriaus Romai Mockienei už smagią bei skambią šventę ir už suteiktą galimybę visiems pasibūti kartu.

„Radviliškio krašto bendruomenės“ informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts