Bendruomenės aktoriai dalyvavo mėgėjų teatrų krivūlėje


Rugpjūčio 17 d.  „Radviliškio krašto bendruomenės“ teatro  kolektyvas dalyvavo  mėgėjų teatrų  krivūlėje „Sugrįžimai  į Paragius“, vykusioje Lazdynų Pelėdos memorialiniame muziejuje. Jaudulys ir nerimas nuo pat ryto apėmė visus kolektyvo narius – pirmą kartą pasirodysime tokio lygio festivalyje, kuriame savo spektaklius rodys garsūs režisieriai, aktoriai, kaip  antai H. Šumilaitė, L. Didžbalienė, R. Štaras ir kt.

Bet vos tik užlipome ant scenos,  baimė ir  jaudulys po akimirkos išgaravo, tarsi kas būtų pamojęs burtų lazdele. Žiūrovai po keletos pasirodymo minučių buvo sužavėti aktorių nuoširdumu, sceninės baimės nebuvimu, veikėjų charakterių perteikimu.Visi bendruomenės aktoriai nėrėsi iš kailio, norėdami kuo geriau atskleisti savo personažą, dovanoti dalelę savo širdies susirinkusiems teatro gerbėjams.
Ypač daug dėmesio susilaukė kaimo paskalų nešiotoja Rozalija Zirzeklienė (J. Tarvydienė ). Gyvai,  vaizdingai nupasakota istorija, ką ji matė ir ko nematė, salės žiūrovus privertė nuolat šypsotis, o jos monologą nutraukdavo gausūs aplodismentai. Renginio organizatorė Sandra Sakalauskienė neatsilaikė pagundai ir pabučiavo berną Juozapoką (J.Tarvydą) už šaunų rolės atlikimą. Po pasirodymo daugelis svečių dėkojo aktoriams už gerą nuotaiką, smagiai kartu praleistą laiką, linkėjo tolimesnės kūrybinės sėkmės. Po tokio sėkmingo pasirodymo esame pakviesti  pasirodyti ir kitose Lietuvos bendruomenėse.

„Radviliškio krašto bendruomenės“ teatro  kolektyvo
vadovė  Reda PetrauskienėTotal
0
Dalinasi
Related Posts