Bendrosios slaugos praktikoje – studentės iš užsienio

VšĮ Radviliškio ligoninė glaudžiai bendradarbiauja su daugeliu Lietuvoje veikiančių sveikatos mokslų įstaigų, ne išimtis ir Alytaus kolegija, kuri šiuo metu vykdo tarptautines Bendrosios praktikos slaugos studijų programos studentų studijas.

Šiandien į Radviliškio ligoninę atlikti bendrosios slaugos praktiką atvyko dvi studentės iš Nigerijos, šiuo metu merginos studijuoja Bendrosios praktikos slaugos studijų programos pirmąjame kurse, Alytaus kolegijoje.

Chinyere Faith Uwari ir Chidinma Florence Uwaoma praktiką Radviliškio ligoninėje atliks nuo birželio 28 d. iki liepos 16 d. Pagrindinis praktikos tikslas – derinti teorinį mokymą su praktinių įgūdžių lavinimu ir savarankišku mokymusi įtvirtinant bendrosios slaugos teorines ir praktines profesines žinias. Studenčių praktikos vadove paskirta medicinos gydytoja Agnė Bušeckytė.

Tikimasi, kad ši neįprasta patirtis padės įgyti naujų žinių ir praplėsti jau turimas, tiek atvykusioms studentėms, tiek visam ligoninės personalui, juk studijos ir noras tobulėti valstybinių sienų neturi.

Radviliškio ligoninės informacija

Total
25
Dalinasi
Related Posts