Beinoravoje vyko Kovo 11-osios minėjimas

Kovo 9-osios vakarą Beinoravos kultūros namų darbuotojai, bendruomenės aktyvas ir biblioteka visus Beinoravos krašto ir aplinkinių kaimų gyventojus pakvietė į minėjimą, skirtą Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Į šiltą ir jaukią Beinoravos pramogų ir šokių salę susirinko gausus būrys vietinių gyventojų ir svečių.

Renginio pradžioje buvo giedamas Lietuvos valstybės himnas. Vėliau šventinėje programoje savo pasirodymais, skirtais Lietuvai, susirinkusiųjų širdis džiugino mažieji saviveiklininkai ir jaunimas, kuriuos paruošė Beinoravos kultūros namų specialistė Emilija Bieliūnienė. Nuoširdžias savo dainas tėviškei skyrė ir moterų vokaliniai ansambliai.

Beinoravos bendruomenės pirmininkas Jonas Vilčiauskas pasveikino visus su be galo svarbia ir reikšminga Lietuvai diena ir pasidžiaugė, kad jau šitiek metų gyvename laisvoje, nepriklausomoje ir demokratinėje valstybėje. Visos bendruomenės vardu J. Vilčiauskas padėkojo Beinoravos kultūros namų moterų vokalinių ansamblių dalyvėms už tai, kad moterys savo patriotiškumu ir dalyvavimu įvairiuose renginiuose garsina Beinoravos kraštą ne tik rajone, bet ir už jo ribų.

Viešosios bibliotekos informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts